• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaké je nejlepší Premium?

Nejlepší Premium?

  • Správce

    Hlasy: 57 37,5%
  • Kupec

    Hlasy: 36 23,7%
  • Kapitán

    Hlasy: 10 6,6%
  • Velekněžka

    Hlasy: 29 19,1%
  • Velitel

    Hlasy: 20 13,2%

  • Celkový počet hlasujících
    152

DeletedUser

Guest
Zdravím,

jaká je podle vás nejlepší Premiová výhoda? Hlasujte v anketě, případně pokud máte nějaké důvodu, kterými můžete zdůvodnit vaši volbu, tak je napište do příspěvku.

S pozdravem Mauricius,
Moderátor
 

DeletedUser

Guest
zvolil sem spravce, protoze kdyz nejsem u pocitace stavi mi budovy a to se prez noc nebo kdyz sem ve skole hodi:).
 

DeletedUser

Guest
Kupec-dá ti více surovin... ale i správce není k zahození :)
 

DeletedUser

Guest
Správce - přehlednější stavba budov a více efektivity ..
 

DeletedUser

Guest
Velekněžka... díky ní Vám víra naskakuje daleko rychleji... a víra bude sakra vzácná věc...
 

DeletedUser

Guest
Jasně vede kupec, aspoň teď ze začátku na světě gamma, v pozdější fázi bych volil správce + někoho s ostatních.Ale záleží jestli bych se zrovna chystal útočit atd.
 

DeletedUser

Guest
Ta správce se hodí nato když potřebujete aby jste se hodně rozvinuli přes noc
Kupec dodává suroviny což je dobré hlavně když potřebujete doplnit armádu
Velekněžka ta je dobrá ne to že přidává víru což jak už řekl sultán je zatraceně dobrá věc a bude v příštích fázích hry zatraceně potřeba.
velitel dobré vojsko to se hodí když proti nkomu bojujete na pevnině.
kapitán to samé ale na moři.

Ale do začátku je asi nějlepší Velekněžka.
 

DeletedUser

Guest
velekněžna, protože dává obrovské bonusy pro nejlepší jednotky ve hře (mytické)
 

DeletedUser

Guest
Já bych se chtěl v budoucnu specializovat na námořní boje ,proto volím Kapitána.Třeba správce mi
přijde zbytečný ,protože na grep hodím celkem často a hraji aktivně.:)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem dal Správce protože můžeš zadat více staveb najednou
 

DeletedUser

Guest
Dal jsem správce protože je možno zadat více staveb a časem velekněžku dává toho opravdu dost.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Já hlasoval pro Velekněžku.
Víra se produkuje strašně pomalu takže se hodí....a silnější mýtické jednotky...paráda...Správce taky neni špatnej ale Velekněžka je NEJ
 

DeletedUser

Guest
Jednoznacne Velitel :) 20% off je 20 %:) dale spravce ktery zprehlednuje vice mest a dalsi..coz sem povazoval za standart ale tady z toho udelali premium no nevim jak budu schopen hrat bez spravce.
 
Nahoru