• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kambroaus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
16488326

16488475

Kambroaus je námořní mýtická jednotka jednotka která pomocí svých smrtících čelistí a mrštného ocasu potápí nepřátelské lodě pod dohledem svého patrona Poseídona.Několik Kambroausů je schopno zničit i velké nepřátelské loďstvo.
 

DeletedUser

Guest
keď je taký výborny tak by podľa mňa mal zabrať viac miest v statku
 

DeletedUser

Guest
celkem pěkné .. chtěl bych vědět čím ses inspiroval ...
 

DeletedUser

Guest
Smíchal jesem 3 první zvířata která mě napadla :) byl to pes,žralok a nosorožec:)
 

DeletedUser

Guest
Super podmořská jednotka, dobrý nápad...Chválím také výběr zvěrstva na křížení. Z nosorožce udělat podmořskou příšeru? Originální :D
 

DeletedUser

Guest
Lidi jsem fakt rád že tu nejsou samí nadaní borci ale i pár ,,Talentů,, jako já :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru