• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

jací jsme?

DeletedUser

Guest
BEZEJMENNÁ

Naše "andělské duše"
se podobají skládkám odpadu.
Házíme do nich strach,
zbabělost, zradu i nenávist.

Leštíme výkladní skříně
svých dekadentních životů
a v průzračném skle před námi
se mimo trapného úsměvu
stvořeného naší mimikou,
odráží i tváře lidí
procházejících pozemským bytím.
Stojíme ve skleněné vitrínce,
uhlazujeme napomádované vlasy
a neustále se nutíme
do vtipných bonmotů.

Metáme po ostatních
páchnoucí bláto,
aby oni byli ti špinavější
a jiskřičku
rodícího se poznání,
že poctivější by bylo
se umýt,
zadupeme ocelovou podrážkou
do nitra tesknící planety.

Zároveň se však ustrašeně krčíme
před temným stínem,
jenž vrhá do naší duše
samotný ďábel.
 

DeletedUser

Guest
Asi jsem už nějaký unavený, ale přijde mi to jako dobrá konina :D
 

DeletedUser

Guest
Je to náhodou dobrý:)
ne každému se to líbí, ne každému to docvakne:)
Ale je to pěkné:) asi požádám o souhlas s využitím ať neporuším autorská práva:)
 

DeletedUser

Guest
Móóc pěkný. A je to všechno pravda. Teda jak u koho;).
 

DeletedUser

Guest
Je to náhodou dobrý:)
ne každému se to líbí, ne každému to docvakne:)
Ale je to pěkné:) asi požádám o souhlas s využitím ať neporuším autorská práva:)

Podle toho na co to chceš využít :) jestli na to chceš balit holky nebo vydat v milionovém nákladu :)

Cheche na to bych jich moc nesbalil, ale třeba to někdy ocituju:) S.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Někteří lidé umí sotva psát natož aby stvořili něco smysluplného:-/ takové můžeme jen nechat prázdně žvanit
 

DeletedUser

Guest
Ale notak. Jednak nemusím být pekař na to, abych poznal, že ta houska se nedá jíst a jednak nechme ho, jistí, jaksi mentálně zaostalí lidí, jistě budou mít problémy pochopit to v plné výši a takovým se to jistě zdá jako kravina a konina. No co...
 

DeletedUser

Guest
třeba se v tom někdo pozná a pak mu to přijde jako blbost :)
 

DeletedUser

Guest
Ovšem tohle je dobrý, vážně dobrý, jediný nedostatek snad je, že se to příliš nerýmuje, ale to není žádná zvláštní vyjímka ani u klasiků, tak co už :) myšlenka moc hezká, zcela pravdivá a přesně popsaná, pokud jsem si během toho jednoho přečtení všiml tak bez chyb, takže klobouk dolů :) Doufám že napíšeš/složíš ještě něco.
 

DeletedUser

Guest
Ovšem tohle je dobrý, vážně dobrý, jediný nedostatek snad je, že se to příliš nerýmuje, ale to není žádná zvláštní vyjímka ani u klasiků, tak co už :) myšlenka moc hezká, zcela pravdivá a přesně popsaná, pokud jsem si během toho jednoho přečtení všiml tak bez chyb, takže klobouk dolů :) Doufám že napíšeš/složíš ještě něco.

:-O děkuji za srovnání s klasiky :D

je to psané spíš z duše než jako rým, občas si člověk potřebuje vnitřně ulevit
 
Nahoru