• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

jak vidíme vítěze v divech svět ný ?

Jak vidíme korunku na NÝ?

  • legie rytířů vyhraje

    Hlasy: 9 47,4%
  • válečníci III

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že na úvahy je brzo

    Hlasy: 3 15,8%
  • nebude to ani jedna z uvedených

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že nikdo nepostaví aní 4 divy

    Hlasy: 3 15,8%

  • Celkový počet hlasujících
    19

DeletedUser4790

Guest
lord bude asi tenhle
epic-cosplay-fail1.jpg
 

Thasoss

Grepolis tým
Když už se pošťuchovat, tak inteligentně... tohle mi připadá dost trapný :hmm
Můj osobní názor.
 

DeletedUser351

Guest
lord lysander, nějak to nepobíráš:) popisek k foto je jasný snad ne? :)
 

DeletedUser9818

Guest
Když už se pošťuchovat, tak inteligentně... tohle mi připadá dost trapný :hmm
Můj osobní názor.
co bys chtel od hstr....
lord lysander, nějak to nepobíráš:) popisek k foto je jasný snad ne? :)
to musi bejt tezky vygooglit obrazek cernocha v oblecku a dodat k tomu popisek (hstr evidentne nepochopil, ze to bylo mysleno jako ironie), asukita alespon zkusila neco ztlaskat ve Photoshopu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no a jak to, že sem nechodí vedení rytířů, hezky se s ním píše ?
 

DeletedUser9818

Guest
nevim jestli myslis lucia nebo martena, ale lucius je zaneprazdnen divama a martena jsem na foru jeste nevidel a ten moc vyrecnej neni:)
 

DeletedUser

Guest
luciuse s tím jsem dvakrát si psala, píše dlouze a místo emocí návody :)
nen on knihovník :)
 

DeletedUser4790

Guest
to musi bejt tezky vygooglit obrazek cernocha v oblecku a dodat k tomu popisek (hstr evidentne nepochopil, ze to bylo mysleno jako ironie), asukita alespon zkusila neco ztlaskat ve Photoshopu
myslím že s ironii tu máš největší potíže ty, když mi pošleš svoji fotku tak tě do oblečku supermana navléct dokážu jen mam obavy že mi praskne monitor z tvé krasy
 

DeletedUser9818

Guest
to je pravda dneska poslal obeznik asi o 50 radcich:)

myslím že s ironii tu máš největší potíže ty, když mi pošleš svoji fotku tak tě do oblečku supermana navléct dokážu jen mam obavy že mi praskne monitor z tvé krasy
tomu se rika starecka demence, kdyz si nejses schopen zapamatovat, ze jsem ti to neposilal ja...
E: uz me to spickovani nebavi thasoss ma pravdu je to ubohy, kecej si co chces uz na tebe nebudu reagovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9818

Guest
tezko rict. rytiri (vcetne me:)) maj radsi Martena, legioni Luciuse
 

DeletedUser

Guest
no já bych preferovala luciuse, je mluvný, marten říkáš, že ne to by se mnou nechtěl kecat
 

DeletedUser9818

Guest
vzdyt martena vubec neznas, ma charakter(narozdil od vudcu jinych ali) a nepristupny je jenom navenek, kdyz ho poznas lip zjistis, ze je hrozne fajn:)
 

DeletedUser

Guest
já přece neříkám, že není dobrý, jen já raději ty co přežijí mou ukecanost a neodpadnou :)
 

DeletedUser9818

Guest
muzes mu zkusit napsat, hlavne mu nerikej, ze jsem te na nej postval ja:D
 

DeletedUser9818

Guest
za co by me mel chvalit, ze ho otravuje vsetecna moderatorka a taha z nej informace:)?
 
Nahoru