• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaká je u nás nejhranější prohlížečová hra

DeletedUser

Guest
Dobrý večer,
potřeboval bych po vás menší maličkost, protože hry už nehrají, tak bych si pro zajimavost chtěl zkusit browserovou hru.
Chci se zeptat jaká je u nás nejpravděpodobněji nejhranější a nejpopulárnější browserová hra. Kromě *cenzura* a her od Bigpointu. Stačí napsat jen název z těch jmenovaných.

Z těchto jmenovaných: Grepolis, Divoké kmeny(Tribal Wars), teď vyšli Tribal Wars 2, Forge of Empires
... *cenzurovány konkurenční hry*
Děkuji za odpověď

Neberte to žádnou reklamu a omlouvám se, že jsem to hodil do jiné sekce, nevěděl jsem kam to plácnout, kdyžtak přesuňte. Jedná se jen o čistý názor. V žádném případě nic nepropagují.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Tak podle mě je to *cenzura*, *cenzura* anebo *cenzura*. I když osobně mám teda radši *cenzura* a *cenzura*.

Aneb tady to asi nevyřešíš. Zkus jiná fóra.
 

DeletedUser5567

Guest
pravidla:§ 7 Reklama
• Je zakázáno prostřednictvím fóra šířit reklamu (tento bod se týká i odkazů) na jiné hry (výjimku tvoří hry a webové stránky společnosti InnoGames GmbH) .

Ono je možná otázkou tak trochu mimo mísu, nakolik se diskuze o konkurenčních hrách rovná i reklamě na ně. Nicméně modi tohle berou dost striktně, takže jméno nějaké jiné hry než od inna tu neuvidíš.
 
Nahoru