• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš první dojem ze hry?

Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

  • Nejlepší

    Hlasy: 82 29,7%
  • Dobré

    Hlasy: 169 61,2%
  • Nic moc

    Hlasy: 21 7,6%
  • Hrozné

    Hlasy: 4 1,4%

  • Celkový počet hlasujících
    276

DeletedUser

Guest
Grafika super, myšlenka dobrá. Co mě zaráží je, že prémium je na stejném principu jako v The West, nemáš prachy, jsi v loji a nemáš šanci na rychlejší postup, natož popředí tabulky!!
Na TW jsem si prémium 1x koupil, tady to rozhodně neudělám.
Proč, když na to mám?
Protože to je nefér, platit si výhody ve hře vůči soupeřům co nemají přístup k penězům.
Prémium by mě mělo dát výhody, ale ne ve hře.
Hraji krom TW a Grepolis jeden nejmenovaný sportovní manažer, tam je také samozřejmě něco jako tady prémium, ale nemá vliv na hru. To je fér a takoej project rád finančně podpořím.
Tot můj názor.
Předpokládám že se líbit nebude a počítám i s jeho smazáním :))
 

DeletedUser

Guest
moc me to nenadchlo uz to je akorat takova kopie DK a spol :-D
 

DeletedUser

Guest
Hra je poměrně na velice dobré úrovni. Má dost pestré možnosti taktik. PU mě dost zarazilo i když ty peníze na to mám, PU by dle mě nemělo tolik zvýhodnit platicí ve hře. ( trošku teda ano občas si tento zlepšovák dopřeji ;) ). Ale brzo se objeví absence neplaticích hráčů a moc nás tu " aktivních " nezbude a mydlit se tu budou hlavně pracháči - A já :cool: ( vtip ).
 

DeletedUser

Guest
???

No hra je to zajímavá ačkoliv se neubráním srovnávání s DK.Jediné co bych tady vytkla je to že při kliknutí nejsou na velké mapě souřadnice???Jak mám efektivně zjistit kde jsem,a jak je daleko???Nevím,ale na Dk v tomto směru byla orientace lepší.:(
 

DeletedUser

Guest
Po kladnej skúsenosti s hrou The West a po prehovarení od kamarátov aby som sa logol, som tak učinil. Najskor som si prečítal dokladne nápovedu a založil účet. Už teraz si trúfam tvrdiť, že:

-stratégiu a náročnosť hry, by som prirovnal k obtiažnosti poskladania hračky z nemenovaného mliečneho výrobku v tvare vajíčka.

-náročnosť na čas. Hoci často hrám napichnutý na mobil, nemám rád hry pri ktorých mi narastie brada.

-prémium. Nikdy mi nerobilo a nerobí problém si ho predplatiť. Ale sklamalo ma, že ponúka namiesto zjednodušenia ovládania hry a šetrenie času, iba obrovské herné výhody a bonusy. Nechcem, aby mi modrá tabletka zväčšila nemenovanú časť tela. Chcem získať hlavne väčšiu výdrž.

-Grepolis = DK v novom obale. Neviem si pomocť, ale viete aké reklamné ťahy sa robia keď sa niečo zle predáva? Zmení sa logo na pestrejšie, hoci výrobok zostáva rovnaký.

Suma sumárum: Hra so zlým herným titulom bola podľa mňa predčasne vydaná trh. Čo ma u nemeckej firmy dosť udivuje je ich krátkozrakosť. Do pol roka sa im to vráti ako bumerang, pretože veľa hráčov omrzí prvotné nadšenie, preto ju ani neplánujem hrať naďalej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ako to povedal Zorro je to dosť podobné DK, ale hlavný problém vidím v tom používaní prémia, dáva obrovské výhody, takže je len na mne či si ho dám a tým pádom budem ako malý boh, alebo si ho nedám a zatiaľ mi to ide, ale cítim reálne zhoršenie, lebo už len to premko za 20 zlatiek polovičný čas, tak to je niečo. Teraz sa my budovy stavajú zhruba 4-7 hodín, čo pre mňa znamená tak max 4 budovy za deň, ale dám si premko a môžem postaviť 8 budov za deň, to ja ako by som hral za dve mesta vedľa seba.

Alebo dokonca ešte lepšie. ďalšie prémia, tiež nepotrebujú veľký komentár. Tie prémia potrebujú urgentne prerobiť a znížiť bonusy, lebo inak nieje šanca.

A mali by sa trocha zregulovať tie časy budov, lebo už to nieje také zaujímavé, keď my 15 dol na striebro trvá 6 hodín, to si fakt neviem predstaviť na takej 30 úrovni, alebo nebodaj vyššie koľko to bude trvať.

Vyváženosť jednotiek sa mi zdá tiež dosť chaotická, kolega už dnes začne budovať ľahkú jazdu, tak som zvedavý ako mu budú protivníci odolávať, ked ich v nedelu bude mať 30-40 a k tomu 150 práčov. Myslím, že prakticky prerazí čo bude chcieť.

A ked ja útočím pomaly z 300 jednotkami a obrana je 10 jednotiek, tak neviem prečo vôbec strácam tiež zhruba 8-10 jednotiek, ked moja presila je jednoznačná. Ale o jednotkách viem toho ešte málo, tak sa nechám prekvapiť.

Práve som porovnával rozdiely v tabuľke bodov: A najlepší hráči majú skoro 1500 bodov, ja som tu od začiatku hry staviam stále a bez použitia zlatiek, a mám zhruba okolo 1000 bodov, možno ešte lepší hráči majú okolo 1100 bodov, ale rozdiel medzi použitím zlatiek a hrania bez zlatiek je očividný. Tak so fakt zvedavý ako to dopadne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak tak - je to dalsie kocurkovo na premiove zlatky - ale co sa dalo cakat -
s jedlom rastie chut - a mame krizu tak co by sme nezdrazeli :?
 

DeletedUser

Guest
zatím je to dobré uvidíme co se z toho vyklube rychlý start teď to trochu zpomalilo ale baví mě to :)
 

DeletedUser

Guest
Je to podobné DK, ale vadí mi docela dlouhá doba než se získají suroviny a dlouhá doba výstavby budov. Je to náročná hra na čas a bez premium se to hraje opravdu pomalu. Chtělo by to urychlit, je to docela nuda. Jinak se mi hra líbí. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Mne to príde ako čisté DK. akurát s nejakými pridanými vecičkami. To je celé.

P.S.:Každopádne lepšie ako DK
 

DeletedUser

Guest
Dobrá grafika, mnoho možností... prostě grep je super...
 

DeletedUser941

Guest
První dojem?

První den OK,uvidíme jak se to dál vyvrbí....zatím spokojenost:D
 

DeletedUser

Guest
Mno hra je to bezva, ale je to s prominutím sviňárna od lidí když si koupí + útok + produkce atd, jistě, hra musí vydělávat ale pú je něco jinýho než imba bonusy pro někoho kdo do toho rve prachy, jednoduše to není fér a lidi co to využívají by se měli stydět podle mě, já do toho rozhodně nejdu...každý kdo si to zaplatí, nutí několik dalších lidí aby si to zaplatili taky a tím se mu vyrovnali...prostě MOR :(
 

DeletedUser

Guest
muj prvni dojem na anglickym servru byl super skvela grafika hodne moznosti a super bojovej system
 

DeletedUser

Guest
Grepolis

Grafika-krásná
Styl hry-promyšlené, bohové, výzkum, moře
Prémium-nedořešené po více stránkách, ten kdo má prémium má velkou výhodu
Smajlíci-otřesní, něco s tím udělejte :eek:/
 

DeletedUser

Guest
:grepolis
Nemám sice se hrama tohohle druhu moc zkušeností , ale vypadá docela dobře .
 
Nahoru