• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jak funguje plánovač útoků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, z nouze jsem si aktivoval premium a líbil se mi plánovač útoků. Pokud ale útoky nastavím podle návodu v nápovedě, útoky prostě neodjedou. Co dělám špatně? Nastaví se normálně čas dojezdu, tím se mi vyplyvne čas odeslání. Před odesláním mi přijde upozornění s mečem a zelenou šipkou, ale nedá se mi otevřít. Když na něj kliknu, zmizí.
 

DeletedUser

Guest
plánovač útoky jen naplánuje, neodešle.. odeslat je musíš ručně..
prostě ti to vypočítá časy a ta šipka tě upozorní že se blíží čas odeslat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahaaaa, tak v tom případě funguje korektně :-D To jsem si nemusel kupovat premium, trjčlenka ze školy, papír a tužka stačí. Ale díky za vysvětlení :)
 
mám dotaz, když nastavuji útoky v plánovači, je možnost zafixovat datum a hodinu dojezdu. strašně zdržuje, když pro každé město musím čas nastavovat znovu
 

DeletedUser7382

Guest
Mně se děje to samé a nevím o tom, že by se to dalo zafixovat.
 

DeletedUser

Guest
víte někdo jaké jsou prognózy, že se spustí nový svět, event. svět hrdinů? díky
 

DeletedUser40

Guest
Ahoj, víme toho stejně jako všichni hráči, tzn. že nový svět bude, ale kdy přesně bohužel nevíme, protože my o spuštění nerozhodujeme. Jakmile to budeme vědět, dáme Vám o tom vědět. Jinak můj osobní názor je ten, že spuštění nového světa je velmi blízko, protože ze statistik lze vyčíst, že nový svět se spouští jednou za 3-4 měsíce.

A teď má otázka: proč sis nezaložil nové téma nebo třeba nenapsal do nějaké kavárny zde na fóru? Tvá otázka se totiž do tohoto tématu moc nehodí. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru