• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

IV. Olympijská hra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zde se budou objevovat každý den úkoly, hádanky, hlavolamy... Vše se týká olympijské hry, o které se více dočtete zde zároveň chci upozornit, že soutěže se mohou jen zúčastnit hráči, jenž jsou zapsaní v této tabulce ( se souladem s pravidlem olym.her - • Neúčast v některé z disciplín - Diskvalifikace)
Děkuji za pochopení a přeji hezké hraní! :grepolis :)

Odpovědi mi posílejte do zpráv
 

DeletedUser

Guest
První úloha zní takto: Vymyslete nejoriginálnější, nejkreativnější jméno pro fiktivního řeckého hrdinu. :)
 

DeletedUser

Guest
Další úkol je trošku záludnější: Vymyslete citát, rčení, které by sedělo na antiku :). Ps: citát musí být Vámi vymyšlený
 

DeletedUser

Guest
Další úkol zní: Vymyslete novou Grepolis jednotku... Stačí mi název, zbraň, kterou by se oháněla... Zkrátka jenom taková základní a malá charakteristika.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji všem za odpovědi - ti, co mi je nestihli poslat - mají čas do pátku :).
V pondělí či úterý vyhlásíme vítěze olympijských her! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru