• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

I. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).


  • Celkový počet hlasujících
    72

DeletedUser

Guest
Moc pěkné,přeji hodně dalších úspěchů při tvorbě Orákula a doufám,že vydáte ještě spoustu takto perfektně a profesionálně zpracovaných čísel.Mnoho zdaru.:)))
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem fandům Grepolis,

všiml jsem si, že formát časopisu je pps, což dle mého, laického rozumu vyplývá, že je to formát ms powerpoint. nebylo by lepší, kdyby formát časopisu byl pdf, když pdf formát si přečte každý neznalý pc i když nemá ms office?? možná je to blbá připomínka, ale dle mého názoru do budoucna poměrně závažná.

Děkuji za reakce od zakladatelů redakce časopisu a prosím žádnou kritiku od fandů časopisu.

P.S.: nekritizujte mě. jsem jen hloupý správce počítačové sítě :)
:grepolis:grepolis:grepolis
Jsem rád, že to není v PéDéeFku, je IMHO na nic (respektive pro Okulárum je na nic), pokud v něm soubor je tak se nadá nic dělat musím to s mým nenáviděným formátem vydržet, ale Powerpointová prezentace je myslím pro časopis lepší a osobně skutečně neznám člověka, který nemá MS Office...
 

DeletedUser40

Guest
Boss-killere, není nic jednoduššího, než se stát informátorem z toho světa. My Tě rádi do ''řemesla'' zaučíme.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý večer přátelé.
Tímto vám chci pogratulovat k časopisu. Opravdu se povedl když pomyslím na to že nikdo z vás s tím nemá nějaké větší zkušenosti a zároven bych vám chtěl popřát mnoho úspěchů do budoucna.
Známku sem dal za 3. Důvod?: Není přímo dokonalý takže za jedna to nebylo, grafika sice byla na první pohled pěkná ale něco malinko my tam scházelo, nevím přesně co =)
Opravdu hodně mě zaujal obsah =) Nejdřív sem netušil co najdu na straně 6, ale pod názvem krátce??? Bylo tam pár slátanin na té stránce ale to se dá prominout =)
Také by bylo dobré to rozdělit.

Prvních pár stránek dát jako to co se událo od posledního čísla na různých světech.
(trochu proložené nějakými komentáři hráčů na těch světech.)

Po tom by následovala hra jako taková, updaty, co přinesly dobrého a co špatného, kdy se čekají další updaty a co přibližně mohou přinést, na konec této sekce by se hodilo slovo samotných hráčů co by uvítaly.

Pak nějaké ty rozhovory s hráči. S důležitými hráči kteří mají například nejvíce bodů, nejvíce útočných bodů, nejvíce obraných bodů a vůdci TOP aliancí nějakého světa.
Rozhovorů by nemělo být moc, tak maximálně tři-čtyři rozhovory =)

Ta historie řecka my tam možná i trochu vadila, tu historii řecka jsem vůbec nečetl tak nemohu soudit.

Nakonec by tam mohly přijít nějaké statistiky, ankety, soutěž,
Na ten úplný konec takové ochutnání co by mohlo přijít v příštím čísle a pak by přišly závěrečné titulky =) =) =) =) =)

Doufám že nevadí že jsem se takhle rozepsal. Časopis se vám povedl a myslím(doufám) že už to bude jenom lepší nebo srovnatelné =)
Taky bych chtěl apelovat na další hráče aby si moc nestěžovaly, z čeho můžou lidé kteří tvoří tento časopis brát informace když tady na oficiálním fóru moc nepíšete o svých světech, co se tam děje a tak podobně. Kdybyste napsaly že se nějaká velká aliance rozpadla, proč, co k tomu vedlo tak by hned bylo o čem psát, lidé z časopisu by si našly další informace a hned byste měly pěkný a velice pravděpodobně i objektivní článek o dění na nějakém světě =) Je to první číslo takže nám nezbývá než si počkat na další =)
Opravdu někteří byste chtěly aby to vycházelo každý týden, i mě to spočátku napadlo ale o čem by psaly? Padlo by na to tolik energie že by to po dvou měsících ani nikdo nečetl =) Takhle se můžeme pěkně těšit co nám nové číslo může přinést a čekat na plnohodnotný časopis =)

Takže jen tak dál přátelé =)
Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
tak tomuhle říkám paráda příspěvek:))
o když nejsem člen redakce, tak jako člen týmu který projekt časopisu zaštiťuje musím poděkovat. Je to to co potřebujeme:) Nápady, inspirace, pochvala i upozornění:) super:)
Tobě a i dalším lidem co takto redakci pomáhají patří dík:)
 

DeletedUser40

Guest
Já taktéž děkuji, takové objektivní kritiky si opravdu ceníme.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem našel konečně čas abych si mohl ten časopis přečíst, no a přečil mé očekávání, skvělá grafika, a na to že je to první číslo, tak je to skvěle ucelené a uspořádané.
Nikdo ani nci není dokonalé, takže dávám známku 1:)
 

