• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jiné způsoby dobývání

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11417
  • Vytvořeno

DeletedUser11417

Guest
Koncept:
Chci navrhnou¨t jiné metody plenení nepřátelského města. Dosid jsou ve hře jen dvě : Dobývání a plenění ( zisk surovin) Chci navrhnout další 2 : Zotročení a vydrancování.

Zotročení

Normálně pošlete útok , ale vyberete možnost Zotročení. Pokud útok vyjde , tak ,,ukradnete´´ určitý počet obyvatel (asi 3) . Obráncovi se ale asi za 24hodin ti obyvatelé navrátí , útočníkovi zůstanou. (člověk může mít maximálně 20 otroků)


Drancování

Normálně pošlete útok , ale vyberete možnost Drancování . Pokud útok vyjde ,, sníží se obránci náhodná budova o 1 bod . ( Pokud přijdete o 1 úroveň akademie , výzkum vám zůstane).


Důvod:
Chci skrášlit hru - mě osobně už nebaví od nepřátelského města brát jen trochu surek....
Grafika:
Nejsem moc dobrej grafik , tak to jen popíšu : U kolonky útoká ( jak vybíráte co všechno pošlete do útoku ) Budou 4 kolonky : Normální plenění , zotročení , Drancování , a vzpoura.

Rovnováha:
Jediný problém bude asi v tom , že velcí agresoři budou mít moc otroků.

Podvádění:
Nic mě nenapadá
 

DeletedUser6172

Guest
█ █ █ █ █ █...vy jste to teda "skrášlil"...prej "zotročení"...nezapomeňte, kolego, do výzkumů zahrnouti gilotinu, revoluci, jadernou ponorku a ufo....

...agresore...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9364

Guest
Těch 20 otroků myslíš jako počet z jednoho útoku? :)
 

DeletedUser11417

Guest
Ne , těch 20 je kolik můžeš mít max otroků ve městě . když jich máš ale hodně ( 10 + ) Tak je šance že se ti vzbouří.
 

DeletedUser9364

Guest
Mě to nepříjde jako dobrý nápad to takto pojmenovat, jak píše EDW, nejsem otrokář. :( :D
 

DeletedUser9897

Guest
Dle mého je to zbytečné, ve městě můžeš mít už tak dost silnou armu, pokud si v eventech seženeš rozšiřování území (+50/100 obyvatel) tak můžeš získat dalších 300 navíc, to už je znát. A nějakých 20 lidiček tě nevytrhne, je to zbytečné.
Drancování, kde budeš snižovat levl budov o 1 také existuje, zde je pod názvem kamenná smršť.
 

DeletedUser

Guest
takže návrh neni špatný ale slovo zotročení bych asi nepoužil za druhý 20 obyvatel navýc se mi zdá docela málo kdybi tam bylo 500 což by
byla polovina co by měl ten hráč tak to je jiná a na snížení úrovní budov už taky egzistuje stačí si zvolit boha zeus a poslat na město blesk
a 1 úroven budovy by byla snížena a to stačí
 
Nahoru