• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Křížovka [Ukončeno]

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7082

Guest
Vážení hráči,

přichystali jsme pro vás soutěž z vědomostní kategorie. Dáme tedy nyní prostor pro všechny myslitele.

Jedná se o klasickou křížovku o 8 hádankách. Začátek každého slova je zde označen číslem, které zároveň představuje pod křížovkou nápovědu k vybranému slovu níže.
Modré polička znázorňují písmena k finální tajence (písmena nejdou po sobě, budete muset zjistit, jaké je to finální slovo a písmenka párkrát přeházet)

Veškerá řešení musí být zaslána mně do zpráv, tak aby nedocházelo k podvodům. Bude zde rozhodovat i čas odeslání.

K získání odměny musí být vyluštěno všech 8 otázek + tajenka.


Pro 5 nejrychlejších čeká odměna v podobě zlatých.

1. - 5. místo = 400 zlatých !




image.jpg


1. Nestavím se, zrychluji, 4. úroveň
2. 1/6 - Měním bojovníky na milující příbuzné a domov
3. Finální číslo je 25
4. Jsem základní stavební kámen pro tvé město
5. Dostáváš ze mě mince. Každý má své jméno, tak i já. Poznáš to mé?
6. Vidíš nás, někoho označujeme. Můžeš mě mít hned nebo po dosažení určitých milníků.
7. Po nocích svítím tvému kapitánovi do očí, on i tak zrychluje a zrychluje ..
8. Někdy nás je 30, jindy zase 50, máme hranici ..


Tým Grepolis si vyhrazuje soutěž předčasně ukončit, pozměnit pravidla nebo výši odměny a to bez nároku na náhradu.

Nevíte si rady ? Chcete nám zdělit nějakou připomínku ? V této diskuzi máte prostor na veškeré myšlenky.

Přejeme hodně štěstí
Váš Grepolis tým
 

DeletedUser7082

Guest
Kvůli nulovému zájmu a počtu řešení je soutěž ukončena bez vítězů...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru