• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
tak tady je pohřebiště nebo co :) doufám že si někdo všiml změny v žebříčku aliancí ALFA už předehnala HaRaL ale já osobně jí vůbec nefandím
 

DeletedUser

Guest
hehe žebříček aliancím je na Alfě zcela irelevantní vzhledem k neomezenému počtu lidí v alianci... takže se předhánějí leda sběratelé lam..
 

DeletedUser

Guest
tak je tu zas mrtvo tak se zeptám nevíte někdo proč se zrušila aliance Vládci moří ??? to zase došlo k nějakému sloučení ??
 

DeletedUser

Guest
podívej se na grepostats:)
jestli to tam ještě není tak to bude brzy vidět..
 

DeletedUser

Guest
Je tomu uz davno pradavno, kdy sem byl naposled vlozen prispevek a svet Alfa se tak mohl jevit jako zdanlive mrtvy. Neni tomu az tak docela.
Skoro presne pred rokem tu probihala debata, ktera aliance je nejlepsi. Dnes uz je mozno se vsi zodpovednosti, podlozenou dukazy, rict, ze nejlepsi je aliance Meet the Spartans a to po ekonomicke i po vojenske strance.
Tato aliance s prehledem postavila vsech 7 divu (ctyri divy a zanedlouho jich bude pet, ktere postavila uz 2x ;) )
[SPOIL]
53Avladce.jpg
[/SPOIL]
A taky s velikou rezervou zvitezila v dosud nejvetsi bitve, ktera se na tomto svete odehrala, pritom hlavni sila utoku uz jenom projela prazdnym mestem.
[SPOIL]
74Azacatek.jpg

36Akonec.jpg
[/SPOIL]

Muzete o tom polemizovat, muzete s tim i nesouhlasit, ale to je tak vse, co s tim muzete delat. :)

PS smajlici povoleni a zapnuti ale zatim neviditelni
 

Přílohy

  • Azacatek.jpg
    Azacatek.jpg
    58,5 KB · Zobrazení: 35
  • Akonec.jpg
    Akonec.jpg
    60,7 KB · Zobrazení: 30
  • 53Avladce.jpg
    53Avladce.jpg
    31,8 KB · Zobrazení: 25
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
smajlíky zkusím sehnat, ale práce je mrcha a je jí teď moc.. o tom kdo je králem Alfy se přesvedčil i pašák Danoslav:)
no v žebříčku obránců vyletěl docela vysoko:-D
 

DeletedUser

Guest
vsak ti smajlici nespechaji. ale sam urcite moc dobre vis ze na SK foru je uz sehnali :)
 

DeletedUser

Guest
na SK foru neměli grepolis smajly, takže jim tam fungují defaultní:) nám defaultní nefungují ale víme proč a víme jak to odstarnit,jen k tomu nemame potřebné nástroje.. to víte updatovat tolk foru je horší než dobýt zpět město:-D
ale nebojt evše bude OK dřív než Alfa doběhna do konce :)
 

DeletedUser

Guest
dik za pouceni.
vim ze placu na nespravnem hrobe a cesky Grepolis team s tim nic nenadela, ale doufam, ze Alfa dobehne do konce a spusti se Svet hrdinu driv nez dojde k dalsimu update fora :)
 

DeletedUser5002

Guest
Semipane koukám na ty reporty výše o té bitvě na Alfě a nevím nevím :) Zdá se mi, že to bránil nějaký loser. Samozřejmě nevím, kde přesně se to město nacházelo, ale na tohle muselo pár set útoků vyjet a pochybuji, že všechny dojeli do hodiny :). Na jiných světech se mi sešlo i více armady než máš tady, ale zdá se mi to zbytečné plýtvání. Je to vyloženě Taktická chyba, já by jsem si počkal, až by vyrazilo alespoň sto útoků a pak by jsem hrál hop a nebo trop a vše bych poslal domů a pak časoval maximum útoků i podpor co nejlépe někam před poslední útoky a samozřejmě by záleželo i na tom, co mám v daném městě za armádu. Těžko pošlete kololoď, když vám za to jede třeba 20 tisíc ohnivek a čert ví kolik armády :) Podle mě jste vyhráli jen díky velké chybě bránícího hráče.
Ale asi to byla celkem fun :)
 

DeletedUser

Guest
vzhledem k tomu že je to skoro rok staré tak už to nemá moc cenu řešit.. nicméně dominanci aliance MtS a jejich předchůdkyň jejichž fúzí vznikla nemohl nikdy nikdo moc zpochybňovat:) resp. v pokročilejší fázi světa, vynechejme počátky..

koukám že jsem na Alfě zešednul a ani jsem si toho nevšimnul.. pech...:D
 

DeletedUser

Guest
tedy tu to utichlo, snad ne i na světě, tak i zde něco vytáhnu alianci Argos jsou první, gratulujeme, zde neznám nikoho, tak vybírám jejích prvního hráče Body*, pozice 3, útočník 4 a kolonizací 175, ....
Budu ráda, když i jiní sem napíší, jak se jím vede ?:)
 

DeletedUser10477

Guest
Ty jo to už je dlouho když jsem hrál na Alfě :). Bohužel jsem byl jen obyčejný hráč tak si můj nick nikdo nepamatuje :( :) . A od doby kdy Alfa skončila se mi vůbec nedaří :) . Hra mě sice pořád baví, ale není to ono :hmm . :grepolis :grepolis
 
Nahoru