• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Inkognito * Veverky Cuddlers 4ev

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11704
  • Vytvořeno

DeletedUser11704

Guest
Tak co jaký máte názor, jaké máte připomínky a dojmy s techto aliancí?

No. 1 3. a 6. aliance (resp 120 lidí) sou spolu ve spojenectvý, kamarádičkují a líbají se a na venek pláčou že nemají koho ničit. Trochu divné? nejspíš, ale přece takové české.

Ale poteším Vás, ani jedna z těchto aliancí svět nevyhraje, reálne to nebude žádná aliance protože tu tolik lidí rok a púl hrát nebude anebo to nakonec vyhrajou nejací simmeři. Ale ujistuji Vás, že dny inkognita sou pomalu sečteny ;) Event is over, hows your summer now, naabs?
 

DeletedUser

Guest
to píše ten pravej.. hňup, co má problémy i s mateřským jazykem, který plakal, at ho inkognito nechá přestěhovat... najednou dělá ramena.. to je fakt legrační. :-DDDDD
 

DeletedUser11704

Guest
Aha? Ukaz mi spravu kde konkretne zadaminkognito oto at me necha prestehovat?

Co ja vim tak sem psal inkognitu spravu typu "dobra prace, casovat nemusite, nemam to cim snipnout"

Ukaz mi spravu kde placu at me nechaji PRESTEHOVAT..

A jake stehovani? Stehovani z 55 more do 55 more? To je stehovani? :-D lamo
 

DeletedUser

Guest
měl bys raději začít zase chodit do školy, aby opravdu tvůj písemnej projev tak okatě nebil do očí, jaký jsi hňup. Možná bys pak nemusel cpát tolik peněz do Grepa, jen abys ukázal, že vůbec něco v životě umíš. :)) cmuk trubko:-D
 

DeletedUser11704

Guest
peníze do hry, urážky o psaní (očividne sem byl na mobilu), osobní urážky, to je vše co umíš ? :)
 

DeletedUser

Guest
ale jo, umím, ale baví mne se ti smát, přijdeš mi legrační. Takovej zarputilej, hloupej, neštastnej.. to je celé, jsem ráda škodolibá.
 

DeletedUser11704

Guest
aha no, nevím o tom že bych byl neštastnej. a tvuj nick smim prosit?
 

DeletedUser

Guest
no nediv se, ty sem přijdeš, plácneš sem nějaký tvoje moudra a očekáváš jakou reakci?? Tvoje vyjádření je hodné posměchu. A navíc už mě ta konverzace poněkud nudí. pa, šmudlo.
 

DeletedUser7082

Guest
Koukám, že Thybaumontka má potřebu urážet. Možná právě tahle kočka má nějaké problémy mimo grep. Protože normální člověk se všemi pohromadě umí slušně psát a neurážet, ať si píše, jak chce, vždyť nejsi hloupá, aby jsi si dala 5 + 5 dohromady a uměla to přelouskat, sám píši jak kopyto na mobilu a občas dělám i hrubky, ale to není důvod pro označení hňup.. :D Ale co jsem si všiml, už dříve, tak dle této slečny jsou všichni hňupi a lamy, co grep viděli max v reklamě a ona je hvězda .. :) Xalpho, nech ji v tom, možná právě píše v obdobích, kdy je protivná ... :)
 
Nahoru