• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

III. číslo-Leden 2013

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vítám tě čtenáři, přináším ti informace o důležitých událostech, jež se v Lednu roku 2013 udály na světě Ný.

Vznikla nová aliance Amazonské hrušky, kterou tvoří někteří bývalý členové aliancí Vysmátý hrušky a Magna Graecia


Začátkem měsíce jsem si připravil rozhovor s hráčem -Lucius Artorius Castus-, vůdcem aliance Legion of the Dead
Tak začal bych tímhle: jak se jmenuješ?
kolik ti je?
jaké máš záliby?


Jméno: Roman
Věk: 37
Záliby: sport (aktivně), filmy, hudba, šachy, rybaření

Tak jak dlouho hraješ?
A kde jsi hrál?


Grepolis hraji od začátku. Hrál jsem ve světech: Alfa, Delta, Epsilon, Eta a teď NÝ :). Musel jsem zapátrat, osvěžuješ mě svými otázkami paměť :)

Tak v tom asi budu pokračovat. :)
Má tvá aliance nějakou historii z jiných světů?


Má. Jsou u nás hráči kteří to se mnou táhnou od Delty a v každém dalším světě se nabalovali další :).

Tak mi o tom pověz něco víc.

Na Světě Alfa kde jsem začínal jsem se seznamoval se hrou, získával zkušenosti atd. Jak se otevřel nový svět s novým systémem dobývání - vzpoura (Delta) tak jsem nechal Alfu být a přešel jsem do světa který mě díky svému nastavení a systémem dobývání od začátku chytl. Maximální rychlost světa, neaktivní morálka a nový systém dobývání - vzpoura jsou pro mě ideální podmínky. Jsem vyloženě útočník který chce často útočit a ne čekat týden než-li se obnoví arma s loďstvem :). Takže proto ty ostatní světy...

Od Delty kde jsem vedl první aliance jsem se seznámil se spousty hráčů. Vždy jsem se snažil vytvořit kamarádský prostředí aby se všichni hráči v alianci cítili dobře a všem jsem se v rámci možností snažil pomáhat. To byl možná důvod proč hráči chtěli se mnou a já s nimi pokračovat dál v dalších světech. S každým dalším světem a aliancí tito hráči přibývali ale někteří zase odpadávali díky svému soukromí - nedostatku času na hru ale i tak jsem ještě s některými ve spojení :).

A jaký způsob vedení aliance používáte (rada, diktatura, anarchie ...)?

Máme skupinu na skype - radu aliance, se kterými vše probíráme ale v podstatě mám rozhodující slovo které uplatňuji v důležitých věcech pokud by nepanovala shoda názorů. Když už této hře věnuji čas a zlaťáky tak chci aby to mělo nějaký význam jak z mého pohledu tak z pohledu všech hráčů kteří s námi v alianci jsou. Prostě chci abychom byli úspěšní nejen jako jednotlivci ale i jako celek, proto je někdy důležitý mít hlavní slovo aby v alianci nezavládli různé názorové proudy které vždy časem alianci rozštěpí.

A jaké jsou vaše plány do budoucna na mapě?
Zůstanete na moři 44, nebo budete usilovat o světovládu?


Moři 44 vládneme se 731 městy oproti druhé alianci za námi-Elite Pirates-která jich má 236. Takže základ bude plné ovládnutí našeho moře s postupnou expanzí do okolních moří. Mluvit o světové nadvládě je ještě brzo, svět se rozbíhá a tak až čas ukáže jak se popereme s prvními cíly. Náš svět je plný výborných hráčů takže konkurence je velká a vše je otevřené.

A jak ses ke hře dostal?

Ke hře jsem se dostal přes kamaráda.

Tak to bude vše, díky za ochotu a čas.
Khán

Dále jsem se zaměřil na alianci Olymp, o které mi napsal článek jeden z jejich zakladatelů-hráč duchodce
Ave příteli,
tvůj blog jsem již četl a celkem se mi líbí. Žádost o poslání informací o tom co se u nás děje jsem dostal od rady aliance k vyřízení :)
Dovol abych tě informoval o událostech které se u nás a v našem okolí staly za poslední týden.

Tak předně jsme všichni ve zdraví přežili oslavu příchodu roku 2013 a mnozí z nás na jeho poctu hned po skončení svátečního míru ponořili hroty kopí a mečů do těl svých nepřátel a vyplenili jejich města.

Už několik dlouhých týdnů pokračuje patová situace a zákopová válka s aliancí Problem? na moři 46.

Rozpadlo se nám přátelství s aliancí o které jsme si mysleli, že je silná a sehraná ale bohužel jsem se mýlil. Po několika týdnech spolupráce se rozpadlo díky jejich ignoraci pomoc vlastním hráčům a tito pak začali hledat útočiště u nás.

Nejlepší zpráva ale je, že se podařilo dotáhnout do konce jednání s několika okolními aliancemi, které byly "nefungující" a dokončit přestup jejich aktivních hráčů do naší aliance. I díky tomu jsme v tabulce poskočili o dvě místa směrem k vrcholu :)
Na oslavu tohoto přestupu jsme velmi úspěšně zahájili a již téměř dokončili dvě společné akce kde se ukázalo, že jsme přijali opravdu zkušené hráče.

Jsme celkem mladá aliance na tomto světě (založeno 21.10.12) ale od začátku jsme měli štěstí na zkušené hráče co se ochotně podělili o své zkušenosti z jiných světů, výborné velení (tehdy jsem ještě nebyl v radě aliance) a většina nováčků měla chuť učit se něco nového, takže po pár týdnech bojovali jako vetráni :)

Pro začátek mi to připadá jako dostačující informace o tom co se u nás děje :) Omlouvám se, že některé aliance nebo události nejmenuji přesně ale máme své důvody nechat si některé věci pro sebe. O případné další informace se prosím nadále obracej rovnou na mě.

Přeju ti krásný den, nabroušené pero
a hodně čtenářů tvého blogu

duchodce
Olymp
šéf aliance

A nakonec mám ještě povinnost vás informovat o jedné události, rozhodl jsem se ukončit hru na světě Ný, tudíž tohle je poslední číslo mého blogu.
Zdar, sílu a grepolis, Khán
 

DeletedUser

Guest
jjj bude ťa škoda:-/...čo sa s Vami blogermy v poslednej dobe stalo?:?
 

DeletedUser40

Guest
Co k tomu říci... Najednou jsme zase bez bloggerů, tak to dobře vypadalo. :(

No nic, doufám, že si to rozmyslíš, byl jsi dobrý blogger, přičemž možná je i lepší, pokud nejsi aktivně zapojen do dění na daném světě a snažíš se informovat ještě více nezaujatě.
 

DeletedUser

Guest
Díky, snažil jsem se.
Ale je to konečné rozhodnutí, už nemám na 2 světy čas a systém vzpoury se mi vždy příčil, tak zůstanu jen na Zetě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru