• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).


  • Celkový počet hlasujících
    72

DeletedUser

Guest
Páni, tolik příspěvků které jsou více než přínosné, paráda:)
Myslím že redakci se první číslo povedlo, je to přeci jen první číslo.. nemůžeme čekat zázraky.. informátoři se určitě klepají a čekají co jim an to řeknete.. z vašich podnětů je jasně patrné co se povedlo a co je třeba zlepšit avšak myslím že z vašich reakcí je patrné že se redakce vydala správným směrem, po správné cestě a to znamená že příští číslo nemůže zklamat:) tak jako nezklamalo toto.
A na závěr... informátory znáte, nic Vám nyní nebrání je kontaktovat a informace jim dohodit, přeci jen jsou to taky jen lidé:)
 

DeletedUser

Guest
No je vidět že hráči kteří psali na některých světech jsou totálně mimo dění a nebo záměrně vynechali nějaká důležitá fakta.

Svět Delta:
Docela pěkně popsán, ale zapomělo se na nějaké důležité mezníky na tomhle světě!!!Conquerors od začátku byla neúprosná a dobývala jednu polis za druhou a to tak že se několik aliancí spojilo a začlo bojovat (ať už podle či chrabře) proti Conquerors.Vše vypadalo pro Conquerors dobře, než se na poli dění ocitla formace zvaná Unicorn!
Unicorn aliance ukončila nedávno působení na Delta světě sama od sebe (jen pro upřesnění, jsem na Deltě zakladatel Conquerors, takže s Unicorn nemám nic společného).Aliance Unicorn která v dobách své slávy byla dá se říct nepřemožitelná a která určovala směr s minimálním počtem členů.Conquerors vs Unicorn to byla jedna dlouhá kapitola.Myslím si že si mnoho hráčů z celého Delta světa oddechlo když Unicorn skončil, jelikož fanatičtější hráče z hlediska trávení času u hry jsem na Grepolis zatím nepoznal.

Sama tahle kapitola Conquerors vs Unicorn ja na dlouhé vyprávění, takže nepochopím že člověk který psal o Delta světě vynechal tyhle DULEŽITÁ fakta!

Svět Epsilon:
Tady nemá cenu ani nic komentovat, jelikož o Epsilonu světě v časopisu prostě NIC není.Proč se rozebírá systém vzpoura, když už to samé se dávno hraje na Deltě???Navíc každý si to mohl přečíst na fóru v dané sekci (já sám jsem jako první o tom na fóru informoval a pomohl hráčům kteří nevěděli).Epsilon svět byl (budu se zase opakovat) naprosto odfláknut, už jen s toho důvodu že se stalo několik důležitých věcí na tomhle světě.Kde jsou nějaké statistiky či podrobnější popis o Epsilonu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dik i za kritiku ktera tu zni, do pristiho vydani se mnoho veci zlepsi. Priklanim se k nazoru sultana, ze vsichni se muzete zapojit do tvorby clanku, staci jen napsat informatorum nebo primo do redakce

A co se tyce grafiky a korektur, privitame schopne spolupracovniky kteri pridaji ruku k uspesnemu dilu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Darboy, pokud informátor z Delty působí na opačné straně světa tak nemusel o tom co popisuješ vůbec vědět.. První číslo je průkopník, chvíli potrvá než informátoři získají kontakty a informace:) Pomož jim k tomu:)
Mě taky chybí dost věcí z Alfy, ale nemůžu chtít aby tam hned bylo vše:)
 

DeletedUser

Guest
Něchtěla jsem se do toho vůbec vměšovat, děkuji za kritiku na můj článek, pro příští články se budu snažit si z ní vzít to, co bude třeba, aby to příště bylo lepší.

Pokud jsme u systému dobývání, který jsem tam popisovala,a za který jsem tak kritizovaná, že jsem se o něm vůbec zmínila - darkboyi -tuto hru hrají i hráči, kteří nehrajou na jiných světech. Nicméně v článku, který je dle tvého názoru o ničem, píšu a žádám Vás o to, pokud budete mít nějaký poznatek či informaci budu za ní ráda a pokusím se jí zpracovat do dalších vydání.

A jak tu píšou předchozí, nikomu nic nebrání v tom se připojit a ukázat co umí..
Děkuju i za kladný příspěvěk, který fakt povzbudí.

Není lehké se vždy zavděčit všem, bohužel, ač bych moc ráda..

[Čapek Karel]
Kritizovat - to znamená usvědčit autora, že to nedělá tak, jak bych to dělal já, kdybych to uměl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslim ze by bylo dobre kdyby nefertiti kontaktovala diplomaty nebo zakladatele prednich alianci nebo treba alianci v TOP 20 a tak ziskala nejake informace.
 

