• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. číslo- 50. týden 2012- 3.12.-9.12.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vítám tě čtenáři, přináším ti informace o důležitých událostech, jež se udály 50. týden roku 2012 na světě Ný.

Začal bych aliancí Legion of the Dead, která se 29.11. odtrhla od aliance Argejské království, v čele s hráčem -Lucius Artorius Castus-. Tak vůdci aliance znovu navazovali spojenectví, dávali do pořádku fórum. Ale zároveň podnikli akci proti alianci Athánatos. Legioni zabrali 12 měst a Lucius ohodnotil akci slovy:
Víceméně jsme zabrali co jsme chtěli a zbylé města jsme jim nechali na přesunutí :).

Dále, ve středu světa spojené síly aliancí Argejské království, Rytíři černé vlajky a Legion of the Dead bojují proti alianci Elite Pirates, Argejci podnikli proti Pirátům akci, která skončila neúspěchem, ale aspoň nebyla nuda :).


Dále jsem si připravil rozhovor s vůdkyní Pirátů, hráčkou RITABEN:
co bys chtěl vědět?

Takové normální věci, jako jméno, podle čeho vznikl tvůj nick, jak piráti reagovali na rozpad legie, prostě to, co se týká grepolis.

jméno není zajímavé:), můj nick vznikl dáním do kupy jmen mých dvou psů... no a piráti si tak trochu oddechli, když se legie rozpadla, protože tam měli spoustu lam, co ostatní brzdili. proto se asi trhli i loupežníci...

No, jméno je pro čtenáře důležité, ale nutit tě nebudu.
Tak dál, proč skončil Charlenar?


pro charlenara byl grepolis vedlejší, protože jeho srdeční hra je wowko. což je škoda, protože hráč jeho kalibru by tuhle hru v phodě ovládnul. byl to hlavně hráč tělem i duší a organizace a práce s vedením ali ho moc nebrala. na kappě ani na mý tím nebyl tak vytížen jako tady, kde se na něj všichni obraceli.

takže když ho hráč, kterého jsme zachránili před rozebráním obvinil v oběžníku, jak to tu děláme všechno blbě a jak on by to dělal mnohem líp a že na radu nebude brát ohled, tak to pro něj byla poslední kapka a resnul účet. přispělo k tomu to, že se mu nahromadilo i hodně práce v reálu a hra se přestávala stát hrou a spíš z toho byla povinnost.

pro mně ososbně je to velká ztráta, protože jsem s ním prošla tři světy a vždy jsme si bezvadně rozuměli, ale osobně po dvou letech dá se říct nepřetržitého hraní mu rozumím a neodsuzuju ho. i když samořejmě mnohem raději bych byla, kdyby nám svá města předal a my nemuseli dělat dostihy o jejich dobytí:)

no ale je to hra a v hře je možné všedchno.

Takového hráče je vždy škoda, ale s tím se nic nedá dělat.
A jak dlouho už hraješ a kde jsi hrála?


asi dva tří roky, začínala jsem na epsilonu,asi:) kde jako nováček jsem měla asi deset měst, než mi odešel počítač, pak po 4 měsících jsem tam šla znovu a byla jsem tam do doby než začala kappa, kde jsem vedle piráty z grepolisu, chvilku jsme byli i jednička, ale protože stavba divů je nuda, tak jsem pomáhala chvilku na mý a čekali jsme s spoluhráči až začne nový svět, abychom na něj mohli všichni přejít. no a jsme tu:)

Má vaše aliance tradici z jiných světů?

samo, základ je z kappy, kde jsme byli piráti z grepolisu a nalanařili jsme tam i protivníky. další část je z mý z federace the eagles a brali jsme ze začátku jenom prověřené hráče, které někdo doporučil...

A jak to u vás funguje, republika, rada starších, diktatura, nebo něco jiného?

rada

A jak ses ke grepolis dostala?

klikla jsem na odkaz na internetu...

Tak, to bude vše, díky za ochotu a čas.

Dále, aliance Bandidos se tento týden zapsala do síně slávy světa Ný jako aliance, která, jako první odvládla nějaké moře-prvních 10 hráčů moře je v jedné alianci, podmínkou je, aby měli minimálně 5 měst. A aliance Bandidos takhle ovládla moře 35. A teď několik čísel:
1. Bandidos s 2256209 body a 300 městy
2. Dragons of Bangladesh s 266465 body a 47 městy
3. Rytíři černé vlajky s 257573 body a 33 městy

Tohle jsou 3 nejmocnější aliance moře 35 opsané z žebříčku, je vidět, že Bandidos se snaží ovládnou toto moře a daří se jim to.


A nakonec jedna smutná zpráva, dne 4.12.2012 zesnul hráč Zdeněk Pleštil z aliance Rytíři černé vlajky. Zde je pár slov od jednoho jeho nejmenovaného kolegy:

vážení spoluhráči,dnes nás bohužel opustil spoluhráč, kamarád a kolega Zdeněk Pleštil
bohužel po delší nemoci dnes zemřel.já sem tímto zcela ztratil chuť hrát,docela mě to vzalo,snad to pochopíte.

rozeberte si moje a jeho města.

děkuji vám za pěknou hru.

Smrt je bohužel součástí každého života, snad tento hráč nalezne klid.
Zdar, sílu a grepolis, Khán
 

DeletedUser7382

Guest
Máš vždy pěkné blogy. :)
Jinak tohle není první případ, četl jsem o dalším tady na fóru. :( Nejzvláštnější pro mě vždycky je, že někdo zesne za hraní této hry, a jak se to zbytek aliance vůbec doví.
 

DeletedUser

Guest
Díky, snažím se, jak můžu, ale bohužel někteří vůdcové silných aliancí se mnou nespolupracují (opravdu nevím proč), takže je blog ochuzen o spoustu informací. :(
Bohužel, smrt je součástí života, vždycky je to asi velká rána, když se to aliance dozví, pokud se to tedy vůbec dozví. :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Nespolupracují, protože nechtějí právě z důvodu, že jsou silní a tudíž je může celkem dost ohrozit cokoliv ;) K onomu úmrtí se nebudu vyjadřovat :(
 

DeletedUser

Guest
Tak to je zajímavé, že RITABEN, vůdkyně aliance Elite Pirates, která je nejlepší na světě v pohodě odpovídá na otázky a spolupracuje, ale diplomat aliance Chiméra, která je na světě 11. ne, nemyslíš, že to nebude jenom tím?
Tak, jako tak, je to škoda, protože blog není tak bohatý na informace.
 

Thasoss

Grepolis tým
Někdo prostě nechce pouštět info z ali, maximálně to, které vědí všichni. Já bych toho také moc nepustil.
 

DeletedUser

Guest
Nenuť, piš tak jak jsi informován a oni sami třeba zjistí, že je dobré se vyjádřit, aby byly informace přesné:)
píšeš šikovně tak si to nedej kazit:)

Duši Zdeňka Pleštila přeji příjemný pobyt v nebi a jeho blízkým hodně sil.
 

DeletedUser

Guest
Pekne doufám e budeš pokračovat.

Jinak za Bandidos pokud ti náš předseda ještě neodpověděl tak určite odpoví bavil jsem se s nim o tom v nedeli na pivu a říkal že ti něco napíše
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru