• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Hybridní aplikace

Tak jsem aplikaci zkusil používat několik dalších dní.

Pokud ji člověk chce používat na tabletu, když si zrovna bude ležet v posteli, tak paráda. Pak mu určitě bude vyhovovat.

Ale pro hraní na mobilu -> zvlášť když jsem někde venku - tramvaj, chůze, fronta někde, zahrádka. Prostě ty situace, kdy Grepo na mobilu vytáhnu a rychle něco kliknu -> je nepoužitelná. Nevím koho napadlo vzít rozhraní, které má Grepo v prohlížeči a bez přemýšlení ho plácnout do mobilu. Já nemám na mobilu obrazovku velkou půl metru, abych něco viděl a myš, abych mohl precizně klikat.

Uvědomte si také, že velkou část naší herní komunity tvoří i lidé 50+, kteří budou mít doopravdy velké problémy na telefonu s touto apkou vůbec něco vidět.

Upřímně bych raději zůstal u té straré, než byl nucen přejít na tu novou. Staré sice chybí hromada věcí, ale alespoň u ní někdo aspoň trochu přemýšlel
 
čekal sem daleko více od té nové aplikace ,vůbec mě nebaví je to nepohodlné ,hrát čistě jen přes tuto aplikaci už jsem bez telefonu ,nebo bych ho rozšlapal ..
Co mě nejvíc vadí že vše je u kotvené ,kromě oken s příkazy ,fórum atd které si člověk může libovolně přesouvat ,což na mobilu je úplně k ničemu "nebo malá obrázkovka ".

Pod hybridní aplikací bych si představoval něco stylem ,že si budu moc pohrát s panelem nabídek , například přesouvat si je libovolně, kde mi to bude nejlépe sedět ,aby hraní přes aplikaci bylo pohodlné ,upravovat si velikosti ikonek na které často klikám a toho co vůbec nepoužívám ,nebo mít možnost si to skrýt ..
Například mám vlevo nahoře ,klasicky rozkliknout si město /mapu/přesun na aktuální město ..
Proč néni možnost si to přesunout třeba do levého rohu dolů ,něco do prvého rohu dolů a prostě mít možnost si to rozházet libovolně po ploše ...atd ...Za mě úplně laciná aplikace a k ničemu jen o trošku lepší, než když si na mobilu zapnu grepolis přes prohlížeč ..
Hybridní aplikace je pro mě novinka ,co sem se dočetl je to pouze přenesená prohlížečova verze do mobilní aplikace ..Takže pěkný shit ...
Zase nás innogames ojebalo :D

Ergonomie - tragická ,při této aplikaci si odjebem palce na rukách ,nejde to ani na 4 prsty ,navíc stále všechno se musí přibližovat /zvětšovat ,stále nějaký miss klik...
Nebo jak to mám hrát držet v jedné ruce a druhou klikat ?:D. K této aplikaci by měl bejt návod jak správně držet telefon a vůbec používat jí :D..
Fakt se hraní přes tuto aplikaci stává nezábavné ..
 
Zdravím support :)
Dneska mi bliklo že stará aplikace přestane být podporována s příchodem 1.1.2023. Znamená to, že do té doby vyjde nějaká aplikace která bude použitelná? Momentálně jsem nucen používat obě aplikace což mi nevadí každá má své pro a proti ale nedovedu si představit být pouze s novou.. To radši ponechat pouze starou.

Největší problémy, které já pociťuji:
Nejde v ní nic napsat když klávesnice zakrývá půlku obrazovky (Ano toto řeší třeba Samsung Fold ale ten si kupovat kvůli grepolisu nehodlám). Dalším dle mého problémem je titěrnost ikonek kdybych neměl Spen tak tam nejsem schopen nic naklikat.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj. Nemáme dostatečné kapacity, abychom mohli provozovat dvě různé aplikace pro jeden účel. Pokud vám v něčem nová aplikace nevyhovuje, dejte nám o tom prosím vědět. Předáme to vývojářům k analýze.

Nová aplikace je daleko od stavu, který lze považovat za finální. Každá aktualizace přináší další úpravy. Nedokážeme říct, zda do té doby budou vyřešeny i problémy, které zmiňuješ, ale vyloučit to také nelze.
 
Nevím jak u ostatních, ale u nové aplikace mi upozornění na útok přijde až v moment kdy dopadne. Nevím jestli to tak mají všichni, jen vím že někteří moji známí mají stejný problém. Toto byl hlavní důvod proč jsem se ke staré aplikaci vrátil :)
 
Zdravím, našel jsem 2 chyby, které měl v hybridní aplikaci trochu vadí. 1, nefunguje otáčení obrazovky. 2, v simulátoru nelze vybrat jiné hrdiny, než ty kteří tam jsou jako 1.

