• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I hra dokáže sbližovat... Vzpomínka na hráče adaios.

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

když píši tyto řádky, tak si předem uvědomuji, že něco takového jde těžko vyjádřit pouhými slovy, ovšem i tak musím oznámit jednu velmi smutnou událost. Těsně před půlnocí včerejšího dne nás opustil náš kolega a hráč jménem Dipl. Ing. Stefan Brezovsky, DrSc. (alias adaios). Zemřel na následky těžké choroby.

16571657vinko.jpg


Více, přímo od jeho kolegů a blízkých, si můžete přečíst zde nebo na fóru slovenského fóra Grepolisu.

Budiž Ti země lehká. Děkujeme za vše, co jsi pro náš časopis udělal.

Celá redakce Orákula vyjadřuje upřímnou soustrast...
 

DeletedUser

Guest
to je hrozné :( :-/ je to smutné až k pláči... :( upřímnou soustrast všem co adaiose znaly a samozřejmě jemu přeji at prožije to co je po smrti štastně a s plnou náladou :)

Navždy zbohem adaiosi budeš orákulu a nám všem chybět. :-/
 

DeletedUser

Guest
To je uz druhy clovek o ktorom viem, ze mal nieco s grepolisom a zomrel...

uprimnu sustrast!


prvy bol moj kolega a zakladatel nasej ally na CZ Beta Durgha :(
 

DeletedUser

Guest
Přeji všem, jenž měli s tímto skvělým autorem článků v Orákulu známost mou hlubokou upřímnou soustrast, i když vím, že je to pouze pár pospojených písmen, které tyto hluboké rány nezahojí.
 

DeletedUser

Guest
To je strašné :(
Budeš nám veľmi chýbať, ale nikdy na Teba nezabudneme.
Nech Ti je zem ľahká.

Určite si kúpim jeho knihu, ktorá by mala víjsť niekedy ku koncu roku aj na Slovensku. Jonik potom by sme jeho knihe mohli venovať jeden článok, keď bude v predaji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
Je mi to líto . Je to smutné že nás někdo takhle opustil.
Ať ti je po smrti líp než na zemi.
Upřímnou soustrast:(:(:(
I když pár písmenek neuzavřou takto hlubokou ránu :(
 

DeletedUser

Guest
Tohoto muže jsme neznala, je to smutné když nás někdo opouští....též vyjadřuji moji upřimnou soustrast. :(
 

DeletedUser

Guest
Aj z tych malo informacii a citacii ktore sa daju najst k jeho osobe clovek lahko pochopi preco si ho ludia, ktori ho poznali tak vazili a aku stratu sposobil jeho odchod. uprimnu sustrast vsetkym znamym
 

DeletedUser

Guest
neda mi nevyjadrit sa aj tu aj ked som to uz urobil na SK fore ale kdekolvek sa vyskytne zmienka tak ma to nuti napisat o to viac ze sme boli v kontakte velmi dobri hrac a clovek mali sme dost planov ktore uz bohuzial nenaplnime teda hlavne na hre velmi vela robil pre svoje spojenectvo aj ked uz na tom bol zdravotne velmi biedne
 

DeletedUser

Guest
smutné :( nejhorší na těchto smutných údálostech, které bohužel patří k lidskému osudu je to, že rozsah samotné ztráty si mnozí uvědomí až ve chvíli, kdy o blízkou osobu příjdou, proto by se měl každý z nás chovat k druhým tak, jako by ten aktuální den byl váš poslední.

upřímnou soustrast pro všechny, kteří adaiose znali.
Já tu čest bohužel neměl ale pamatuju si na jeho dobré články.
 

DeletedUser231

Guest
Četl jsem si jak slovenské fórum tak fórum věnované hře mám dojem CS... Četl jsem reakce lidí na tuto událost. Četl jsem i jeho životopis, ze kterého jsem pochopil, jak nedocenitelný člověk to byl. Sice ho neznám, ale chtěl bych byť jen napsat: Upřímnou soustrast všem pozůstalým! Bůh s tímto člověkem.
 
Nahoru