• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Asi z prvního srazu v Brně, trochu přemýšlet by nezaškodilo. ;)
 

DeletedUser

Guest
tohleje první sraz v Brně teprve se poznáme....
jinak Brno- prší a prší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no jo my mluvíme o grepo srazu, to jinak nejrůznějších srazů hračů PC her mohlo být mraky...
 

DeletedUser

Guest
Tak já sem již v Brně, leč nám zatím nepřeje počasí, tak doufám, že vás to neodradí a na sraz přijedete. Těšíme se na vás :)
 

DeletedUser

Guest
Počasí má velký vliv na náladu člověka a pokud je venku takhle deštivo, mnohým se nechce vytáhnout paty z baráku :(
 

DeletedUser

Guest
Ono už je to dneska ? :D

Tak si to užijte ....

To zítra bude kocovina, že Morfe ? :p
 

DeletedUser

Guest
Počítám s ní, ale doufám, že než dojedu zpátky do Karlových Varů, tak už budu opět "použitelný" :D
 

DeletedUser

Guest
První sraz si udělala jenom naše aliance v krásné restauraci pod Kunětickou horou. http://www.podkunkou.cz/
Nebylo nás moc, ale poznat lidi s kterými spolupracujete denně již půl roku osobně, stojí fakt za to.
Jou, jednalo se o alianci Havrani, kdyby jste to musely vědět. Jinak počasí stojí za prd, ale já v 16:00 určo vyrážím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak já jsem z Brna odjel už ráno, ale klid, prší všude:)
tak neudělejte škody jako kolegové z DK , kteří na brněnském srazu v hospodě uzmuli nějakou tu kořist:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Přináším malou ochutnávku ze srazu, zbytek bude následovat zítra. Hádejte, kdo se nachází na fotce.)
[SPOIL]
brno2011061.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Jasně, nechal jsem si prodloužit vlasy a vyčistit úsměv. Doufám, že se ti moje triko líbí :)
 

DeletedUser

Guest
Tvé triko je nádherné, ovšem já bych se rád dočkal konečně toho Grepo trika!
 

DeletedUser

Guest
Júúú :) Lotosový kvítek/SINE METU :) Podarená fotka :)
A Podľa mneovky súdim že..Morfeus? :) Mhmm viem ktorého moda zbalím :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru