• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký internetový prohlížeč používáte?

Jaký internetový prohlížeč používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    164

DeletedUser

Guest
Jsem pro Mozillu Firefox s doplňkem od Seznam.cz Lištička. Přidá do horní lišty tlačítko na automatický vstup do e-mailu a možnost propojení s programem MusicJet.
 

DeletedUser

Guest
Používám pokaždné něco jiného :-D Někdy Operu, jindy Mozillu a třeba právě teď Chrome... Někdy použiju i Safari :)

Kdyby někomu přišlo divné, že jich mám tolik ma jednom PC - Tak je to kvůli odladění webových stránek...
 

DeletedUser

Guest
měl jsem google chrome pak se mi zavíroval počal dal jsem ho opravit a google chrome tam nebyl pak si ho stáhl ještě jednou a nešlo to.A nakonec mám operu
 

DeletedUser

Guest
Google chrome....Najskôr som mal Mozlilu ale potom mi nestačila jej rýchlosť a občas mi sekala
 
Nahoru