• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

II. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší).


  • Celkový počet hlasujících
    58

DeletedUser

Guest
Taky bohužel tentokrát dávám za 2. To co už tady bylo psané - chybí informace ze světa Alfa. Taky bych víc uvítala různé strategie a postřehy ke hře.
Rozhovor se Sine byl sice zajímavý, ale myslím si že zbytečně moc dlouhý. Nelíbí se mi její pesimistický postoj k životu a myslím, že spoustu problémů si dělá sama svým chováním, viz. věčné bany na fórech.
Jinak další články byly zajímavé a těším se na další vydání, doufám, že už tam budou i informace i o novém světě Zeta. :)
 

DeletedUser

Guest
.... Pripomina mi svoji mentalitou bezdomovce. ...
Ufff.. nikde jsem nepsala že jsem bezdomovec ? :-O
Divné, protože toto vždy zdůrazňuji hned na prvním místě... Asi jsem na to zapomněla, tak si to tam ještě doplňte.

~~~~~~

Tímto se chci omluvit lidem, jenž nesou za toto periodikum zodpovědnost a jenž se podílejí na jeho tvorbě, že jsem je svým příspěvkem zřejmě poškodila (soudě dle 100% negativ reakcí).
Měla jsem si stát za svým a být ticho jak hrobeček. Vyčítám si to ne kvůli sobě (bo já jak jsem se zmínila nedokážu o sobě lhát a velká většina mě již dávno před tím článkem zavrhla), ale kvůli tomu že jen díky mému pesimismu a mé otevřenosti a mluvnosti, vás odsoudili skoro všichni jenž si Orákulum přečetli a pravděpodobně ani nedočetli.

Je přeci zřejmý fakt, že uživatelé se velmi rádi dočtou jen "o těch úspěšných, báječných, vše zvládajících, naprosto spokojených, inteligentních až geniálních, hře se 22 hodin denně věnujících a zajímavých TOP", než o někom, kdo má zrovna takovýto pesimistický pohled na život jako třeba já.

Tímto se ještě jednou omlouvám celému vedení časopisu a je mi opravdu nesmírně líto, že jsem je tak závažným způsobem poškodila.
 

DeletedUser4783

Guest
To moc neřeš! Každý má právo na svůj vlastní názor! A navíc bude ještě X Orákulů, takže si to tak neber. Ale myslím že ten rozhovor mě s celého II.vydání nejvíce zaujal.
 

DeletedUser

Guest
ja souhlasim s fulmarem v tom ze jediny co mne fakt zaujalo byl ten rozhovor se SINE METU rozhodne nemusi byt v kazdym vydani nakej clanek o nejlepsich hracich grepolisu
 

DeletedUser4311

Guest
Většinou mě ty rozhovory nebaví ale ten mě ztak zaujal že jsem měl chuť si ho znovu přečíst. Alespoň tu nemáme nějákou TOP hvězdičku která je v TOP 10 a myslí si že je nevím co. Rád si přečtu o někom jiném než o TOP * .
 

DeletedUser

Guest
Sine Metu:

Omlouvat se dle mého nemusíš, Orakulum si rozhodně nepoškodila, spíš bys ses měla zamyslet nad sebou a přestat tak okatě sebelitovat. Odháníš tak od sebe spoustu lidí, kteří tě třeba měli v začátcích v oblibě (např. mě).

Když jsem tě viděl na srazu, byla jsi naopak velmi pozitivně naladěná (úplně jiný člověk než se kterým byl rozhovor v časopisu), tak proč tady na fóru (nebo v rozhovoru) se ze sebe snažíš za každou cenu dělat tu nejhorší? Tohle určitě není ten nejlepší způsob, jak na sebe upozorňovat...
 

DeletedUser

Guest
Gismo, keby tu bola reputácia, tak máš odo mňa za tento príspevok + 100 :)

Je to presne tak ako si napísal.
