• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    164

DeletedUser

Guest
Jelikož každý používá jiný internetový prohlížeč, bylo by zajímavé vědět, který je majoritní a v čem hrajete Grepolis.

Děkujeme za vaše odpovědi...

Prohlížeče jsou seřazeny podle abecedy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mozilla Firefox ftw :) Jako vzdy. Opera je na me moc pomala holka a na Chroma nemam zaludek :D
 

DeletedUser

Guest
Určitě Firefox, i když Chrome taky neni špatnej. Ale s firefoxem dělám už dlouho a zvykl jsem si na něj. Akorát mě štve že v Firefoxu nemůžu mít Greasemonkey, protože když ho mám nainstalovaný, tak semi FF seká, pokud by někdo věděl co s tim, tak mi to napište do PM.
Jinak jak psal Sargeras Opera je pomalá, ale na IE nemá:) Jsem docela zvědavej kdo používá IE:)
 

DeletedUser

Guest
Já používám už odjakživa Operu, jsem s ní spokojen. Jak s funkcemi, tak rychlostí...
 

DeletedUser29

Guest
Nej je chrom ale dřív jsem používal explorer a furt se sekal a to jsem měl nejnovější verzi tak jsem přestoupil na chrom a jsem spokojenej a můj kámoš vyměnil mozillu za chrom.
 

DeletedUser

Guest
Odjakživa Mozillu, ale ted casto i Chrome, jelikoz tam mozilla je blba
 

DeletedUser780

Guest
hlasoval jsem jiný,
a používám seamonkey-je to programátorský webový prohlížeč od mozilly.
 

DeletedUser

Guest
Používám explorer ale nemůžu někde stáhnout mozilu měl sem jí na starém PC a byl jsem s ní nadmýru spokojen nemá někdo link na stažení?
 

DeletedUser231

Guest
Dědeček Explorer, taky jsem ho kdysi používal ale přešel jsem na maminku Mozillu... :)
 

DeletedUser29

Guest
To ahoj nemůžete mi někdo dát screenshot nebo odkaz na to jak se používa galeon a safari taky i mozilla jelikož to jsou prohlížeče co jsem neviděl jen chci vidět jak vypadaj ostatní jsem používal ale přešel jsem na nej chrom.
 

DeletedUser

Guest
To ahoj nemůžete mi někdo dát screenshot nebo odkaz na to jak se používa galeon a safari taky i mozilla jelikož to jsou prohlížeče co jsem neviděl jen chci vidět jak vypadaj ostatní jsem používal ale přešel jsem na nej chrom.

Galeon

Kód:
http://www.mozilla.org/projects/embedding/examples/galeon.jpg

Safari

Kód:
http://yondaimul.files.wordpress.com/2008/09/safari-windows-large1.png

Mozilla je prakticky predchudce Mozilly Firefox. Nekteri je povazuji za tentyz browser, ale neni to pravda, i kdyz vizualne vypadaji temer identicky, coz zalezi i na skinu, ktery pouzivas.
 

DeletedUser29

Guest
Galeon

Kód:
http://www.mozilla.org/projects/embedding/examples/galeon.jpg

Safari

Kód:
http://yondaimul.files.wordpress.com/2008/09/safari-windows-large1.png

Mozilla je prakticky predchudce Mozilly Firefox. Nekteri je povazuji za tentyz browser, ale neni to pravda, i kdyz vizualne vypadaji temer identicky, coz zalezi i na skinu, ktery pouzivas.

Ten galeon vypadá strašně ale dík.
 

DeletedUser

Guest
Jedině Mozilla Firefox... je to nejbezpečnější prohlížeč a taky jeden z nejrychlejších a je i určen pro webové hry... nechápu ty co mají IE protože ten sám o sobě je jeden velkej vir...což jsou i Windowsi :D xD
 

DeletedUser

Guest
prohlizec

ja pouzivam dva prohlizece

mozilla firefox a greenbrowser
 

DeletedUser

Guest
Měla jsem Internet Exporer, ale když jsem si stáhla Google Chrome, nechala jsem si ho, protože je rychlejší a nahoře není tolik zbytečných lišt.
 

DeletedUser

Guest
použivam Mozilla Firefox
je pro me mnohem rychlejší a prehladnejsi nez Google Chrome
 
Nahoru