• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
To je možný že bude jeho, ale dneska neměl nejlepší den :p
 

DeletedUser

Guest
No ty myslím dneska taky ne...jinak pomalu začni balit raneček...
 

DeletedUser

Guest
To možná nemám, ale ty na tom máš podíl jen ten že si na mě poštval svoje pohůnky, protože si neunes včerejší bušec. :D Taky to tvoji poskoci nemají tak jednoduchý, jako já když sem si podal tebe.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale, ale aby si se nerozbrečel...to nejsou moji pohůnci, ale obyčejná týmová spolupráce, ale to ty neznáš a na Delta světě nepoznáš...ani se nedivím že tady mluvíš tak jak mluvíš, protože na Gama světě bylo jediný co jsi dokázal každého otravovat svíma nesmyslnýma kecama které nikam nevedli a dělat ocáska neurotickému Migueli!!!
 

DeletedUser

Guest
Když sem taháš Gamu, tak by mě zajímalo co si tam dokázal ty ?
Na tom jak říkáš mým názorům kecy, je vidět jak si ochotnej připustit že by měl pravdu někdo jinej než ty, přiznávám že věřit Miguelovi byla chyba, ale to na mejch názorech nic ne mění. Sem rád že si mě do vaší aliance nevzal lepší skončit než poslouchat velkého vševědoucího ne omylného vůdce.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem narozdíl od tebe založil alianci a vedl ji, né jak ty který mněl plnou pusu chytrostí(a většinu lidí napadal, ať už neůmyslně či úmyslně) a pak nakonec z ali zdrhnul.Ty mne urazit nemůžeš, protože od tebe to jako urážku neberu, pro mně jsou to jen plané výkřiky do tmy.Na to že Gama byl můj první svět, tak jsem hrál více než dobře, což ti klidně dosvědčí i Gama Impotenti.Jelikož jsem ukončil na Gama působení (díky i nesmyslným nastavením a updatům od INNO), tak více už nedokážu...
 

DeletedUser

Guest
Nikoho sem nenapadal, jenom sem psal svůj názor na to co se dělo a občas to bylo k zblití co si předváděl. Sem rád že ti celej svět házel klacky pod nohy, ale skus se zamyslet jestli nemohlo dojít k chybě někde jinde,, že by třeba u tebe? Sem si ale jistej že tuhle možnost si nepřipustíš. Já sem jen obyčejnej hráč, netoužím si něco dokazovat jako ty, hraju to pro zábavu ne abych si něco dokázal. Ať se ti na deltě daří. :D
 

DeletedUser

Guest
Jediný co bylo k zblití, tak to co jsi předváděl u nás v alianci(velkohubec) a to mně tady potvrdí klidně všichni, co jsou teď se mnou na Deltě i co zůstali na Gamě.Škoda že nejsem na Gamě, asi požádám některé ať mně pošlou tvé příspěvky!!!
 

DeletedUser

Guest
Pánové. Řešte si své osobní spory v osobních zprávách. Na vaše neurotizující výlevy pomluv a narážek na neschopnost není nikdo zvědavý.
 

DeletedUser29

Guest
Nic proti ale já jo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pánové. Řešte si své osobní spory v osobních zprávách. Na vaše neurotizující výlevy pomluv a narážek na neschopnost není nikdo zvědavý.

Je zde kavárna nebo STB lágr, kde se nemůže nic dít???Od čeho je zde potom kavárna tedy, opravdu by mně to zajímalo, můžete být jedině rádi že sem píšeme, aspoň to není u mrtvánků jak jinde.
 

DeletedUser

Guest
Moje řeč, je to jedna z mála věcí na který se asi shodneme, začíná to tady smrdět totalitní cenzurou.
 

DeletedUser

Guest
A jeje. Dalsi clovek, co opet vytahuje tema 'totalitni cenzura'. To uz tu jednou bylo.

Pro informaci tech, kteri by radi na tohle tema reagovali.

Cenzury byly DVE. Kvalitativni a obcanska. Co se tyce kvalitativni cenzury, vsiml si vubec nekdo, ze na Havlovy hry nechodi dnes nikdo i kdyz jsou povoleny ? Dal, nikdo necte braky, ktere komunisticky rezim zakazal a 'demokracie' povolila.
Co se tyce obcanske cenzury, slo jen o to, ze si ze sebe rudi kluci neumeli delat srandu.

K cenzure tady na foru.
Jde o to, ze tu nejsou jen zletili, ale i nekteri, kterym nebylo ani 15. Kdyz vidim, jak osmilety vyrostek strili do lidi ve hrach na PC, Mac, atd .. je mi na bliti. Za nas byly hry jako DOOM, Wolfenstein apod. povolene, protoze i kdyz to bylo brutalneji podane, nejak to na lidech nenechavalo nasledky. Kdyz se podivame dnes, decka strili do temer realnych nepratel jako by se nechumelilo a tudiz to v nich podporuje nasilnicke sklony.
To stejne se tyka rozpravek o alkoholu, kolik kdo mel zenskych a co s nimi delali. Neni vhodne zde publikovat vase osobni zkusenosti se sexem, alkoholem apod.
Pokud bazite po diskusi na tohle tema, na internetu je spousta chatu, kde si muzete povypravet sve zazitky z nataceni.
Pro ty, co ani tohle nepochopi, tem bych doporucil si ZNOVU a PORADNE precist pravidla fora a snad to potom pochopi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
O totální cenzuře nemluvte - jednak nevíte, co to je, jednak jste to nezažili a jednak tu nic takového není. Pokud máte mezi sebou nějaké spory a jste exhibicionisté, založte si Skupinu, pozvěte tam lidi, kteří to chtějí číst, a tam si debatujte o čem chcete.