Zbytočne sa ľutuje a obviňuje druhých.
 

DeletedUser

Guest
Sine Metu:

Omlouvat se dle mého nemusíš, Orakulum si rozhodně nepoškodila, spíš bys ses měla zamyslet nad sebou a přestat tak okatě sebelitovat. Odháníš tak od sebe spoustu lidí, kteří tě třeba měli v začátcích v oblibě (např. mě).

Když jsem tě viděl na srazu, byla jsi naopak velmi pozitivně naladěná (úplně jiný člověk než se kterým byl rozhovor v časopisu), tak proč tady na fóru (nebo v rozhovoru) se ze sebe snažíš za každou cenu dělat tu nejhorší? Tohle určitě není ten nejlepší způsob, jak na sebe upozorňovat...

Gismo:
Ano, dle mého úsudku je má omluva pro redakci zcela na místě.

zbytek smazán, debaty o histirii Tvého BANU sem nepatří
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže ještě jednou a doufám, že naposledy a že to již nebude mazáno....
Vudcuuv příspěvek by ode mne dostal plus 1000 bodů.
Áno, máš pracvdu - zbytečně si připadám ublížená a zbytečně obviňuji jiných, když je to všechno jen chrachsprostě mnou vymyšleno.
Jsem hnusnej povl, co se neumí chovat a tudíž nepatří na žádná foraˇ(už vůbec ne na ta od Inna) - naprostej souhlas.

Takže ano - souhlasím s Gismem.

Musím se omluvit redakci a zároveň všem, kteří ve mně kdy viděli něco pozitivního.

Prosím moderátory nemazat - je to konstruktivní dovětek k již načaté konverzaci.
Díky.
 

DeletedUser5002

Guest
Tímto se ještě jednou omlouvám celému vedení časopisu a je mi opravdu nesmírně líto, že jsem je tak závažným způsobem poškodila.

Tohle je zbytečné. Ale každý ma své starosti a záleží jak se s tím pere. Pravda bylo to hrozně dlouhé:) Lituji všechny co to četli úplně celé. Potom by jsem si možná chtěl hodit mašli po tolika pesimismu :)

Teď bude určitě nějaký draví rozhovor:)
 

DeletedUser

Guest
Tak a vrátíme se zpět k diskuzi o druhém čísle časopisu, rozhovor se SINE prosím nechme být.. už byl rozebrán..
 

DeletedUser

Guest
To zní moc sobecky, Sultane.
Bo totiž ono se na celém časopise nedá nic jiného kritizovat a Ty to teď zakážeš ?
 

DeletedUser

Guest
prosimtě SINE METU já byych tam kritizoval spoustu věcí včetně toho že tam stále není info z gamy...ale na nějaké nesutále čtení litování a omluv a hádek ohledně tvéhorzohovoru opravdu nemám ani já a ani sposta dalších lidí náladu...co se stalo stalo se 1 ses omluvila a to stačí myslím že bychom se mněli přesunout dále...:-!
 

DeletedUser

Guest
co se stalo stalo se 1 ses omluvila a to stačí myslím že bychom se mněli přesunout dále...:-!
martinvrbis: chytrej kluk..máš recht:)
osobně si myslím že redakce nejvíc ocení recenzi zpráv ze světů protože informátoři jsou všichni žhaví na zpětnou vazbu od Vás.. bez ní se nikdy nedozví zda svoji práci odvádějí správně..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no co se tyka informaci ze svetu tak doufam ze tam bude uz i info z alfy
 

DeletedUser

Guest
Ano, chybi, protoze neni prakticky mozne sehnat cloveka, co by byl ochoten 'pracovat' pro neziskovou vec a ovlada docela dobre cesky jazyk, coz obsahuje napriklad gramatiku ....
Davat petku jen kvuli tomu, ze chybi informace ze svetu, kde sidli lenochodi je silene nespravedlive vuci tem, co shani informace z bety, delty atd. Nemyslis ?
 
Nahoru