• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
copak nechápete že množství lidí je nejdůležitější pro sílu aliance?:D:D:D
a přitom to tady máte napsaný:D
 

DeletedUser

Guest
bunhead a Amígo: pod jakým nickem tam jste, pokusím se Vás pozvat ke mně do aliance :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Reed: aa nazdárek, ty seš tam taky pod jiným nickem???Jsem tě tam nenašel :eek:/
Amígo: ale dalo mně to práci, málem jsem ho nepoznal :eek:D
 

DeletedUser

Guest
Jo jo pod jiným nickem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
čau

mě ten svět delta nejde už v něm mám postavenejch pár budov a když jsem se znova přihlásil tak tam ten svět delta nebyl :-! akorát další světy a ty 3 světy když dam zučasnit se na Deltě tak prý došlo k vnitřní chybě :grepolis :D
 

DeletedUser

Guest
NJN, server je přetíženej. Ale INNO by s tim taky mohla něco udělat. Kolikrát se mi to stává i na Betě.
 

DeletedUser

Guest
Není to tak hrozny. Buďme rádi, že je tu tolik hráčů, aspoň hra tak rychle neomrzí ;)
 

DeletedUser

Guest
akcibaz: Každopádně to nabízí mnohem více možností, než např. kmeny... Ale tak nechť si hraje každý to, co jej více baví ;)
 

DeletedUser214

Guest
to teda.hele,proč se nemůžu přihlásit na deltu.furt mi to píše vnitřní chybu.to se v tom někdo vrtá?
 

DeletedUser

Guest
První poznatky z delty: mám na ostrově několik hráčů, kteří se rozvíjejí mnohem rychleji než já, což se mi na alfě nestalo (tam jsem bez problémů ovládl celý ostrov). Buď jedou tihle hráči na premium účtech, nebo jsou to blázni, co u hry sedí 24/7. Nebo oboje. Tak či onak jsem velmi zvědavý, jestli z nich vylezou popkaři, nebo stejně tak rychle budují i armádu. Každopádně se moc těším na vojenské konfrontace :) Vypadá to zatím dost zajimavě :)
 

DeletedUser

Guest
;) jak si poznal že je tvůj :D ? Nevadí, mě to stejně nebaví stavět všechno znovu.
 
Nahoru