• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Jeden bodík přízně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Jde mi o to, že nikde nenajdete, za jak dlouho vám přibude jeden bodík přízně. Vidíte, kdy bude přízeň plná, kolik dostanete za hodinu a za jak dlouho budete mít na konkrétní kouzlo - ale pro ten jeden jediný bodík prostě musíte počítat. A já nerad počítám.

Důvod: Jediný důvod je ulehčení práce a šetření času.

Detaily: Udělal bych jednoduchou věc. Po najetí na obrázek přízně v chrámu (viz. níže), zobrazilo by se okénko, kde by stálo něco o tom, kdy přibude bodík přízně. Nic těžkého.

Grafika: http://img148.imageshack.us/i/sansre2q.jpg/

Závěr: A na závěr bych řekl jediné - dobrou noc!

//Z nějakého důvodu mi to nechce zobrazit obrázek, takže máte smůlu a máte to tu jen jako odkaz.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
super nápad, jsem zvědav, co na to řeknou ,,ti nahoře,, :D
 

DeletedUser

Guest
Už jsem někde viděl vzoreček, jak to spočítat, ale pravda ... Komu by se furt chtělo vytahovat kalkulačku :D. Za mě to má + a pokusím se podat tento návrh bossovi všech bossů v CZ grepolisu :) .
 

DeletedUser5567

Guest
60/x kde x je přízeň za hodinu (vyjde to v minutách, pro sekundy stačí opšt vynásobit 60 nebo rovnou dosadit do 3600/x
fakt složitá matematika, člověk aby na to potřeboval pomalu matfyz. Já jsem proti- akorát ten ukazatel bude mít přehledný
 

DeletedUser

Guest
Také si myslím, že je to zbytečná věc, opravdu není těžké si to vypočítat a nikdy jsem neměl s takovou věcí problém, že bych potřeboval zjistiti, kdy mi naběhne bodík :D A jak říká John-ka, jen to bude méně přehledné.
Za mě ne.
 

DeletedUser

Guest
Ano, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Nikdo neříká, že si to neumíme spočítat, ale čím jednodušší bude ovládání, tím lépe.
Nechápu, jak by to mohlo být nepřehledné, když to okénko by se zobrazovalo jen po najetí myší a samozřejmě hned po uhnutí kurzorem by zase zmizelo. Vzhledem k tomu, jak málo textu by bylo potřeba, tak by zabíralo pár centimetrů.

//T-Tonda: A co když potřebuješ vědět, kdy bude k dispozici určité kouzlo? Ano, když zrovna na tvé město působí, tak se to tam vypíše, ale jinak ne - u jednorázových kouzel to tudíž musíš počítat vždy.
 

DeletedUser5111

Guest
ahojky
tohle jsem vytahnul se stare verze grepolisu je to u všech kouzel kdyho bude moct použít
ale v nove to neni :-(
 

DeletedUser

Guest
není třeba bude:) snad na to brzy hodí oko Charon a zjistí co z toho v německu muže projít
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru