• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

jak vidíme vítěze v divech svět ný ?

Jak vidíme korunku na NÝ?

  • legie rytířů vyhraje

    Hlasy: 9 47,4%
  • válečníci III

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že na úvahy je brzo

    Hlasy: 3 15,8%
  • nebude to ani jedna z uvedených

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že nikdo nepostaví aní 4 divy

    Hlasy: 3 15,8%

  • Celkový počet hlasujících
    19

DeletedUser7658

Guest
..ale tak lorda známe z podpor, jestli se nemýlím, z žádostí o podpory ;)
 

DeletedUser

Guest
no pokud je píše dle vzoru, spisovně, popřípadě i s humorem, chválím
 

DeletedUser4790

Guest
nechte ho plavat v těch iluzích potřebujeme přece sebevědomé protivníky ať si víc vychutnáme jejich porážku
 

DeletedUser9818

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9818

Guest
to mi nevadi, ale u jednoho prispevku byl jeste edit a ten se tim spojovanim vytratil.
kdyz vyskrtnu ty vulgarismy tak tam byla reakce na filantropik: co myslis tim pak se pridruzil ja jsem v tyhle ali od rijna minulyho roku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser351

Guest
lord lysander, koho, že jsem to měla zradit?

lord lysander (Změny aliancí) Rytíři černé vlajky Legie rytířů 16th June 2013 - 11:43:41 , tohle přidružení jsem myslela:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Lord: Tvůj dodatek jsem nesmazal, ale jak jsem slučoval příspěvky, tak díky tomu, že jsme oba prováděli akci s tím samým příspěvkem v prakticky stejnou dobu, tak má akce nějak nepobrala tu tvou :-/
 

DeletedUser9818

Guest
rčv, docela mi vadi kdyz nekdo je v ali dokud vsechno v ali 100 procentne funguje a potom se objevi nekdo jako jatoo nebo icee a zacne ali zamerne rozvracet. takze nakonec se par hracu vcetne tebe odtrhlo a postupne pretvorili na triadu. a co ja si pamatuju, tak zrovna tebe jsem dost podporoval, ale jakmile se ti zdalo, ze neco nefunguje tak jdes pryc a to je ta zrada....
 

DeletedUser9818

Guest
ti jsou bez sance, nejsou vubec sehrani, mrknete na bitevni statistiky
 

DeletedUser351

Guest
lord lysander - pokud někde něco nefunguje, tak to není zrada, ale rozhodnutí a to je rozdíl, tím se dál o tom nehodlám přít:)
salupos - válečníci jsou jednotlivci, pokud se semknou, můžou zamíchat karty dost:)
 

DeletedUser

Guest
myslíš aliance solistů ?
jinak mne někdy štve, když divy vyhrají domečkáři , co moc neutočí :(
 

DeletedUser9818

Guest
kazdy na to ma svuj nazor vse fungovalo perfektne. a myslim, ze kdyz jsi byla v 6 aliancich(tu 1. nepocitam), tak asi neco neni v poradku....
 

DeletedUser7658

Guest
prosím vás kde prodávají ten kostým supermana, ráda bych si ho taky zakoupila
 

DeletedUser

Guest
nechápu souvislost, ale zkus ARMY SCHOP, já bych ti viděla, jako oblek pro paragány :)
 

DeletedUser9818

Guest
asukita: predpokladam, ze to byla narazka na me, nevim , jaks prisla zrovna na supermana, laskave mi to vysvetli
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru