• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaké je nejlepší Premium?

Nejlepší Premium?

  • Správce

    Hlasy: 57 37,5%
  • Kupec

    Hlasy: 36 23,7%
  • Kapitán

    Hlasy: 10 6,6%
  • Velekněžka

    Hlasy: 29 19,1%
  • Velitel

    Hlasy: 20 13,2%

  • Celkový počet hlasujících
    152

DeletedUser

Guest
no mě se nejvíc zamlouvá aktivované prémium :), jinak kupec
 

DeletedUser7382

Guest
Při nahrání nové verze na staré světy nebo při získání 2. města v nové verzi jsem na den - jako každý - získal funkci správce. A musím říct, že bych se bez těch přehledů docela snadno obešel. Takové přehledy se hodí spíš hráčům s např. 100 městy. Jinak možnost postavit až 7 místo 2 budov je lepší, ale mě často k ničemu. Já už jenom dobývám a pokud je potřeba něco postavit, tak to jsou většinou vyšší úrovně a to stojí víc surovin a dlouho se to staví. Kvůli těmto důvodům správce nedávám.

Zato bych dal jakoukoliv prémiovou funkci.
Kupec dává hodně surovin, což je velmi užitečné na obnovu armády.
Velekněžka dává hodně přízně navíc, což moc pomůže.
Velitel a kapitán jsou skvělí na posílení armád, což je obrovským přínosem. Kapitán ale ještě urychluje obchod, umožňuje plánovač útoků a zjednodušuje drancování v zemědělkách.
 

DeletedUser7507

Guest
kapitán-obchod a zemědělky(favorit)
velekněžku moc nevyužiju-mýtické jednotky nestavím
velitel-horší kapitán
správce-spíš šetří čas
kupec-surek mám dost
 

DeletedUser

Guest
Dal som správcu

Ale na začiatku keď mám 1-10 miest, tak som tam dosť často a taký ako ušetrený čas, to je nič pretože tých 10 miest obídem hnedky a dám staviať vojakov budovy....Na začiatku sa určite hodí kupec na suroviny rýchlejšie rozvíjanie, a podobne

Ale keď ma hráč 50 miest, tak správca mu ušetrí veľa času, za 10 minút dá vo všetkých mestách staviat vojakov, budovy, naplní aj mince, pri útokoch ma ľahké prehlady, má skupiny, čím nájde lahšie útok a obranu, keď idu útoky na neho ľahko si pozrie kde čo kto útočí.Ušetrí to je kopec času.

Keby to musel robiť bez správcu, dosť by sa naklikal. Má rad správcu už s toho dôvodu že tam nemusím tráviť hodiny ale len niejaké tie minúty denne.
Ale všetko je dobré, a kto má všetky tieto funkcie aktivované ide rýchlo hore
 

DeletedUser

Guest
Určite je najlepšií Admin :) Pomôže k bodom ale nie je zlý ani kapitán a veliteľ
 

DeletedUser

Guest
:D
To máš pravdu. Nechci ani počítat, kolik peněz mne stojí zábava internetu. Asi zadám trvalý příkaz k úradě ;)
 
Nahoru