• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vážení hráči a uživatelé fóra,
zde můžete diskutovat o již zmíněném a plánovaném Grepolis srazu .
Ovšem nezapomínejte, že i zde platí pravidla tohoto fóra.
S pozdravem a plným korbelem dobrého moku
Grepolis team
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Hmm... O srazu jsem se už dověděl z jiných zdrojů(Sargeras), ale bohužel nepřijedu:(
prostě je to ode mne moc daleko a i kdyby jsem bydlel poblíž, tak bohužel nepřijedu, protože to mí rodiče nepodporujou(stejně jako já svého kamaráda na Gammě:D
 

DeletedUser

Guest
já bych teoreticky mohl přijít pokud to rodiče povolí ale nevím nevím jinak je to velmi blízko ode mne :)
 

DeletedUser

Guest
no ja by som rad prisiel aj s nejakou delegaciou z SK svetov :D
ale je este cas ale ochota urcite je :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm, já to mám krapet daleko (z Frýdku-Místku asi 150km:()a jelikož nejsem plnoletej, tak mě rodiče nepustí, no nic, přeju všem co se zúčastní, ať si to užijou:)
 

DeletedUser

Guest
No, určitě si to tam všichni užijete :). Bohužel, že to dopadlo na takovýto špatný datum, velice bych rád z Prahy jak říkáte Moraváci: Dovalil do Brna ve vlakové šalině :D. Bohužel to vychází na Květen ;-(. Takže přeji všem zúčastněným více než hezké zážitky (-:.
Ps: Věřím, že nejen jídelní lístek je pestrý, ale i jeho příbuzný je plný kvalitních tekutin
happy-smiley-65.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dufam ze to bude lepsie ako u nas boli kosice a to som isiel cez cel;u republiku z Bratislavy a dosli z vychodu 5 dost sklamanie ja sa dotrepem cez celu zem a inak :D

ale brno pohodka vzdy len preletim ked idem do prahy do firmy :D tak sa tesim ze sa zastavim
 

DeletedUser

Guest
To bol ale len Váš zraz pre alianciu, to nemôžeš porovnávať ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no bolo to aj na externom ale pozor ohlasena ucast bola asi 40 ludi s tym ze sme vsetko rezervovali esteze boli tak ochotny v podniku ze nam nerobili problemy
(a nebola to nasa ally chvalabohu nasa ally robi len Bratislavu a tam je minimalne 30 ludi vzdy) tak tu to bude asi masovka inak preco sa to neprepoji s SK forom ved brno je na skok z BA podla mna
 

DeletedUser

Guest
Vudco a skypi, prosím, neodklánějte od tématu ;-) - Tady se řeší první Český GREPOLIS sraz , nikoli sraz aliance. To si prosím vyřiďte na vašem fóru.
Děkuji (-:
 

DeletedUser

Guest
To by sa museli dohodnúť...

Jedného času sa plánoval zraz SK DK, SK West, CZ DK a CZ West niekde na Česko-Slovenských hraniciach a nejak to nevyšlo nakoniec :(

Čo sa týka tohto zrazu, tak by som rád prišiel, ešte uvidím ;)
Predsa len je to v ČR :(
 

DeletedUser

Guest
no Rizael ved hej ja sa pytam preco sa to neprepoji s SK grepom ved brno je na skok podla mna
 

DeletedUser

Guest
Ano, děkuji za návrh,skipii. Navrhnu to vedení, ať se pokusí to propojit a domluvit se s vedením vašeho fora. Ale nic neslibuji :)
 

DeletedUser

Guest
Ked nic daj vediet ja to tam hodim a mam dosah na tri svety a naj spojenectva keby daco dam to cez hromadne spravy :D takze staci tu osobna a ja to uz zariadim :D v pohode nech je cim viac ludi ked uz som nakloneny prist aj ja tak nech to stoji za to ;)
 

DeletedUser4783

Guest
Ale kdyby jste naplánovali sraz v Ostravě!!!, tak bych se tam už nějak dostal:) Ještě lepší by bylo, kdyby to bylo o Velkých prázdninách:)
 

DeletedUser

Guest
keby daco dam to cez hromadne spravy :D takze staci tu osobna a ja to uz zariadim :D v pohode nech je cim viac ludi ked uz som nakloneny prist aj ja tak nech to stoji za to ;)

Skipi, zraz a podobné dôležité info ohľadne hry sa vždy ohlasujú aj cez hromadnú správu od Grep Teamu všetkým hráčom na všetky svety ;)
 

DeletedUser

Guest
to ja viem len vravim ak by to neslo nejak :D normalne sa tesim este aby som nemal ziadnu sluzobku a bude fajn
 

DeletedUser

Guest
:(

no prijel bych mam to 30 km nasi by me i pustili ae jedu v kvetnu do svicarska a 30 na skolni vejlet:( tkze to mam nabite na kveten si to uzijte.) snad pristi rok.)
;););)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru