• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

II. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).


  • Celkový počet hlasujících
    58

DeletedUser

Guest
nevím proč ale proč už jste podruhé vynechali svět gama?svět zea ještě pochopím jelikož je nový ale proč se zase vynechala gam??? :? to mně dost štve :grr těšil sem se že tam bude zmínka o slavných bojích adění ale zase nic!:-!:-!:-!:grr

to je nějaká dikriminace světu gama?pochopil bych kdyby bila vynechaná jednou nebo tak ale už jje vynechaná v obou dvou číslech...:-!:-!:grr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Laskavě se trochu klidni, na podobné výlevy tu nejsme zvědaví.

Žádná diskriminace to není, jen se nikdo na tuto pozici nepřihlásil. Pokud se Ti to nelíbí, máš jedinečnou možnost to změnit...
 

DeletedUser

Guest
Ještě chci říct, že vydání má docela dost stránek, takže by se hodil na každé stránce odkaz, který by čtenáře opět zavedl na obsah. ;)
 

DeletedUser

Guest
jonik kdyt sem ti to psal že bych mněl zájem to zmněnit ale nedostalo se mi dpovedi...:(
 

DeletedUser

Guest
No pokud jsi psal podobným stylem jako píšeš na foru tak se ani nedivím.
Druhé číslo jsem jen proletěl očima, o Alfě kde hraji bohužel nic není, ale to se stává,takže jsem toho tak moc nenačetl..
grafická úprava je fajn, rozhovory se musí dopilovat, ale učený z nebe nespadl takže já jsem spokojen:) lepší Orakulum nežli denní tisk:)
 

DeletedUser

Guest
Jaj, kamaráde... Na jednu stranu se nedivím, že tam nejsi - Musel by jsi do sebe naládovat minimálně 1 učebnici mluvnice českého jazyka. Ono, čtenáře by tohle spíše odradilo.

Jinak z5 k časopisu... Líbil se mi, ač souhlasím s názorem napsaný před tím mým - slovenský jazyk mi nevadí, Slovensko mám rád a Slovenky taky (o:, ale myslím si, že do časopisu, do kterého většinou přispívají Češi se nehodí... Většina časopisu, vytisknutých v Česku jsou také zasílány v originálu.
Jinak o již 100x rozebíraném rozhovoru s Lotosovým kvítkem - Rád si přečtu názory lidí s podobným, pesimistickým myšlením, ale na můj vkus to bylo až moc dlouhé - Kdyby to bylo tak o cca 2-3 stránky kratší, nevadilo by mi to. (-:.
Svoje hodnocení si nechám pro sebe, jelikož by se to mohlo zdát někomu na mojí osobu divné ;-).
Nikdy nebude nic dokonalé, stále je furt zlepšovat Let´s go, guys
 

DeletedUser

Guest
Neumím lhát a nemám o sobě velké mínění. Řekla jsem jen pravdu.
Toť vše.
 

DeletedUser

Guest
cestina a slovencina

Co sa tyka mixu dvoch jazykov v casopise, mne je absolutne jedno v akom jazyku citam text. Casto si jednoducho ani neuvedomim, ze citam cesky clanok.
Niekedy radsej pozeram filmy s ceskymi titulkami, lebo vacsinou vyjdu skor a su v nich uz opravene chyby. Alebo v niektorych pripadoch je vo wikipedii viac informacii v cestine ako v slovencine. Vzdy je to lepsie ako citat anglicky text.

Z roznych reportazi v telke viem, ze na druhej strane Moravy mladsi ludia so slovencinou maju problemy, no co uz. Berte to tak, ze si obcersvite slovensku slovnu zasobu a kto ju ma velmi malu, mozno sa nauci nejake nove slova.

Podla mna si to treba cenit, tu nasu vzajomnu relativne bezproblemovu znalost jazykov, lebo v Europe a aj na svete nie je vela statov, ktorych jazyky su si tak blizke a ludia z nich nemaju problem dohovorit sa v obidvoch krajinach.
 