Jako další problém vidím v tom, že klávesnice překryje téměř celou obrazovku a například při obchodování klávesnice zakrývá udávaný počet surovin
 
Jakože došlo někomu z těch lidí co odsouhlasili že od 1.1.2023 končí podpora staré apky, se stane hra prakticky nehratelná ? Nedovedu si představit že všichni co hrajou mají přístup 24/7 k PC a hrát na tý hybridní aplikaci v porovnání se starou aplikací je docela výsměch hráčům, neříkám že ta aplikace je špatná ale vemte si situaci že potřebujete rychle někam naposílat útoky protože vám třeba sednuli ve starý aplikaci je to odeslaný výrazně rychleji než v tý nový navíc jak už tu psalo víc lidí starou aplikaci můžete vytáhnout kdykoliv a kdekoliv a nikdo si ani nevšimne že hrajete hru novou aplikaci si asi těžko vytáhnete v práci,chápu že není možné provozovat 2 aplikace zároveň ale nebylo by třeba řešením toho dát do nové aplikace možnost volby mezi starým a novým zobrazením?
 
Nová aplikace hrozná je. A to absolutně dle mého názoru. Psal jsem to tu již vícekrát. Asi to bude zaso jako dříve -> Že budeme hrát jen na počítači xD

A to stačilo do staré přidat eventy + možnost plně využívat správce z aplikace a bylo by to. Se toho ujmul zase někdo, kdo tu hru nikdy nehrál
 
Naposledy upraveno:
Aneb jak úplně pohřbít hru bude sranda až po 1.1.2023 75% hráčů přestane protože hrát na nový apce je zbytečně složitý a pomalý, ta apka je fakt dobrá akorát tak na hromadku nebo na event, je to docela škoda že se udělala aplikace která má potenciál ale není absolutně v ničem dotažená a kvůli tomu že není prostor na provozování 2 aplikací naráz končí podpora něčeho co funguje dřív než bude nová apka aspoň srovnatelná hratelností se starou
 

Thasoss

Grepolis tým
Budou probíhat jednání, jak naložit s poznatky, které se během analýz a sběru feedbacku podařilo zajistit. V tuto chvíli nelze předjímat konkrétní řešení, ale v žádném případě současný stav aplikace není konečný. Věříme, že brzy před vás budeme moci předstoupit s bližšími informacemi.
 
No on ten čas celkem hoří, pokud chtějí 1.1. starou apku vypnout. By se tím asi měli zabývat dost prioritně. Zpětná vazba už tu leží dost dlouho
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsme si toho vědomi. A ano, je to priorita. Pro nás pro všechny. Kvůli tomu se ale nemůžeme v ničem unáhlit nebo něco ošidit. Jakmile budeme moci cokoliv bližšího sdělit, nebudeme čekat ani minutu. Vnímáme, že očekáváte jasné stanovisko, a to také chceme dát.
 
My hlavně očekáváme že stará aplikace bude podporovaná minimálně dokud nebude nová aplikace srovnatelná hratelností s tou starou, pokud 1.1.2023 skončí podpora staré aplikace tak skončí strašně moc hráčů což si myslím že v aktuální situaci kdy hrajou spíše dlouhodobější hráči a nových hráčů moc nepřibývá je docela krok zpět, jak už jsem říkal řešením by bylo přidat možnost přepínat v nové aplikaci mezi vzhledem staré a nové aplikace což nevím jak moc reálné je. V každém případě pokud skončí podpora staré aplikace tak se dosáhne maximálně toho že nebude potřeba žádná aplikace protože tady nezbyde nikdo kdo by tu hru chtěl hrát.
 
nic proti ale at si novou apku strčí za klobouk je nedokonalá a není na ní spoleh v ničem proti staré je to paskvil a at se nikdo nezlobí ale hlášení útoků po 15 minutách je dost k ničemu pro hráče a EVENT SI MŮŽE KAŽDÝ ODKLIKAT NA PC A NEOTRAVOVAT A ZASÍRAT S TÍM TELEFONY
 
nic proti ale at si novou apku strčí za klobouk je nedokonalá a není na ní spoleh v ničem proti staré je to paskvil a at se nikdo nezlobí ale hlášení útoků po 15 minutách je dost k ničemu pro hráče a EVENT SI MŮŽE KAŽDÝ ODKLIKAT NA PC A NEOTRAVOVAT A ZASÍRAT S TÍM TELEFONY
smiley-emoticons-lol.gif
 
Nahoru