• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Katovani mest + smrst

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12592
  • Vytvořeno

DeletedUser12592

Guest
Zdravim,
vubec se mi nelibi takzvane katovani mest. Ze jde o hradby bych jeste bral, smrst taky, ale aby clovek, co napriklad dobyje nove mesto na celem cervenem ostrove, byl potrestan tim, ze je vykatovan celym ostrovem, to mi neprijde fer. Konkretne mi vadi, ze diky smrsti je mozne napr. statek sejmout o 3 urovne, takhle to tam bude cely ostrov tocit 24h a z mesta nezbyde vubec nic. To si na to jeste nikdo nestezoval, nebo jen me to prijde jako hloupost?
Clovek vlastne uspesne dobyje mesto, kde jsou hradby 0 a nasledne, aby setril jednotky, je za odmenu totalne devastovan od nepritele, kterej ma na ostrove "nabito".
Diky vladce
 

Thasoss

Grepolis tým
Dobře, jdeš na ostrov plně pod kontrolou nepřítele. Divíš se, že tam má nabito... jak překvapivé, že? A pak, když už tam vlezeš, mu ho ještě necháš prázdné? Taková města se mají betonovat. Pak by ti víc jak hradbu neshodil. Ano, dříve to byla pakárna, že katapulty bouraly budovy, i když padly v boji... to se už ale dávno změnilo a % šance na to nějakou budovu poničit se odvíjí od toho, kolik katapultů přežilo pozemní bitvu. Takže co konkrétně na tom není fér? A buď rád, že ti ty budovy lítají dolů jenom o 3 úrovně a ne rovnou o 10 (kdyby na tebe někdo chodil se stovkou katapultů).
 

DeletedUser12592

Guest
Diky za odpoved
Kazdopadne mi to neda a mluvim tady za vetsinu lidi, ale odpovidas skoro na vse, s patricnym nadechem arogance a ocividnym chticem z cloveka udelat blbce. Mysli si to tu dosti lidi, ale nikdo se proste neozve. Nejvic si me dostal ohledne naseho srazu a s tou wifi, kdy vlastne nikdo nechapal, proc to tam pises. Sorry za uprimnost, dotazy radeji budu resit s alianci nebo je polknu.
omlouvam se za offtopic, Vladce aka smrtcheck
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak co se týče toho "katování"... Já to dělám taky a to s dost velkou oblibou, akorát, že když už se rozhodnu tak točím alespoň 120 katů ( ono shodit 12 lvl statku je prostě paráda :D) a navíc je o skvělá strategie jak zdeptat nepřítele a potrestat ho za to, že leze kam nemá :D
No a k Téčku se vyjadřovat nebudu, ještě bych dostal BAN :D
 

Thasoss

Grepolis tým
@vladce-vsech-mori Protože mi to přišlo jako zbytečný nářek, jak je hra zase špatná. Stížností bylo dost na to, že smršť je nástroj šikany, ale po updatu to utichlo. Teď už se proti tomu dá totiž bránit (minimálně nejprimitivnějším způsobem, že v NB nahrneš načasovaně pěchotu, zvedneš hradby a pak dostavuješ zbytek... v jednoduchosti je občas ale krása)... předtím nedalo. I kdybys tam měl 100 tisíc pěchoty a někdo na tebe poslal 120 katapultů, vždy jsi o těch 12 úrovní přišel. Nezmohl jsi nic. Nyní je to už jen a jen o tom, že jsi se přecenil (nebo soupeře podcenil) a nepřipravil jsi se dostatečně na všechny možné scénáře (ve strategické hře holt chyba). Dá se proti tomu v pohodě ubránit. Čím víc katapultů v útoku, tím je logicky méně prostoru na zbývající jednotky, útok je tedy slabší... takže se ty katapulty dají s klidem odchytit. Jinak co se toho netu týká, pamatuji si totiž na týpky, kteří žili v domnění, že si odšroubují home router, pak ho tam někam zapojí a hurá, Internet na světě. Tož tak.

@Oropher Přesně, je to jedna z nejefektivnějších (ne-li jediná efektivní) strategie, jak vypudit z ostrova nepřítele, který neumí nic jiného, než dobře získat město, zasypat ho obranou, psát k tomu výsměšné zprávy a nic víc k tomu. Takové jedince je slast kosit. Tento výzkum je jak fajn, tak dost naprd. Záleží na tom, na jaké straně stojíš a jak jsi schopný. Ostatně jako u čehokoli jiného. Sám bych třeba určité bonusy u soupeře nejradši neviděl, ale sám jsem je dost hojně využíval.
 
mne osobne smrst nevadi. Tim ze prizen se dela vzdy dobre a na ostrov k souperi lezu az mam mest vic( vetsinou tam hazu obranu brcka) a pak sem tam bez hradeb tak jen na katy foukam. Padaji dolu dobre a co malo zborej dostavim. Ono to po nejakem case je stejne prestane bavit, protoze musi stavet furt dokola stejne jak ja. A kdyz neprestane da se jet stejnou minci. Nehlede na to ze pak to je o casu. A kdo ho ma vic vyhraje, jelikoz ne kazdej muze v kteroukoliv hodinku reagovat).
 
Nahoru