• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
Jsou to sice takové drobky, jako např. 159 ohnivek, nebo nějaká vojska, ale i za to jsem rád, bitevní body se vždy hodí.
 

DeletedUser

Guest
ale když bude těch "drobků" víc tak tě zničí
mám osobní zkušenost(ale nebylo to na mě :D)
 

DeletedUser

Guest
No tak rozhodně jde postavit více než "jen" 159 ohnivek - já jich měl 230, pak je ovšem naprosto nemožné v jejich domovském městě provádat jakékoliv stavební úpravy :)
 

DeletedUser

Guest
nováček

já sem na betě nováček,ale už mám 24 bojovníků s mečem,hodně, že jo.:D
 

DeletedUser

Guest
No, na nováčka je to hodně, ale jinak je to opravdu málo:) Snaž se vyrůst, ale být Tebou tak začnu na mladším světe:)
 

DeletedUser5002

Guest
Tak co se týče ohnivých útoků tak lze nacpat do města přes 300 ohnivek.
Sice pak nemůžete hrát na body,ale pokud přidáte všechny bonusy(premium,vítr,beranidlo) a bude přát štěstí tak utopíte i 600 birem jak prd a to už je darda pro obránce:)
Podle mě posílat ohnivky když jich je míň jak 200 je akorát škoda.To posílají lamy.
Když už tak třeba 100 ohnivek a zbytek nějakou armu na rychlích člunech.
 

DeletedUser

Guest
tak to jsem teda lama protože 200 ohnivek mám málokdy :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čauky lidi, tady to nějak umřelo.. Tak co jak se vám daří?? Která je podle vás nejlepší aliance? A kdo si myslíte že má největší šanci postavit divy světa pokud se zavedou? :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
suverene aliance "Aliance ochotných" dnes v 18:33 dostaví svůj 4 div na 10 stupen
 

DeletedUser

Guest
Kontesko musím tě opravit.
Poslední div Vysuté zahrady sme dostavěli na uroven 11 :)
 
Nahoru