• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. oficiální sraz hráčů - Brno 2011 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No, bylo fajn se opět osobně setkat s přáteli, novými lidmi i nepřáteli. Půl roku již nehraji, ale opět mě naverbovaly, aspoň na prázdniny než se vrátím do školy.
Takže Alfo, poslušně hlásím že su opět doma.
 

DeletedUser

Guest
Kedy sa dočkáme nejakých fotiek? ;)
Už sa neviem dočkať :)
Ach škoda, že som nebol na zraze, júj :(
 

DeletedUser

Guest
Musím říct, že sem se opravdu výborně vyspal. Vzbudili mě podivné zvuky v půl páté ráno, jakoby se do našeho pokoje někdo dobýval a následně jsem zjistil, že jen Charonovo myš si dává ranní rozcvičku na tom běžeckém kolečku pro křečky.

Z Brna odjezd s Pythónem v 8:30 a z Práglu do mé rodné metropole v 11:30. Takže sedím v busu a hltám net z mobilu :-D
 

DeletedUser

Guest
:D
tak ted si mě pobavil:) je vidět že mám slušného potkánka, ten by si nedovolil mě budit tak brzo:D
 

DeletedUser

Guest
no ja to měla kousek Brno a doma jsem se hadala kdo objednal panáka vodky co my skončil u piva na stole, vodku obyč nepiju, vipada to udajně, že ja jen nevím proč :)
 

DeletedUser

Guest
no to je možný pravopis mě nikdy nešel a pravidla pravopisu u psaní do fora fakt, listovat nebudu...
 

DeletedUser

Guest
Sotva mu zfialoví nick, už začíná ... ;) Nehádejte se takhle po ránu :)
Joníku, kdy budou ty fotky, jestli můžu bejt takovej zvědavej ? :D
 

DeletedUser

Guest
mě tedy nic nefialový při psaní zde, neva pravopis neřeším podstatné je, že se rádi bavíme polis a že sraz se vyvedl, všichni se bavili a mám dojem, že nikdo nelitoval cesty....at byl odkud-koli, jinak řešení pravopisu a chyb můžem v novém tematu diktaty.....znám hodně dobré hráče polis mnohem lepší než ja a v pravopisu kulhaji víc než ja a o pravopisu to tady neni...:)
 

DeletedUser

Guest
Fórum a hru bych nesrovnával. Tady jde totiž i o ten pravopis. Respektive, o pravopis jde v každém aspektu života. Hlavně jde o to, že něco se přejít dá a i mistr Sultan se někdy utne, ale něco je prostě tak očividné, že se na to upozornit musí.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem hráčům za účast. Snad se vám sraz líbil a za rok se opět sejdeme.
Do konce týdne by se tu měly objevit odkazy fotky, které jsme udělali.
 

DeletedUser

Guest
stejně můžete upozornovat, jak chcete má-li někdo problem s pravopisem chyby dělat bude....dál....
Jinak sraz byl bezva a na fotky se těším :)))
 

DeletedUser

Guest
Pozerám fotky :)
Wow ten Morfeus má fakt dobrý zadok :D:D
Hazardné hry a rozbíjanie sa alkoholom očividne nechýbalo :D

Inak sympatickí ľudkovia :)
Boli tam aj slováci nejakí? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lidičky, Joniku kde najdu ty fotky ze srazu..lidi je chvalí ja hledám a nic?
dík
 

DeletedUser3819

Guest
Škoda, že jsem tam nebyl, ale nevadí za rok tam jsem to je jasný. Jinak pěkný fotky Joniku jen ty tam nějak chybíš :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru