• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

jak vidíme vítěze v divech svět ný ?

Jak vidíme korunku na NÝ?

  • legie rytířů vyhraje

    Hlasy: 9 47,4%
  • válečníci III

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že na úvahy je brzo

    Hlasy: 3 15,8%
  • nebude to ani jedna z uvedených

    Hlasy: 2 10,5%
  • myslím, že nikdo nepostaví aní 4 divy

    Hlasy: 3 15,8%

  • Celkový počet hlasujících
    19

DeletedUser

Guest
no to jsi ještě nezažil, když tahám asi měsíc jsem tahala od nepřátel z epsilonu informace z pokecu, byla jsem zvědavá o čem kluci kecají, vždyť pokec, tlachárna, hospoda není bojové téma z tama mi můžou něco zkopírovat mé argumenty :)
 

DeletedUser

Guest
uvidíme, většina už má alianci a zbytek jsou nehrající
 

DeletedUser7868

Guest
asu si včera trošku hrála ale zapomněla to sem dat :)
9ryyBdt.jpg

Byl jsem na tohle upozorněn hráči až teď. Na fórum mě k vůli vedení ali a díky samotné hře moc času nezbývalo. Co na to říct. Úcta patří i soupeři a já osobně bych se k něčemu podobnému nikdy nesnížil.

Hráči a aliance se mají utkat herně a tam naše aliance
Legie rytířů jasně převálcovala celý svět. Jediná aliance která spolu s námi dokázala takticky a disciplínou v posílání surek držet krok v rámci toho čím disponovala byl Olymp. Ostatní ali vyhořeli buď v taktice a nebo špatnou disciplínou v posílání surek.
 

DeletedUser9671

Guest
Byl jsem na tohle upozorněn hráči až teď. Na fórum mě k vůli vedení ali a díky samotné hře moc času nezbývalo. Co na to říct. Úcta patří i soupeři a já osobně bych se k něčemu podobnému nikdy nesnížil.

Hráči a aliance se mají utkat herně a tam naše aliance
Legie rytířů jasně převálcovala celý svět. Jediná aliance která spolu s námi dokázala takticky a disciplínou v posílání surek držet krok v rámci toho čím disponovala byl Olymp. Ostatní ali vyhořeli buď v taktice a nebo špatnou disciplínou v posílání surek.

Děkujeme za uznání, dostavěly jsme pouze jeden a pak jsme přestaly stavět, že budete vítězi bylo jasné od začátku. Pouze hsTr si to nemyslel, ale kdyby trochu přemýšlel tak by si uvědomil, že vám to zkazit ani nemohl. Ale on je takový jaký je:) Kdo se s ním v této hře setkal, ví jaký je a není třeba rozvádět. Vím co sem bude psát, ale nám je to úplně jedno. Div jsme dostavěly, alianci dotáhly tam kam jsme chtěly, zkusily vedení aliance, a dál už nás nezajímá nic. Že nám dneska Problem? bere města nám je celkem jedno, důležíté je, že jsme se dostaly až sem i přesto, že jsme podle Problem?u neschopná a trapná aliance s chabými hráči. Myslím, že asi ne!!!! Kolika aliancím se podařilo to co nám??? Moc jich není co :) Převálcovaly jsme x aliancí, vyřešily x problémů, popraly se s x porážkamy a bez našich hráčů by jsme to nedokázaly. Problem? vlastně prohrál co mohl a to nás těší nejvíc. Perfektní aliance s perfektním vedením, s perfektní taktikou a k čemu :)))) Sebraly nám 500,600, 1000 měst a co, myslím, že úplně na nic. To co mi nedokázaly:) Aby jste vyhrály jsme vám přály a na dopisy se žádostí o pomoc vám to kazit jsme odpovídaly, že naopak budeme rádi, když vyhrajete, protože priorita pro nás byla dostavět ten svůj a hlavně dřív než Problem? což se taky povedlo. Nakonec ještě chci pogratulovat všem aliancím, které div postavily a děkujeme i Problem?u, hsTr, cunasek88 v jedné osobě, a kdoví kolik účtů ještě zastává, který nám ukázal jak se hrát nemá. Příště budeme v bránění se před takovými lidmi chytřejší. Díky
 
Nahoru