• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

III. vydání - Vaše reakce a názory

DeletedUser40

Guest
Vážení čtenáři,


zde můžete vyjádřit svůj osobní názor na třetí vydání časopisu Orákulum.


Děkujeme a předem se omlouváme za případné chyby.
S pozdravem Redakce časopisu Orákulum.
 

DeletedUser

Guest
Tak já jsem byl i s třetím číslem spokojený. Hodně se mi líbil nápad udělat rozhovor s britskou adminkou a i druhý rozhovor byl zajímavý. Sice mi tam chyběli informace z Epsilonu, ale to není stížnost, spíš konstatování - já sám jsem líný to dělat, tak co bych si stěžoval.
S celým číslem jsem prostě spokojený, ale už se těším na to další.:)
 

DeletedUser4783

Guest
Sice jsme si na něho museli počkat, ale stálo to za to!

Otázka k anketě:
Jak je tam o tom nejaktivnějším uživateli na fóru.

Počítá se moderátor jako uživatel??
 

DeletedUser40

Guest
Za celou redakci Vám děkuji. Jsme za to vděční.

Jinak ano, moderátor se počítá mezi uživatele.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem dočetl celý,fakt se mi to líbilo,rozhodně lepší než 1 a 2,jen tak dál,držím palce :):)
 

DeletedUser

Guest
Na tomto čísle je vidět že je to díl od dílu lepší a lepší ;),vše se moc povedlo.

Dávám 1*
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli to je chyba...ale v seznamu vydaných čísel máte špatné odkazy... konkrétně PPS druhého vydání odkazuje na vydání 3 a PDF vydání 3 odkazuje na PDF vydání 2


Děkuji za upozornění, špatně jsem přepsal odkazy. Opraveno. J.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Ale napadlo mě, že by tam mohli být nějaké obecné informace o fóru. Např.:
-Kolik lidí dostalo PermaBan:D
-Probíhající soutěže na fóru
-Statistika(příspěvky, témata atd.)
-Popřípadě nějaké novinky o Teamu

P.S. Nějakých jsem si tam všiml
 

DeletedUser

Guest
Dotaz na redaktory

Zdravím Vás,
chci se Vás zeptat proč poslední číslo časopisu neobsahuje informace o světě Epsilon?Vím,že je to relativně mladý svět,ale i tam jsou zajímavé věci.
Díky za odpověď
 

DeletedUser

Guest
pokud víte co zajímavého se děje na světech bez informátorů tak o tom napište do kaváren příslušných světů.. třeba se rozjede debata a někdo dostane chuť chopit se pozice informátora.. v kavárně světa epsilon se o něčem plká, tak běžte plkat a uvidíte že podněty do časopisu vzejdou:)
 

DeletedUser

Guest
jedna vec mi tam chybi
v alianci si posilame vyroky clenu na ktere utocime, obsazujeme
obcas by to bylo treba vyteckovat ale casto je to na zasmani
viz. napriklad jiste se najdou i lepsi bylo vy to na pobaveni vsech
varování
demon76 dnes v 14:04 hod.
Ted mě dobře poslouchej ty plyšová atrapo hračky.Jestli okamžitě nepřestaneš útočit na člena mé ali YPAK,tak z tebe udělám plyšovou hračku pro mého psa!!!
Ma odpoved velkemu vudci
ooooo ty velky a uzasny vladce,ty jasna hvezdo naseho more
no moc se omlouvam, uz se to nikdy nestane abych utocil na clena tve aliance
tresu se strachy a po precteni tve zpravy jsem si sel vymenit pleny.
prosim nepredhazuj me svemu psu, jsem jeste mlady, nezkuseny.
ps. nemam nahodou skoro tolik bodu co 3/4 tve alinace?
 

DeletedUser

Guest
Na to som sa aj ja Jonika pýtal. Ak mi dovolíte odpoviem(ty a Jonik). Nech každý hodnotí slovne. Není nad slovné hodnotenie.
 
Nahoru