• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš nejoblíbenější sport ?

DeletedUser

Guest
Otázka je jasná:
Jaký je váš nejoblíbenější sport ?
Můj nejoblíbenější sport je boxování (ale nevjenujo se mu)
 

DeletedUser

Guest
No jsem tak pro všechny míčové hry, ale nohy mi nejvíc utíkají k fotbalu a ruce k volejbalu :) tak asi tak ;)
 

DeletedUser

Guest
no tak nevim smysl fotbalu mi asi někam utek, volejbal sem hrál rád ale jaksi mi to moc nešlo tak mě to taky přestalo bavit ostatně jako většina kolektivních sportů, box se mi vždycky líbil al nikdy sem nenašel odvahu do někoho praštit (nejspíš z obavi že by mi to ten dotyčnej vrátil) ale co mě opravdu baví je lyžování a snowboard a potom také squash
 

DeletedUser

Guest
Mas tam chybu, z obavy.:)Pokud se splh na strom pocita jako sport, tak je muj nejoblibenejsi a pokud ne tak lyzovani.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fotbal/florbal - Brána, dostávám často pecky do makovice, proto mám občasné výpadky :-D. Jinak miluju turistiku do hor/náročnejch krajin. A samozřejmě nohejbal a volejbal občas s kamarády.
 

DeletedUser

Guest
Povedal by som, že hádzaná :D
Venoval som sa jej niekoľko rokov
 

DeletedUser4205

Guest
No pro mne jsou to jakékoliv míčové sporty. V současné době však převažuje GOLF...:D
 

DeletedUser

Guest
Golf? To je poměrně netradiční sport mezi hráči onlinových her... Hraješ jej nějak závodně či jen tak rekreačně?

Když už jsme u toho golfu, tak by mě docela zajímalo, na kolik tě takový sport ročně vyjde peněz (+-), je všeobecně známá věc, že je to poměrně finančě náročný sport...
 

DeletedUser40

Guest
Hrát golf jsem už zkoušel, ale abych pravdu řekl, tak mě nijak nezaujal. Sám nevím proč. Jsem dychtivým divákem všech sportovních přenosů, takže pokud sleduji televizi, tak sleduju všechny sporty, jenom ne právě golf. To když večer dávají nějaký golfový přenos, tak si raději přepnu televizi na poker, protože golf mi přijde prostě takový nezáživný.

Jinak můj nejoblíbenější sport je běh se psem, který dokáže díky tomu, že běhá rychleji než já, rapidně zvýšit můj výkon nebo jízda na kole, ale ta už rozhodně bez psa. :D
 

DeletedUser

Guest
Běh se psem taky preferuju :-D. Když mu hodíš klacek, běží rychle jako sonic. In-line brusle také nejsou špatné...
 

DeletedUser

Guest
.

Tak já hrál od 8 let fotbal v 16 jsem přestal a teď se momentálně věnuju thajskýmu boxu(Muay thai) fotbal se mi hodně znudil...takže preferuju teď bojový sporty a taky běhání :p
 

DeletedUser

Guest
J8 harju za školu floorball a v televizi mám rád hokej a basket
 

DeletedUser4520

Guest
já mám nejraději leh na dlouhý čas a docela mi to jde:D
 

DeletedUser

Guest
Nejlepsi sport

Ja mam nejradsi bojova umneni a taky ze na 3 z nich chodim. Na Judo, Jiju Jit su a karate.
 
Nahoru