• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    164

DeletedUser

Guest
Firmu ako Google by zrejme porazilo keby vedeli, ze na ich prehliadaci nefunguju DK tak ako maju..:)
ale nie, vdaka za nazor
 

DeletedUser

Guest
Tyhle hádky že ten je rycheljší a proto lepší XD Já nevim jak vy, ale mě je nějaká rychlost o 3ms platná jako mrtvýmu zimník. :D
Browser je otázka vkusu a pokud nepoužíváte IE, tak je to jedno co máte ;)
 

DeletedUser

Guest
Rýchlosťou sú všetky prehliadače skoro rovnaké, ale my sa tu bavíme o tom, že na Chrome nefungujú základné veci ako BB-kódy v hre, atď.
...a nikto sa tu neháda :)
 

DeletedUser

Guest
Musím dát tentokrát za pravdu druhému z vás - Google chrome používám bez problémů a na chyby v něm si jde opravdu těžce stěžovat - Pač se těžce hledají. Ale tak, jak se říká: Věc vkusu.
 

DeletedUser

Guest
Možno na Grepolise funguje všetko, ale na Divokých Kmeňoch nefungujú BB-kódy, taktiež mám problém s kopírovaním textu a následným prilepením, skripty tiež nejdu...
A to nie som sám, veľa hráčov muselo vymeniť Chrome.

Ale OK, možno na Grep je to dobrý prehliadač ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale já psal o DK, ne o Grepu...
Když jsem ještě DK hrál, tak jsem tam měl vyšperkovaný účet všelijakými scripty, které mi hru značně zjednodušovaly. A světě div se, používal jsem k tomu Google Chrome...
 

DeletedUser

Guest
internetové prohlížeče se chovají různě na různých počítačích s různými vylepšeními apod.. takže si prosím předávejte rady a zkušenosti, tím že zdůvodníte proč tenneboonen prohlížeč používáte ale osobní věci tady neřešte.. ani otevřeně ani skrytě

já preferuji operu, i když v ní některé věci zrovna dvakrát neklapou.. ale co už:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Pro mne je dobrý prohlížeč ten, na kterém mi jede Grep, tak to moc neřeším:)
 

DeletedUser

Guest
Já osobně používám firefox a s chromem mám zlé skušenosti (hlavně na facebooku)

P.S.:Jaký je odkaz na instalaci opery??
 

DeletedUser231

Guest
Mozilla mně sklamala poslední aktualizací.. Nyní jsem přešel na Google Chrome který jsem ze začátku zavrhoval, nyní je to nejlepší internetový prohlížeč na světě... svou rychlostí a flexibilitou daleko předchází Mozille...
 

DeletedUser

Guest
Ja som si tiez dnes dal najnovsi firefox.
Vzdy ked teraz kliknem nieco na Grepe, tak sa mi da biela obrazovka a potom sa odznova nakresli. A tak too stale blika a blika. Nechutne. :(
Prvy krat co sa mi mozilla nepaci. :(
 

DeletedUser5504

Guest
používám chrome. Je velmi rychlý a jednoduchý. nemá chybu.
 

DeletedUser3519

Guest
Já používám Operu ale nejlepší je podle mě Google chrome.
 

DeletedUser

Guest
Ja som hlasoval za GCH pretože používam ten, ale mám v PC aj Operu, Mozilu, Interne Explorer a dokonca aj Safari ;) ten je tiež celkom rýchli :D
 

DeletedUser

Guest
Já používám google chrom protože se mi když otevřu mapu tolik neseká jak mozilla a také je rychlejší i když jsem byl od jakživa na mozille.Nu což život je změna ;)
 
Nahoru