• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze InnoGames slaví 10 let

nemam tucha, jak si to pani od Innogames predstavovali, ale hra permanentne pada, stale mi to hazi chybovy hlaseni,... Ted jen premyslim,jestli misto nostalgickyho zavzpominani si neni v planu spis hrace nasr..t. Zatim to ale vypada na tu druhou moznost.

Jinak byl jsem v jedny cesky alianci, ale odtama me bez udani duvodu vyhodili... na duvody se ptat snad ani nechci i kdyz vidim,ze tu hraci z te aliance jsou... Takze pratele, propriste...najdete si alespon minutu casu a nez nekoho vylejete, napiste mu treba dva radky. Chovate se jako cunata a skodite v podstate jen a pouze sobe.
No ted hraju alespon se znamejma o kterejch vim,ze maji stabilni nazory.
S pozdravem odjakziva vzdy a pouze Smajk Kutna Hora
 

DeletedUser12732

Guest
kdyby se šlo přihlásit, jako že nejde, tak bych se na to podívala, ale nikoho jsme nevyhazovali a taky nikdo skoro už nehraje
 
nechci jmenovat :), oni vedi... Jen me trochu mrzi, ze je nas tam par a nekteri se chovaji vazne zvlastnim zpusobem. Zrejme to jsou deti, to je mozna i castecne omlouva.
 

DeletedUser12732

Guest
klidně jmenuj - jsme to my s Pohem - ale nikoho jsme nevyhazovali, nevidím důvod proč - vypadá to, že si opustil ali ty (ale neumím dobře anglicky) - smajk has left the alliance. on 04.07.17 at 13:59
 
je to zvlastni, prihlasil jsem se a uz jsem byl solo, coz me nakrklo,ale je i mozny,ze jak to pada,mohlo se stat leccos... Znam pripady, kdy byly dve stranky na sobe a klikanim na jednu se aktivovaly jeste ty drivejsi nactena soft tlacitka... z meho pohledu to vypadalo jako by me nekdo vysoupl a pokud to tak skutecne nebylo, omlouvam se, ale resit to uz nema smysl.
 

Thasoss

Grepolis tým
Mně se z toho, co se tam dělo, rozum celkově zastavoval... čekal jsem lepší připravenost. Zatraceně, hráči tu už 5 let křičí po serveru se starým nastavení bez možnosti nákupu zlatých, takže divit se, že je o to zájem, je opravdu na místě... to už částečně reaguju i na to včerejší oznamko.
 
spis hlavni duvod, proc jsem psal je, zeto proste porad pada a to si nedokazu predstavit, co bude, az zacne boj...
 

DeletedUser12732

Guest
je to zvlastni, prihlasil jsem se a uz jsem byl solo, coz me nakrklo,ale je i mozny,ze jak to pada,mohlo se stat leccos... Znam pripady, kdy byly dve stranky na sobe a klikanim na jednu se aktivovaly jeste ty drivejsi nactena soft tlacitka... z meho pohledu to vypadalo jako by me nekdo vysoupl a pokud to tak skutecne nebylo, omlouvam se, ale resit to uz nema smysl.
omluva se přijímá, vzhledem k tomu, že nejde udělat překlik aniž by to spadlo, tak ani nesleduju co se dělo v alianci, ale pokud napíšeš co si napsal, tak mě to dost vadilo (zvlášť když skoro všichni to vzdali a nikdo neměl zájem tě vyhodit a ani nebylo za co) a stačilo napsat zprávu, co se děje. zbytečně si tady dělal vlny :)
 
chapu, ale ja si fakt myslel, ze jsem byl vykousnutej. Nikdy jsem z ali vyhozenej nebyl a ptat se proc...vis jak divny lidi jsou v aliancich obcas :)? ....ptat se mi pripada proto jako zbytecna vec, proste stalo se, jsou jiny ... uz mi je 50 tak nektery veci proste neresim a jen prejdu.

Jinak kdyby byli uchylaci, co by se chteli pridat do te nasi triady :), je moznost.
 

DeletedUser12732

Guest
mě bude 50 příští rok, tak se mě dotklo, že se chovám, jak dítě (a nebo mě to mělo potěšit?) :) v každým případě je na vině zpackaný svět, který jsem si tedy takto nepředstavovala...by mě zajímalo, kolik otrlých jedinců to bude hrát do konce :)
 
koukam ze dedeckove a babci si hrajou na Grepu :). Hlavni problem je nestabilita hry. To nekdo odvedl docela fuserinu... takhle pokazit svet... to uz by lip dopadlo, kdyby vydali nejakou sadu screenshotu ze hry,aby si nostalgici zavzpominali nad obrazkama...
 
Doufam ze jsem te tou babcou " neurazil, bylo to mysleno zertem ;-).
Jinak zda se, ze se se svetem neco stalo, uz se tam da normalne vegetit, ale nechtel bych to zakriknout!:-D
 

DeletedUser12732

Guest
neurazil :)) fachčí to a dá se normálně hrát..jen mě to pravidelně spadne při přepnutí obrazovky na pohled ostrova
 
Mne taky,ale pada to min, kdyz pred prepnutim na ostrov otevres jakekoli jine okno v menu, tedy treba zpravy, forum,... pak po naskoceni obrazovky davam pak hned "ostrov".
 
Nahoru