DeletedUser

Guest
ja davam za dva protože je to strááášně dlouhy:(
ale docela dobry:) ale zivot je takovy(dlouhy jako prvni dil casopisu Orákulum:D):grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D :D :D COže?
Když se ti to zdá dlouhý tak si přečti obsah!
Já bych se u některých věcí zase spíše rozepsal! Přeci jen na přečtení máš celý měsíc a to čísto zvládneš v klidu přečíst za nějakých 20min :D takže pokud tě to nebaví číst celé najednou čti to po dnech! Jedna stránka na den a máš do dalšího čísla co číst =)
Já jsem opačného názoru, mohlo by to být trochu delší :D :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Samozřejmě, že se budeme snažit, aby každé číslo bylo obsáhlejší, tudíž delší. Názorným příkladem nám může být časopis DK - Paladin, jehož první číslo mělo stran ''pouze'' 40 a poslední číslo, deváté, mělo rovných 100 stran.
 

DeletedUser

Guest
To jsem rád =) i když 100 stran je celkem dost ale zajíamlo by mě jak by to vypadalo. DK nehraji takže paladin vůbec neznám :D
Doufám že se v dalším čísle trochu rozepíšete o zetě, už se moc těším na další číslo a věřím že každé číslo bude klenotem :) :) :)
Bude někdy alespon pár dnů před vydáním zveřejněno co nás může tak nějak čekat jako tomu bylo u prvního čísla?
Taky bych chtěl vzpomenout na spojení Orákula i se slovenským grepolisem. To mě moc potěšilo protože člověk alespon ví co se děje na jejich světech.

No těším se čím nás překvapíte v druhém čísle :) :) :) Už asi po páte si čtu to první číslo a nemohu než říci: Skvělá práce lidi. Při pomyšlení že to děláte z vlastní vůle, zadarmo a ve volném čase kterého není někdy tolik kolik byste si asi přály jste odvedly skvělou práci. Musím se vám poklonit :) :)
 

DeletedUser40

Guest
Bude někdy alespon pár dnů před vydáním zveřejněno co nás může tak nějak čekat jako tomu bylo u prvního čísla?
Samozřejmě, něco takového budeme totiž praktikovat u každého čísla.
Taky bych chtěl vzpomenout na spojení Orákula i se slovenským grepolisem. To mě moc potěšilo protože člověk alespon ví co se děje na jejich světech.
Děkuji za celou redakci.
Doufám že se v dalším čísle trochu rozepíšete o zetě, už se moc těším na další číslo a věřím že každé číslo bude klenotem :) :) :)
Bohužel Zeta se v příštím čísle jistě neobjeví a předpokládám, že se to nezmění ani u čísla tři. Přeci jen ten svět ještě ani nezačal, ale zde pouze odhaduji, vše se může změnit.
No těším se čím nás překvapíte v druhém čísle :) :) :) Už asi po páte si čtu to první číslo a nemohu než říci: Skvělá práce lidi. Při pomyšlení že to děláte z vlastní vůle, zadarmo a ve volném čase kterého není někdy tolik kolik byste si asi přály jste odvedly skvělou práci. Musím se vám poklonit :) :)
Ještě jednou děkuji. :)
 

DeletedUser

Guest
Orákulum je fakt dobře zpracován moc se mi líbí jak je to propojený se slovenským grepolisem je to fakt suprový nevim jak bych to měl eště vyjádřit prostě ste OPRAVDU MOC DOBŘÍ !!!! :D
 

DeletedUser

Guest
Dnes sem dočetl první vydání vašeho časopisu Orákulum a musím říct,že se vám moc povedl.Člověk ani neví čím si tato hra už prošla.Těch informací o kterých se běžný hráč nemůže dozvědět je mnoho.Tento časopis má slušně našlápnuto,tak aby se stal takovou kronikou ke hře Grepolis.Moc se mi líbil článek ze světa Alfa a to jest:Vzestup a pád aliance LFFF....hodně pěkně napsané.Doslova jak z pera scénáristy filmových Blockbusterů :eek:)
Těším se na další vaše vydání.Jen tak dál "Grepoteam".
 

DeletedUser4068

Guest
Tak jsem se komečně dostal k přečtení úvodníku a něco o jednotlivých svěech, kdy samo sebou jsem četl a hltal článek o světě Delta kde hraji za nejmenovanou alianci, která je zmíněna i v článku a která těžce šlape na krk jiné nejmenované alianci:D.
Musím vystřihnout velkou poklonu tomu kdo tento projekt dal celý dohromady a tomu kdo články píše. Styl asloh psaní se mi velmi líbí. Jedná se o poutavé čtení jako o nějaký příběh z kroniky dávno zapomenutých světů, kde jednotlivé kmeny ...bla bla bla, však to znáte. Jen tak dál. Ani jsem nevěil, že první číslo bude tak obsáhlé. Palec nahoru.
 

DeletedUser40

Guest
Za celou naši redakci Vám děkuji. Vážíme se každé kritiky.
 
Nahoru