DeletedUser5002

Guest
jj:) Ale pro člověka kdo hraje tak uspěchaně jako já:) Já než si ty písmenka přelouskam jak je máte poskládaný tak to je věčnost:) A to je pro mě hrozně dlouho, ale tvůj názor jsem dočetl až dokonce:)
No rozhodně se mi lépe se Slováky mluví než píše:)
 

DeletedUser4311

Guest
No rozhodně se mi líp čte slovensky než od některých tu luštit hyeroglifi na foru :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Uz tu o tom bolo pisane ale neda my nezareagovat.O svete alfa naozaj ani (bodka).....je my jasne ze sa menil moderator ale kedze hram len svet alfa ,je uplne prirodzene ze ma tam vela veci nezaujalo.Aj v minulom cisle (ktore sa my pacilo viac) bol rozhovor myslim ze s hracom Deimos .Ten clanok ma zaujal a rad som si ho precital.Tym chcem povedat ze kazdy hrac si precita len tu cast orakula ktora sa ho tyka......ak teda v kazdom cisle bude nejaky rozhovor s hracom s jedneho sveta uspech by bol vetci.Tesim sa na 3 vydanie :)



:cool: davam 4
 

DeletedUser

Guest
No teda 4 na tak skvélé vydání... ale pár kritik mám, chybí mi tam oblíbený svět ► alfa a to mě dostalo, ale jsem mírný a tak dávám 2, příště budu tvrdej jako naše učitelka z Fyziky :cool:
 

DeletedUser5002

Guest
Gandalf je ještě ze staré školy a boduje podle ruských známek kde 4 = 2 :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak teda ale... vždyť má tohle číslo horší průměr jak to minulé :(
No teda lidi...

Kód:
I. vydání ► 66 známek; 117 součet; [U]1.77 průměr[/U]
II. vydání ► 22 známek; 48 součet; [U]2.18 průměr[/U]
měřeno dne 1.12.2010 v 17:04 (GMT +01)
 

DeletedUser

Guest
Ja nehovorim ze to je zle !!! Len hovorim ze ludia s ALFI sa tam toho vela nedozvedia co nove sa stalo za tie tri tyzdne u nas na servery.
Hned ako vislo prve cislo sa my to velmi zapacilo a tesil som sa na to druhe ......no nic pockam na tretie :p
 

DeletedUser

Guest
musíš mít pochopení,není tak lehké za pár dní získat informace z tak rozsáhlého světa a sepsat je do takové podoby,aby ten článek byl čitelný. myslím,že můžeme důvěřovat novému informátorovi a článek ve 3. vydání bude o to lepší :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Už teď toho nového lituji:) Buď udělá super článek, nebo bude vypískán:)
viz svět alfa
 

DeletedUser

Guest
Teda, me u jakycholiv her nikdy nezajimalo vic jak najit co nej strategii hrani. Rad si v excelu apod. pocitam ruzny veci. Nikdy jsem schvalne nechtel, aby se hra stala necim vice jako hrou, aby me to odtrhlo od realneho zivota. Na jakykoli sarvatky ve hre ci na foru koukam s chladnou hlavou a obcas si to proctu, protoze casto tam nekomu ukloune neco uzitecneho co muzu vyuzit ve svuj herni prospech. Proto jsem se nikdy nezajimal a zajimat nebudu treba o casopis Oraculum. Na forum jen kuknu pro ruzny rady a tipy. No, ale nahodou jsem zahledl, ze jakasi sinmet tam sdeluje svoje trauma a ze zvedavosti jsem si to stahnul. :)
No ja nevim co si mam myslet. Kdyz ji to ve hre dela stastnou, tak je to asi spravne. Ale s takovym pesimismem to s ni vzdycky pujde od desiti k peti. Cetbu jejiho rozhovoru jsem utnul asi na druhy strane, protoze cist takovy veci skodi zdravi. Kdyz nekdo ocekava neco spatneho, tak se mu taky neco spatneho stane a naopak. Nevim jestli mi ji je vubec lito. Pripomina mi svoji mentalitou bezdomovce. Ti se take smiri se vsim a v drtive vetsine pripadu se dostali tam kde jsou svoji vlastni vinou.
Nechci nikoho urazet, to jen, ze neco takovyho nevidim kazdy den
 

DeletedUser4068

Guest
Co se průměru týče, tak holt lidi asi čekali něco víc, nebo spíš něco nového v tom smyslu, jako že obsah nebude kopírovat to číslo předešlé, ikdyž je jasné, že ono se toho moc vymyslet nedá. Nicméně pak je tu možná další fakt a to je velmi obsáhlý rozhovor s hráčkou simet ( nebo tak nějak - za skomolení se omlouvám ), která dala až moc nahlédnout do své duše a více méně se časopis stal její zpovědnicí svého soukromí, což nevím jestli byla ta správná volba. Já osobně jsem z těch, kteří druhé číslo hodnotili horší známkoü než číslo předešlé.
 
Nahoru