• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Beta

DeletedUser

Guest
No, ja sa mám celkom fajin, ale ma dosť teraz vytočilo zmena na DK v platbe pri PU :D

Dneska som sa pozrel na moje mestečko a čo nevidím, nad statkom mi lieta ufo....to akože čo má byť? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale dobrý. Jenom je trochu na škodu že se mě na obrázku zmenšil statek. No co ufoni jsou ufoni :D:D
 

DeletedUser2964

Guest
Ufo

ufoni byli dobri.Myslite ze to byla krava nebo sele?:p
 

DeletedUser

Guest
Nevim jak u Vas, ale me to tahalo kravy a ovce. Kazde desate zvire u me bylo jine(ovce), jinak to tahalo kravky :)
 

DeletedUser

Guest
Nekomu to kradlo zvirata, nekomu se sypaly zlatky ....
Osobne uprednostnuju tu zlodejinu zvirat, i kdyz ochranci by asi sileli, kdyby to videli :D
 

DeletedUser

Guest
Sargerasi ty jsi fakt alkoholik:)
všude jen žebráš o chlast nebo vykládáš o tom jaké to bylo když jsi pil!!
ještě že jsi alkoholik a ne sadista...:D
 

DeletedUser

Guest
Sargerasi ty jsi fakt alkoholik:)
všude jen žebráš o chlast nebo vykládáš o tom jaké to bylo když jsi pil!!
ještě že jsi alkoholik a ne sadista...:D

Nezavid, Sultane. Nikdo nemuze za to, ze tobe nikde nenalijou, i kdyz ti udajne uz bylo 18. A sadista se ze me brzo stane, jestli budes mit tyhle poznamky :p

Vodku ? Ble. Jeste ted je mi spatne, kdyz si vzpomenu na ty okna, co z ty doby, kdy jsem tu pajtlicu lil do lebky. Do em to nedostane nikdo, maximalne nasilim, a to se rika kdo vi, jestli.
 

DeletedUser

Guest
dědek drzej... že já nenavrhnul zákaz propagace chlastu když mě brali za moda..
 

DeletedUser

Guest
Tak co lidi, jak se vám na tomto světě daří? Já jsem spokojen, konečně už mám 3 vesničky a jdu si pro 4. :))
 
Nahoru