• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš nejoblíbenější sport ?

DeletedUser5458

Guest
lukava

já hraju fotbal ale někdy si zahraju i ten florbal
 

DeletedUser

Guest
Tak pokuď chci rychle usnout,tak určitě je nejlepší ten náš českej fočus....a neříkejte kluci "ne!"....Každej usne:) Možná i na hřišti (tedy pokuď někdo nesází, což je dnes in). Já mám za nejlepší sport plavání. Vypracuje tělo a šetří klouby.Taky si nic při něm nezlomíš a nic se ti nestane. Nepočítám ty co dýchají pod vodou:)
 

DeletedUser

Guest
Fotbal,sam ho hraju uz 13let.A taky mam rad rybareni,ale nato uz je malo casu furt jenom prace,prace,prace a jini.Vsak to taky znate.
 

DeletedUser

Guest
fotbal

Rozhodně fotbal. Hraju ho a baví mě .Chtěla mě i Sigma.:cool:
 

DeletedUser

Guest
můj nejoblíbenější sport je tenis,hraju ho už 3 roky :) a taky mám rád fotbal,florbal a hokej
 

DeletedUser

Guest
sice to není sport ale parkour, a hokej.Mám tréningy bassebalu.
 
Nahoru