• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze InnoGames slaví 10 let

Thasoss

Grepolis tým
Určitě ne. Vůči tomu mají Němci (teda už Švédi, pardon :D) dlouhodobě odmítavý postoj... je to zbytečné, protože jako mezinárodní bitevní pole už v tuto chvíli slouží EN a dá se říct i US. Je to spíš na to splnit dlouhodobé přání hráčů spustit starý svět bez novodobých blbostí, eventů a prémia a zároveň jim ukázat, jak šílené by to bylo, kdyby takový svět byl každý.

Jinak už jsem vypotil 16 šermířů! Jdu se plácat po zádech.
 

Thasoss

Grepolis tým
Kolik se vás plánuje ještě zítra přihlásit? Mám takový pocit, že tak půlka hráčů to po max. pár hodinkách vzdává... pro lidi, kteří starou verzi opravdu aktivně nehráli, je to dost silný čajíček teda. A to až teprve skončí ochrana... jestli se jako obvykle všichni budou hnát za požadavky na dobývání, tzn. budou mít rozjeté doly jen na nutný základ, to bude teprve masakr. Přijdou-li o vojsko, skončili de facto, protože než se jim to natěží z dolů (k tomu je párkrát ještě někdo zfarmí)... a z vesnic bez vojska člověk nevydoluje nic. :)
 

DeletedUser9790

Guest
Uvidíme kdo zůstane a kdo to vzdá :) Jinak anti časovač je stejný ? tedy +- 10 sekund?
 

Thasoss

Grepolis tým
Hele, býval +-30 vteřin ze začátku. Kdy se to přesně změnilo, to si už nepamatuji. Takže těžko říct, jak moc udrželi věrohodnost. Až skončí ochrana, tak se to přeci dá dost snadno zjistit. :) Do té doby je to stejně informace k ni čemu.
 

DeletedUser3960

Guest
no to si ten měsíc hry opravdu asi užijeme, když to bude pořád házet nějakou chybu
502 Bad Gateway
 

Thasoss

Grepolis tým
Už včera jim to vylítlo, opravili to... přesto i po té opravě všechno trvalo dost dlouho, než se to načetlo... pak hodinu byla zaseknutá fronta příkazů, teď už skoro hodinu zase 502... Kolabuje jim to kvůli přetížení. Jsem si myslel, že oprášili pouze starou verzi Grepa, ne že vytáhli i staré železo, na kterém to nyní „provozují“. Asi tu realističnost ale vzali se vším všudy. :D

Už už jsem si myslel, že bych se tam i zdržel, ale s takovou určitě ne. Nemám čas neustále zkoušet, jestli to už jde... potřebuju v mezipauzách dělat něco jiného.
 

DeletedUser9790

Guest
To nemá cenu :( opět nejede a to jsem se opravdu těšil.Škoda no
 

Thasoss

Grepolis tým
Já to už vzdal. :D Zítra se naplno vrátím k rozjeté práci a soukromým projektům. Bude to lepší, než se nad tím durdit, že to nejede. :D Ale nezazlívám jim to. Rád jsem si to připomněl. Navíc když člověk vidí ten kontrast té verze 1.26 se současnou, musí uznat, že WOW! Vždyť oni tu hru za těch několik let celou přeprogramovali a některé části dokonce několikrát. Až na vizuální podobu budov a ostrovů atp. se z Grepolisu stala úplně jiná hra, než jak začínala. Spousta funkcí udělala pro hru razantní skok dopředu, přesto byly implementovány tak šikovně, že si bez nich hru nedovedeme nyní vůbec představit. A já si myslím, že na tomto classic světě je to vidět opravdu krásně.

Doufám, že si to vyzkoušela (anebo vyzkouší) hrát co nejvíc těch trubek, které automaticky zaujímají negativní postoj vůči všem změnám, aniž by o nich hlouběji přemýšleli. Taky musím říct, že Španělé udělali na Beta fóru pořádný vítr! Snad se hoši sem tam staví i po konci světa na nadhození nějakého toho feedbacku, ať tam nestrašíme v trojici. :)
 

DeletedUser3960

Guest
já to vzdávám, tohle jim opravdu jako 10ti letá oslava grepolisu opravdu nevyšlo. Celkem jsem se těšila, ale čekat 2 hodiny, jestli se mi načte stránka nebo ne, tak to mně opravdu nebaví a nemám na to čas. Radši si počkám na nový svět
 

Thasoss

Grepolis tým
No, 10. výročí Grepolisu nás čeká až 22. září roku 2019, takže všeho do času. Momentálně slavíme 10. výročí společnosti InnoGames jako takové. Jen tedy nechápu proč až v červenci, když k oficiálnímu založení došlo už 1. ledna 2007, aktivně se to řešilo snad už v půlce roku 2006 a úvahy takového rázu byly už od roku 2005.
 

DeletedUser12732

Guest
ač jsem se na to těšila, musím to vzdát. když pominu, že je to opravdu "old", tak technické problémy to zkazily definitivě - a to jsem se těšila "jak jim to ukážu", když budu mít zlatky :))))
 

DeletedUser3960

Guest
tak to jsem zvědavá na to 10. výročí Grepolis, když 10. výročí InnoGames takhle zkazili
 

Thasoss

Grepolis tým
Mi připomínej to loňské, kdy půlka hráčů nedostala věrnostní dárek... v takových okamžicích by jen málokdo chtěl být supportér. :) Dodneška s láskou vzpomínám na to, jak se to táhlo i měsíc potom. :(
 

DeletedUser9790

Guest
Taky to vzdávám :( Mrzí mne to ale takhle to nejde.Mám na ty časy hezké vzpomínky a nechci si je kazit.Omlouvám se ale za těchto podmínek kdy to nefunguje to opravdu nejde.
PS:dokblanka myslím že tohle InnoGames nepodporuje a nezajišťuje technickou podporu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Výpadky se snaží spravit, ale vzhledem k technické úrovni hry v tu dobu... to asi nebude úplně snadné. Tedy, ten kód bude sice daleko snazší, ale bohužel, výkonově bude někde jinde (horší)... dneska je to přeci jen o něčem jiném. PHP udělalo za ty roky obrovský pokrok (verze 7.1 ho imho zachránila před pomalou smrtí), do toho možnost frameworků...
 

Thasoss

Grepolis tým
Protože ses tam přihlásila taky jenom 2x? :p Řvou všichni, takže nevím, no. Arci (Beta CM) jak kdyby měl chvílemi už nervy... :D
 

Thasoss

Grepolis tým
No já si říkám, protože až takové štěstí mít opravdu nelze. :D Jde to v pohodě 5 vteřin z hodiny. :D
 

DeletedUser12732

Guest
naprostej propadák, ještě jednou jsem tomu chtěla dát šanci, ale hrát to prostě nejde...a to zatím ani neútočím, ani se nebráním...to už si vůbec nedokážu představit, jak by to šlo. Hru by měli zrušit, takhle je jen pro ostudu.
 
Nahoru