• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Informace o dostatku surovin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
V senátu se při nedostatku surovin zobrazuje hlášení, že nemám dostatek surovin, a kdy ho budu mít, tak mě napadlo, že by se to tak mohlo zavést i v přístavu, kasárnách a akademii.

Důvod:
Někdy se mi stává, že chci zjistit, kdy (na základě surovin) budu moct danou věc postavit (vyzkoumat).

Detaily:
Fungovalo by to jako v senátu:
Není dostatek surovin.
Dostatek surovin dnes v 20:58 hod.

Rovnováha nebo podvádění:
V pořádku...

Závěr:
Napadá někoho, jak by to mohlo být v kasárnách a v přístavu? Tam jde víc jednotek najednou...
 

DeletedUser

Guest
No del mého je to u kasáren a přístavu nesmysl, jedině, že by se ukazoval pouze čas, kdy budeš mít surky na lenocha, protože se nestává, že bys jich stavěl vícero najednou.
A v akademii by to byl už jen takový luxus ;)
 

DeletedUser5504

Guest
Byla by to zbytečná komplikace a mě osobně to vyhovuje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru