1. Vážení hráči! Dne 27.8.2019 nový svět - Kos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 18. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.197. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Hystorie-MarekBub

Téma v sekci 'Soutěž o nejlepší historii bojovníka' založené uživatelem MarekBub, 5. úno 2011.

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. MarekBub

MarekBub Guest

Jednou.Kdysy hodně dávno.Po zrození života na světě Alfa.Byl seslán noví bojovník.Přidělili mu jméno MarekBub.Založil si vesnici.Byla jako káždá jiná ale byl v ní jeden rozdíl.Tvoří tento příběh.Uběhly 2 měsíce a město má přez 2 tisíce bodů.Mezi tím je přidal k alianci Barbaři.Ve vedení aliance stál IceBarbar.Ale napsali my.'Nehodíš se sem.Buď půjdeš sám nebo tě vykopnu já osobně.'Tak a tady to všechno začíná.Tehdy byly ve vedení ještě Havrani.Uběhly 2 měsíce a mám něco kolem třítisíců bodů.Právě sem vyzkoumal ohnivou loď co namě smrtelně zaůtočil jeden hráč.Dobyl mě.Nikdo nepomohl.Nikdo se neodezval.Ani brácha.Tehdy sem si uvědomil.'Jestli mám přežít musím spoléhat sám na sebe.'Začínám od znova.Po dobití se vrhám na moře 55.O 4 měsíce pozděj mám znovu něco kolem 3 tisíců bodů.Senát je na urovni 20.Akademije je na 35 levelu.'Je čas na olimpijádu' řekl jsem si.Po 5 dnech olmpijáda končí.Jsem v alianci Sv. Říše Římská.Po nějaké době jsem jí opustil.Zyčali na mně ůtočit a já vědě že je ZLE.Restartoval jsem hru.To už jsme u přítomnosti.Byloto včera.A hrdinův život jde dál.Dál a dál.A to je Kones příběhu Tiranomije.

Promiňte za případné chyby v pravopise.
    Tento děj se skutečně odehrál.
    Hráči a aiance exsistují nebo existovali

MarekBub

Naposledy upraveno moderátorem: 5. úno 2011
  2. msvicka

msvicka Guest

Bohužel tě asi nepotěším, ale ty chyby co jsi napsal nejdou přehlédnout, např. máš už hrubku v názvu Hystorie a potom mi stačilo si přečíst prvních pár vět a musel jsem toho nechat, protože se to nedalo číst, myslím že klidně i třeťák by to gramaticky napsal lépe.

3. MarekBub

MarekBub Guest

Omluva je omluva :grepolis:-!:grr;)

4. kaczmi

kaczmi Guest

Mohl sis s tím trochu víc vyhrát, pak by z toho vznikl dobrý příběh. Hlavně dávej pozor na pravopisné chybky, ty mrchy jsou všude :)

5. dooom125

dooom125 Guest

vis co nemusi se do toho grepolka tak zazivat:-/:-/:

Naposledy upraveno moderátorem: 10. úno 2011
  6. Jergon

Jergon Guest

Počkej, v pravidlech snad výslovně stojí, že to nemá být příběh o hraní hry, ale jako z toho světa, kdybys v něm žil, ne? ;)

7. ajap

ajap Guest

Mohlo to býti delší a ne o své hře...Třeba, o bojovníkovi, který ve svém mládí postaví farmu, kterou v zápětí vypáli a tak se pokusí si ve světe vydobýt nějákou úctu...atd...

8. MarekBub

MarekBub Guest

hezké názory ale každý má svojí hlavu

9. ajap

ajap Guest

Neber si to samozřejmě osobně...Mělo by to asi být jinak, než máš ty...

10. jirka800

jirka800 Guest

Od kdy může mít akademie 35 lvl?Ale jinak je to celkem pěkné až na ty hrubky.

11. MarekBub

MarekBub Guest

no člověk se splete spěchal jsem

12. ajap

ajap Guest

No jo...Já jsem si to kupříkladu napsal nejdřív ve wordu, potom to týden ještě různě doplnoval atd....A až potom to zde napsal...Není kam spěchat - Stačilo to napsat až tedkom...

13. ERIDYUS

ERIDYUS Guest

Strasne chyby...a je to tuctove a mimo zadanie

14. MarekBub

MarekBub Guest

???

někomu vadí že se do taha tak vžívám a ty???booooože.

Naposledy upraveno moderátorem: 19. úno 2011
  15. ERIDYUS

ERIDYUS Guest

:D prepac je to naj

16. MarekBub

MarekBub Guest

Prosím kritizaci.(asi ani nic jiného neumíte;))

17. kaczmi

kaczmi Guest

Víš, jediná chvála na tvoji "Hystorii" je ta, že jsi se vůbec zúčastnil.

18. MarekBub

MarekBub Guest

jo a co to je

19. ppolda

ppolda Guest

Marku tvá chyba je v tom, že tu kritiku neumíš přijmout. Tvůj počin je někde na úrovni slohu žáků čtvrté třídy základky. Je to nicneříkající a plné hrubek. To je prostě fakt.
    Takže když energii věnovanou udržování dotčenosti za kritiku věnuješ na zlepšování chyb, uděláš líp. :)

Takže mě Marek utřel prohlášením, že je to opravdu čtvrťák. :)
    Takže bych se ti chtěl omluvit. :) Zkus tedy nebrat to co jsem napsal (ale i co otatní) jako kritiku, ale jako doporučení, na co se do budoucna zaměřit, pokud budeš chtít dál psát. :)

Naposledy upraveno moderátorem: 24. úno 2011
  20. MarekBub

MarekBub Guest

nevadí mi ta správo ad samého začátku.

prosimtě nech si to pro sebe

Naposledy upraveno moderátorem: 24. úno 2011

:
Uzavřeno pro další odpovědi.