• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Hystorie-MarekBub

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jednou.Kdysy hodně dávno.Po zrození života na světě Alfa.Byl seslán noví bojovník.Přidělili mu jméno MarekBub.Založil si vesnici.Byla jako káždá jiná ale byl v ní jeden rozdíl.Tvoří tento příběh.Uběhly 2 měsíce a město má přez 2 tisíce bodů.Mezi tím je přidal k alianci Barbaři.Ve vedení aliance stál IceBarbar.Ale napsali my.'Nehodíš se sem.Buď půjdeš sám nebo tě vykopnu já osobně.'Tak a tady to všechno začíná.Tehdy byly ve vedení ještě Havrani.Uběhly 2 měsíce a mám něco kolem třítisíců bodů.Právě sem vyzkoumal ohnivou loď co namě smrtelně zaůtočil jeden hráč.Dobyl mě.Nikdo nepomohl.Nikdo se neodezval.Ani brácha.Tehdy sem si uvědomil.'Jestli mám přežít musím spoléhat sám na sebe.'Začínám od znova.Po dobití se vrhám na moře 55.O 4 měsíce pozděj mám znovu něco kolem 3 tisíců bodů.Senát je na urovni 20.Akademije je na 35 levelu.'Je čas na olimpijádu' řekl jsem si.Po 5 dnech olmpijáda končí.Jsem v alianci Sv. Říše Římská.Po nějaké době jsem jí opustil.Zyčali na mně ůtočit a já vědě že je ZLE.Restartoval jsem hru.To už jsme u přítomnosti.Byloto včera.A hrdinův život jde dál.Dál a dál.A to je Kones příběhu Tiranomije.



Promiňte za případné chyby v pravopise.
Tento děj se skutečně odehrál.
Hráči a aiance exsistují nebo existovali



MarekBub
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Promiňte za případné chyby v pravopise.

Bohužel tě asi nepotěším, ale ty chyby co jsi napsal nejdou přehlédnout, např. máš už hrubku v názvu Hystorie a potom mi stačilo si přečíst prvních pár vět a musel jsem toho nechat, protože se to nedalo číst, myslím že klidně i třeťák by to gramaticky napsal lépe.
 

DeletedUser

Guest
Mohl sis s tím trochu víc vyhrát, pak by z toho vznikl dobrý příběh. Hlavně dávej pozor na pravopisné chybky, ty mrchy jsou všude :)
 

DeletedUser

Guest
vis co nemusi se do toho grepolka tak zazivat:-/:-/:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Počkej, v pravidlech snad výslovně stojí, že to nemá být příběh o hraní hry, ale jako z toho světa, kdybys v něm žil, ne? ;)
 

DeletedUser

Guest
Mohlo to býti delší a ne o své hře...Třeba, o bojovníkovi, který ve svém mládí postaví farmu, kterou v zápětí vypáli a tak se pokusí si ve světe vydobýt nějákou úctu...atd...
 

DeletedUser

Guest
Neber si to samozřejmě osobně...Mělo by to asi být jinak, než máš ty...
 

DeletedUser

Guest
Od kdy může mít akademie 35 lvl?Ale jinak je to celkem pěkné až na ty hrubky.
 

DeletedUser

Guest
No jo...Já jsem si to kupříkladu napsal nejdřív ve wordu, potom to týden ještě různě doplnoval atd....A až potom to zde napsal...Není kam spěchat - Stačilo to napsat až tedkom...
 

DeletedUser

Guest
???

někomu vadí že se do taha tak vžívám a ty???booooože.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Víš, jediná chvála na tvoji "Hystorii" je ta, že jsi se vůbec zúčastnil.
 

DeletedUser

Guest
Marku tvá chyba je v tom, že tu kritiku neumíš přijmout. Tvůj počin je někde na úrovni slohu žáků čtvrté třídy základky. Je to nicneříkající a plné hrubek. To je prostě fakt.
Takže když energii věnovanou udržování dotčenosti za kritiku věnuješ na zlepšování chyb, uděláš líp. :)

Takže mě Marek utřel prohlášením, že je to opravdu čtvrťák. :)
Takže bych se ti chtěl omluvit. :) Zkus tedy nebrat to co jsem napsal (ale i co otatní) jako kritiku, ale jako doporučení, na co se do budoucna zaměřit, pokud budeš chtít dál psát. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nevadí mi ta správo ad samého začátku.

prosimtě nech si to pro sebe
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru