1. Vážení hráči! Dne 12.6.2019 nový svět - Herolus otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 10. července proběhne aktualizace hry na verzi 2.192. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Jaký je váš nejoblíbenější sport ?

Téma v sekci 'Sport' založené uživatelem gadonking, 15. čer 2010.

1. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    Parkour jako to skákání přes překážky? Mám na mysli to bez koně :)

2. any78

any78 Guest

jj:D něco v tom smyslu

3. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    Tak tohle jsme probírali ve škole, ale nikdo nemá známého v tomto směru :( Mohl by jsi něco o tom napsat? Co to vlastně je, co to obnáší atd...

4. any78

any78 Guest

Vnikl ve Francii,Hlavním účelem parkouru je dostat se co nejrychleji a nejefektivněji z bodu A do bodu B, a dostat se tam kde se jiní nedostanou.V parkouru jsou triky které vám pomáhají k překonání překážek.Parkour se velmi často využije v ulicích.Není to spor,je to disciplína ve které jsou i soutěže.Pomáhá to v posílení těla i kondice.No nejlíp se podívat na tohle video...[video=youtube;LFHQlhBeGZ4]http://www.youtube.com/watch?v=LFHQlhBeGZ4&feature=fvst[/video]

Jonik za toto poděkoval/a.
  5. Thorx

Thorx Guest

Šachy :cool:

Vtip... Asi nejvíc mě baví koukat na hokej a nejvíc mě bavilo hrát hokejbal dokud sem se nezranil.

6. mkgery

mkgery Guest

když sem byl ještě mladej a zdravotně v pořádku tak sem dělal atletiku,národní házenou,stolní tenis.Dneska už sem jako divák hokeje,fotbalu,tenisu,rally,lyžování to i provozuju rekreačně

7. jendanátor

jendanátor Guest

8. Deštruktor

Deštruktor Guest

9. scoot

scoot

Registrace:
    8. dub 2013
    Baví mě každý (především teamový/kontaktní) sport, já hraji volejbal, momentálně hrajeme první juniorsko/kadetskou ligu.

10. štírek

štírek

Registrace:
    15. čer 2013
    plavaní,benbiton,tenis,judo,karate,ajkedo,luk a šípy a rád bych zkusil i šerm

11. discovery.69

discovery.69

Registrace:
    26. srp 2013
    FOTBAL (hrál jsem ho závodně za Pardubice za mlada), pak hokej a šachy:)

12. manticora3265

manticora3265

Registrace:
    12. lis 2013
    lukosřelba věnuju se jí

13. štírek

štírek

Registrace:
    15. čer 2013
    jééé já taky lukostřelbu

14. Marshall123

Marshall123 Guest

najlepší šport je podľa mňa floorball :) Baví ma to je to sranda a vybehám sa pritom :) Potom je dobrý tiež volleyball :) Len tá bolesť rúl po bagri odradzuj ľudí od jeho hrania :-/ :)

15. Thasoss

Thasoss

Registrace:
    4. úno 2012
    Musíš mít ruce pevné... pak to vůbec nebolí. A samozřejmě nehrát s medicinbalem. :)

16. Marshall123

Marshall123 Guest

Ja viem :) ale to si musíš zvyknúť na tu polohu :) Lebo na začiatku sa ti automaticky tak ruky nedajú až po cviku :)

17. Můj nejmilejší sport je psát písmenka pro potěšení našeho milého Thasosse.
    Každý máme něco ;)

18. Asi chození po horách ;)

19. Playerka

Playerka Guest

Fotbal <3