• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

II.číslo- 52.týden 2012- 24.12.-30.12.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vítám tě čtenáři, přináším ti informace o důležitých událostech, jež se udály 52. týden roku 2012 na světě Ný.

V prvé řadě bych se chtěl omluvit za menší neohlášenou blogerskou dovolenou, kterou jsem si vzal.
Tak, přesto, že byly Vánoce, svátky klidu, tak se toho za tento týden událo hodně.

Začal bych hráčem nešo, z aliance L o u p e ž n í c i, který 27.12.2012 restartoval účet, v době restartu byl na 2. pozici v bodovém žebříčku s 426 535 body a 37 městy, důvod jeho restartu mi není znám, ale pokusím se ho do příštího čísla zjistit. Podle všeho ale nešo nekončí, nasvědčuje tomu fakt, že je stále v alianci L o u p e ž n í c i a, že ode dne restartu vystavěl své nové město na úroveň skoro 3000 bodů.

A teď hlavní téma čísla - sloučení aliancí Argejské království a Elite Pirates.
Začalo to 28.Prosince přestupem asi deseti Argejců k Pirátům.
Další dny je následovali další a další hráči, až nakonec vůdce Argejců betbet včera odpoledne rozpustil alianci a skoro všichni bývalý Argejci přestoupili k Pirátům.
Aliance Elite Pirates se tím stala obrovskou aliancí s 15 697 270 body a je skoro dvakrát větší, než aliance Rytíři černé vlajky, která je na serveru druhá největší.

Tak vám všem přeji šťastné prožití Silvestra a příští týden se můžete těšit na další číslo blogu.
Zdar, sílu a grepolis, Khán
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Škoda žes tak brzo skončil s psaním. Bylo to docela dobré :)
 

DeletedUser

Guest
Neskončil, akorát tento a minulý týden mě ve škole čekala jedna písemka za druhou, takže jsem se tady neměl čas ani objevit, natož napsat další číslo. Díky za chválu, ta vždycky dodá práci takový lepší náboj.
Ještě doženu 3. číslo z předminulého týdne, ale 4. bude už z tohoto týdne.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tempo nemáš určené, piš klidně nepravidelně ;) A jelikož jsi byl pod nálety písemek, tak se to dá i pochopit.
 

DeletedUser

Guest
Jasně, ať si píše kdy bude chtít, jen jsem si myslel, že když jsme si spolu psali po novém roce a psal, že nový článek bude za pár dní, a dlouho nic nebylo, tak že nemá čas nebo že s tím skončil... :)
 

DeletedUser231

Guest
Kdo si počká, ten se dočká ... Dočkej času jako husa klasu :p

Vydržte, však on se ukáže...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru