• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaké grafické programy používáte?

Jaké grafické programy používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    127

DeletedUser

Guest
Tuto otázku slyšíme často. Tak jaký soft používáte?
Já Adobe Photoshop CS3, GIMP a k editaci a prohlížení fotek Zoner Photo Studio 12 Professional
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Přidána anketa - prosím, svoji volbu nepište do příspěvků, stačí zahlasování do ankety.
 

DeletedUser

Guest
mauricius, ale este predsa existuje mnoho dalsich grafickych programov, tak by sa hodilo do ankety doplnit aj "iné".
 

DeletedUser

Guest
Moure nevím, proč jsi dal k malování smajlíka, ale já ho normálně používám a celkem rád. Jasně, nedá se v něm udělat téměř nic, ale na základní úpravy, jako je zvětšení, zmenšení, vyřezání, pokud nepotřebuju dělat žádné špeky grafické, je to perfektní prográmek. Bez legrace.
 

DeletedUser

Guest
Johne: Protože mi to přišlo celkem zábavné, kdyby někdo dělal to, co ostatní ve photoshopech atp., v malování :)) Samože já taky používám pro blbůstky malování, protože ani to ostatní nemám :)
 

DeletedUser165

Guest
Nechápu ,proč je u malování ":-D" . Já sám ho používám když chci třeba zmenšit velokost obrázku a na youtube je hodně lidí co v malování dokáže vytvořit portrét nebo nakreslit auto s maximální přesností na detaily . Jako grafický program je to sice na odepsání ,ale na menší úpravy (právě třeba rychlé zmenšení obrázku) je nejlepší .
 

DeletedUser

Guest
nechápu proč vám přejde malování legrace je to běžne používanej program a je smutný že se mu smějete dá se vněm vytvořit spousta pěknejch věcí .:(
 

DeletedUser

Guest
nechápu proč vám přejde malování legrace je to běžne používanej program a je smutný že se mu smějete dá se vněm vytvořit spousta pěknejch věcí .:(

aby si sa nerozplakal.. ano m alovani nam pride smiesne lebo je to zakladny program windowsu a z normalnou grafikou nema toho moc spoločneho a je to nič oproti profesionalnym programom, ktore vacsina ludi pouziva pre svoju tvorbu.
 

DeletedUser

Guest
Používám malování... ale ted už pracovávám spíše v photoshopu CS3
 

DeletedUser

Guest
ide o to ze to co spravis v Painte za 3 hodiny spravis vo photoshope za 30 min :cool:

eej jaka slovenska fešandica (sweetie) cesi nam mozu len zavidiet :cool:

Drsna gamblerka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser165

Guest
:) Slováci a Češi mají nejhezčí holky :) To je známo po celém světě :grepolis ...
 

DeletedUser

Guest
malování

JOJO v malování se daj dělat divi a ne jen malovat ;)
 

DeletedUser

Guest
Dave

No řekněme, že si stáhnu obrázek, který někdo udělal ve photoshopu, dám ho do malování, něco udělám, uložim a už na něm jsou takový divný šmouhy a žádná hladká barva jako když to udělám ve photoshopu, proto radši používám photoshop i na zvětšování a zmenšování obrázků... :cool:
 

DeletedUser

Guest
Dave

Schovejte si to vaší hračku (malování) > my máme photoshop :p
 
Nahoru