• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jednotky v době dobývání

DeletedUser12725

Guest
Když přijede kolka a já uhnu se vším útočným vojskem (třeba ho pošlu jako podporu kámošovi), ale obranné jednotky nechám ve městě. No a útočník mi tu obranu prorazí a začne dobývání, tak můžu poté stáhnout všechny ty útočné jednotky, které jsem poslal pryč, přičemž se to bude počítat jako útok na útočníkovo obléhací vojsko nebo to funguje jinak? Díky.
 

DeletedUser12305

Guest
Přesně tak. Říká se tomu vratka.
Ale pokud máš jen jedno město, ve kterém kolka už sedí, tak jednotky odjinud stáhnout nejde... musel by ti je ten kámoš poslat zpět sám.
 

DeletedUser12725

Guest
No, měst mám více, takže pokud chápu dobře, jde to? :) Díky moc.
 

DeletedUser12305

Guest
No nejlepší je vratku časovat tak, aby se vrátila do města v momentě, kdy sedne kolka - nebo později, ideálně ale tak, aby byla doma dřív, než první podpory nepřítele.
Takže odeslat třeba minutu před dopadem a stáhnout, když bude 29 vteřin do dopadu - záleží na internetu.
Můžeš si to i vyzkoušet nanečisto (s tím, že si "představíš" dopad kolky v určitý čas) abys viděl, jak to funguje. :)
 

DeletedUser12725

Guest
Jojo, to už chápu, jen jsem nevěděl, jestli to tak funguje. Každopádně díky za radu :)
 
Nahoru