• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

javeth-gallery

DeletedUser

Guest
Díky :).Každopádně ten obrázek už sem dával je někde v historii u Morfa, ale dám ho sem teda znova

[SPOIL]
167qozr.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tak další ohnivý písmo :) (tohle je daleko náročnější než to co sem zkoušel prve :))

[SPOIL]
68u105.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tak to je nádhera... Kdyby jsi dal ohnivým písmem můj nick... Byl bych ti hoooodně vděčný :). Pokračuj, zatím válíš :)
 

DeletedUser

Guest
Moc díky za chválu a Rizi pokusím se (chceš nějakej určitej font ??)

PS:Tak pokud se ti to líbí tak doufám že už mě navrhneš nebo rovnou dáš na Odyssea :)
 

DeletedUser

Guest
taková korupce... :D jsem zvědavý jaký obrázkový úplatek navrhneš:D
 

DeletedUser

Guest
Nooo... Příspěvky na to máš z toho jich je dost rozumných. Pokud by jsi udělal tím ohnivým fontem můj nick v nějaké rozumné velikosti, abych to mohl použít jako avatar :). 100% Tě navrhnu :).
 

DeletedUser

Guest
No moc se mi to zrovna nepodařilo (ještě s tímhle stylem moc neumím)

[SPOIL]
15f0zuh.jpg
[/SPOIL]

A potom jsem přišel ještě na jeden způsob, kterej se mi zdá hezčí, ale to nechám na tobě Rizi :)

[SPOIL]
1zq3rqr.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Oba dva jsou supr :). Děkuji :). Jenom doufám, že když dostaneš Odyssea, nezapomeneš přispívat :)
 

DeletedUser

Guest
víc se mi líbý ten první Rizael, vypadá demonicky, ale asi by bud musel mít avatar jen ten nick, nebo použít méně nápadný podklad
 

DeletedUser

Guest
jo no ten první je možná zajímavější ale ten druhej jde líp přečíst :)
 

DeletedUser7507

Guest
Ahoj,
zítra zakládáme s Profi248 jakýsi blog-mohli bychom tam použít některé vaše výtvory?Nedoj k prakticky žádným změnám a pod každým výtvorem poctivě uvedeme jméno autora...
 

DeletedUser

Guest
Jasně nic proti tomu nemám. Akorát mi potom dej odkaz na ten blog. ;)
 

DeletedUser7507

Guest
Jojo,blog bude hotov pravděbodobně zítra mezi 14-16 hodinu,pak sem dám někam odkaz
a javeth za tebe se přimluvím aby jsi toho Odysea dostal:D:p
 
Nahoru