• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

javeth-gallery

DeletedUser

Guest
tak dám další
[SPOIL]
2m47p68.jpg
[/SPOIL]
a tady má verze skleněného písma
29caqsx.jpg

je to blbý font
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
Pěkné ale chtělo by to jinej font aby to líp viniklo
 

DeletedUser

Guest
já vím kde je stáhnout akorát se mě nechce :) no tady dávám obrázek toho nejrealiztičtějšího ohně který zatím dokážu udělat
9zu91f.jpg

tady dávám stejnej proud jako u oceánu ale s jinou barvou
mtpgk0.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Udělej mi prosím taky,něco jednoduchého a přitom krásného :p
 

DeletedUser

Guest
Potřebuju poradit - trochu jsem si hrál s Gimpem, na něco jsem klikl a když ted' kliknu na jakýkoliv nástroj v tom okně "Nástroje" nezobrazí se mi žádné nastavení zvoleného nástroje, co s tím?
 

DeletedUser

Guest
lord vachtare prostě ti udělám to ohnivý
Archiméde vážně nevím co se to stalo zkus se zamyslet co to bylo případně to zkus hledat přes google
 

DeletedUser4311

Guest
Archimede klikl jsi na nový a vybral jsi velikost nebo se snažíš tvořit na uvodní obrazovce :D
 

DeletedUser

Guest
jo za chvilku to bude ale dělal sem jeden obrázek kterému sem dal přednost před vším tady je
[SPOIL]
124gd28.jpg
[/SPOIL]
snad se líbí :)
 

DeletedUser

Guest
pokud to chceš fakt moc tak jo ale upozornuju ty návody sou Anglicky a já se tím jen tak tak prokousávám
 

DeletedUser

Guest
No tak po vzoru tadea znovu zkusím rozjet galerii takže dávám obrázek vody

zy63xi.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pojď, rozjeď další grafiku, další obrázky... :). Jinak toho Odyssea nedáš :p. Jinak je to pěkný, krásný, obzvláště ta voda ;-)
 
Nahoru