Kavárna a další volně spamovatelné místnosti jsou od toho, že si tu můžete povídat a tlachat na "úrovni" a tak, aby se do diskuze mohli připojit další hráči/hráčky. To je smysl fóra. To, že se tu budete ve dvou handrkovat, kdo má víc vojáků nebo kdo se víc bojí nemá pro debatu, ve které by účinkovali ostatní, valný význam.

A k pravidlům: pánové, to, že je tu dovoleno spamovat(myslím Kavárnu a místnosti k tomu určené) neznamená, že se tu nesmí dodržovat ostatní pravidla:

§2 Komunikace
• Osobní komunikaci mezi dvěma uživateli směřujte do soukromých zpráv.

A ještě se dovolím vyjádřit k TOTALITARIZUJÍCÍM PRAVIDLŮM a našemu TOTALITNÍMU chování.

Jelikož je toto herní fórum hry Grepolis, měli by se tu převážně řešit věci, spojené se hrou. Kavárny, Hostinec, Příběhy atd utváří komunitu hráčů a proto jsou místnosti povolené. Není to však o tom, že si tu každý může psát cokoliv. Uvedu příklady:

Ahoj, jsem Petr a jsem katolík. Je to super. Přidej se k nám a Bůh tě spasí.
Jak se máš,víš že nejlepší strana je ODS!
Nemám rád Slováky a raději bych je nepouštěl přes hranice.
Včera jsem se parádně opil, sbalil jsem holku a ....


V Ústavě je pár důležitých listů papíru s názvem Listina základní práv a svobod a v ní se třeba píše:
Článek 16
Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru.

Článek 17
Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem,
jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
Cenzura je nepřípustná.

Tudíž by výše uvedené věty měli být v pořádku. JENŽE jsou v rozporu s pravidly fóra. Pravidla tu nejsou od toho, aby uživatele nějak omezovala, ale aby filtrovala příspěvky. Někteří hráči nechtějí číst o politice, bavit se o náboženství atd. Nebuďte sobečtí a dopřejte jim to. Jelikož vždy souhlasím s podmínkami a pravidly věci, kterou užívám, dobrovolně jste souhlasili s pravidly. Pokud se vám nelíbí, nikdo vám nebrání zrušit účty, založit politickou stranu, náboženské hnutí či se jít veřejně hádat na ulici.

A ještě jednou někdo řekne, že tady na foru je totalita, osobně mu vysvětlím, co to ta totalita je - úplně jednoduše. Určitě se dotyčný poučí a přestane používat již značně vyčpělé fráze.

Kdo mi dokáže, že na foru je totalita, dostane do každého města kolonizační loď zdarma.
 

DeletedUser622

Guest
Pozor na hráče.....

Chtěl bych upozornit na tohoto hráče legolas134, během včerejška vystřídal 4 aliance a scénář má stále stejný, vyžaduje práva zakladatele, s tím že dostane alianci na první příčky v bodování, část citace z jeho pošty:"neboj nejsem zrádce, nechci rozpustit ally", pokud je nedostane vyhrožuje že opustí alianci.Poté přejde jinam a zkouší to tam.
Nejspíš nejde o porušení pravidel, je to spíše upozornění pro hráče a jejich aliance.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych upozornit na tohoto hráče legolas134, během včerejška vystřídal 4 aliance a scénář má stále stejný, vyžaduje práva zakladatele, s tím že dostane alianci na první příčky v bodování, část citace z jeho pošty:"neboj nejsem zrádce, nechci rozpustit ally", pokud je nedostane vyhrožuje že opustí alianci.Poté přejde jinam a zkouší to tam.
Nejspíš nejde o porušení pravidel, je to spíše upozornění pro hráče a jejich aliance.

Som síce nováčik ale na toto bi som neupozorňoval ak sa nájde niekto kto by mu tie práva dal tak nech kľudne jeho ally rozpustí a to už len z princípu :D



:D
Jsem se zas dlouho nezasmála..hehe.
No to by na mně zkusil jednou. Nejen že by žádná práva nedostal, ale neměl by ani by neměl čas sám opustit alianci jakýho by dostal padáka :D
A aby zmizel z mapy, tak o to bych se postarala taky, záškodníky nesnáším ;)

JA by som sa s ním ešte pobavil a tak trochu by som ho naťahoval .. možno by mu to časom došlo )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli skutečně vyžaduje práva zakladatele, tak to nejspíš nemá v hlavě tak úplně v pořádku. Ty mu přece nedá nikdo, i kdyby se na místě rozkrájel. A čím víc po nich bude toužit, tím marnější snaha. Myslím, že se ani nejedná o lotra, který toho chce využít, ale o zcela naivního hlupáčka. Nu a takový by opravdu alianci neměl vést, ani stát v jejím čele. Takže ten se ještě načeká. :D
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, nikdo by mu ty práva nedal, to by chytrému člověku, který chce alianci rozpustit nebo proti sobě poštvat musí dojít. Nejspíš jen někdo kolem 12 let. Už ten nick tomu odpovídá. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak at si zkusí přijít do Sacího komanda ! Bude venku ještě rychleji než stihne napsat co chce :D :D :D :D

Jinak zdravím spoluhráče na deltě,
 
Nahoru