DeletedUser

Guest
Opravdu povedený moc se mi to líbilo alespon sem se dozvedel neco o delte a alfe kde nehraji ale proč tam nebil článek o gamně?:?
kdyt tam se toho od konce prázdnin událo že už ani nestíhám sledovat...:)

:grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Gratulujem za prvé číslo. Vidno za tým tvrdú prácu a tú oceňujem . Viem, že sa bude zlepšovať a držím vám palčeky. Kritiku berte ako posilnenie do ďalšieho čísla , nedajte sa odradiť. Len tak ďalej :) ste skvelý :)
 

DeletedUser

Guest
díky msvick za odpoved...to se jim asi přihlásím jako moderátor...;)

teda pokud to jde :?

:grepolis
 

DeletedUser942

Guest
Děkuju za moc hezký časopis, první číslo je obsahově i grafikou prostě skvělé !

Přesto hodnotím jen známkou 3, není to kvůli časopisu samotnému, ale kvůli tomu jakým způsobem je poskytovaný:
Časopis je k dispozici přes "Uložto", to je trochu něco jako lokální rapidshare nebo mnoho podobných datových úložišť. Tenhle server slouží primárně ke sdílení dat mezi jednotlivými uživateli, sekundárně ke sdílení pirátského obsahu.
Pro časopis podporovaný týmem Grepolis je to nedůstojné místo, mnohem vhodnější by bylo umístění na serverech Grepolisu.
Za druhé časopis je poskytovaný jako powerpoint prezentace, to je dost neobvyklé. Kromě jiného to znamená že stahovaný objem dat je mnohem větší než je nutné, dále nutnost mít MS office. Pdf formát odstraní druhý zmíněný problém, zbytečně vysoký objem dat zůstává.

I tak tleskám a volám BRAVO, za časopis jednoznačně JEDNA, skvělé první číslo a držím redakci palce, ať se vám pořád daří.
 

DeletedUser

Guest
Do příštího čísla budou v provozu vlastní www stránky, na kterých bude časopis ke stažení. Už se na nich pracuje. Ulož.to bylo vybráno kvůli rychlé možnosti stáhnout. Jak jsem již napsal - o tomto nedostatku víme a do dalšího čísla ho odstraníme.

Formát pps byl zvolen kvůli jeho rozšířenosti - nemusíš mít MS Office, jde to prohlížet i v Open Office, které jsou zdarma. Písma jsou volena tak, že není potřeba ani windows, ale vše se stejně zobrazuje i na jiných systémových platformách (linux, unix). Formát pdf byl volen také kvůli dobré dostupnosti. Osobně si nemyslím, že velikost okolo 2MB je velký objem dat.

Pokud bys měl nápad na jiný formát, ve kterém by časopis mohl vycházet, napiš mi a projednáme to. Nebráníme se inovacím a lepším postupům

Děkujeme za konstruktivní názor.
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto, ale nemohu hlasovat, fňuk :(

Má to být hlasování stejné jako známkování ve škole a mně tam totiž nějak chybí varianta za jedna, dvakrát podtržená s hvězdičkou....
Takže bohužel se zdržuji, neboť pak by to nebylo zcela dle mého nejlepšího přesvědčení :)
 

DeletedUser40

Guest
Sine neboj, tady ani tak o tu anketu nejde, nám stačí o pochvalná (či kritizující) slova.
 

DeletedUser

Guest
No dobrá.. Dávám tedy s odporem za jedna - kdybych mohla, tak vám totiž dám známečku ještě o něco lepší ;)
 

DeletedUser

Guest
Naopak myslim ze format pps a pdf jsou zvoleny spravne a ja je vitam. Nevim vcem jinym by jste to chteli mit. Uvidime jak budou vypadat www stranky ale nevim jestli nebudou zbytecne. Ale necham se prekvapit co na nich vsechno bude. Co se tyce uloz.to nechapu co je na ulozisti nedustojneho, takovy odkaz je snadno dostupny pro vsechny a uprimne je jedno jestli to stahnu tady primo z fora nebo z nejakeho jineho uloziste :D Dulezity je samotny casopis.
 

DeletedUser

Guest
Strašně mi zamrzelo, že není článek z gamy. Pokud budou k příštímu číslu funkční stránky, takk by se tam mohla dát nějaká sekce, kde by hráči mohli upozornit přispěvatele na dění, které by mu mohlo uniknout.
 

DeletedUser40

Guest
Článek z Gamy bude v tu chvíli, až se někdo odhodlá k tomu, začít hráče informovat o dění na tomto světě. S tím my (redakce) bohužel nic neuděláme, zde záleží pouze na odhodlanosti hráčů spolupracovat či lépe řečeno, pracovat.

A informátory z jednotlivých světů můžete kontaktovat přímo ve hře, na to jsme tu založili téma, kde najdete jejich herní přezdívky.
 

DeletedUser

Guest
Původně založeno sonicx96
Na to,že to bylo 1.číslo,tak se vám to povedlo všem.
Moc chválím,ovšem dávám za dva,ale jelikož to bylo 1.číslo,veliká snaha a za krásné články,ale bohužel někdy s nedostatky,ale to se určitě zlepší,jelikož to bylo poprvé a věřím,že tak jako na DK se časopis bude stále zlepšovat .
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru