• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
A proč by si proboha útočil s 20 městy an hráče s 1k bodů:? Není to ztráta času:?
 

DeletedUser

Guest
Jo, to je, ale myslel jsem to jen teoreticky, od toho jsem přece fyzik, že? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
HoG

Jak už tady někdo psal tak HoG se už jenom brání :) . Možná tak útočí kecama ..
 

DeletedUser5002

Guest
Pravda je že podle statistik teďka opravdu ztrácí dost měst,ale rozhodne je to nemůže odepsat:) stále města i zabírají a jsou to dobří hráči.
Jsou pod útokem,ale pokud se proti nim nepřidají další tak si myslím že to zatím ustojí.
 

DeletedUser

Guest
Myslím si že je stejně brzy zničej Tygři a jestli vyhraje Záhrobí proti Smečce tak Záhrobí pude taky po HoGu . A nejlepší scenář by byl ten že *ROMA* vyhraje nad RČV a ROMA pude taky po HoGu . Jinak jsem si všiml že hraješ za Bratrstvo .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
HoG pokud se vzchopí tak má rozhodně šanci z té války vyjít jako vítěz... prostředky a zkušenosti na to maj i když si nevybrali zrovna lehkého protivníka.
A nejlepší scenář by byl ten že *ROMA* vyhraje nad RČV a ROMA pude taky po HoGu .
to je moc hezká utopie.. stačí se mrknout na grepostats a je jasno, že roma vítězit nebude, pokud nenastane nějakej zásadní obrat
 

DeletedUser

Guest
Myslím si že je stejně brzy zničej Tygři a jestli vyhraje Záhrobí proti Smečce tak Záhrobí pude taky po HoGu . A nejlepší scenář by byl ten že *ROMA* vyhraje nad RČV a ROMA pude taky po HoGu . Jinak jsem si všiml že hraješ za Bratrstvo .

To je celé utopie, nehledě na, jak už bylo zmíněno vývoj ROMA na grepostatu.

Záhrobí + jeho koalice rozhodně Smečku neporazí, aspoň ne letos, takže jejich vstup proti HoG rozhodně nehrozí... ;).

Já čekám, že to ROMA brzy vnitřně neunese a rozpadne se. Pak to Tygři už tak snadné mít nebudou. Ale jsem v tomto spíš vnější pozorovatel, takže můžu pouze hádat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nevite nekdo neco o trojskem koni? proheldaval jsem forum ale asi spatne nic jsem nenasel zadne info :)
 

DeletedUser

Guest
Trojsky kon vznikol az dnes na 1.april. Vyzera ze je to osidlovacka ale pozemna.
 

DeletedUser

Guest
Bude to april- je na nej potreba 25 510 dreva, jenze max kapacita skladu je jen 25 500, takze nejde postavit- nebo se pletu? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo, taky jsem si všiml. Asi to bude fakt april :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
HoG

já jsem velkym příznivcem této malé aliance a myslim si že by jste je neměli takto odepisovat. KT-C se nechali už několikrát slyšet že s nimi zatočí a četl jsem zprávu kde jim v tom měli pomoci další tři aliance. Vzhledem k tomu že tygrů je jednou tolik ještě moc výsledků nepředvedli a těch několik přebraných měst? Holt v každé ali se najdou neaktivní články a právě těm ta města povětšinou KT-C přebrali. Pokud jednou dojde na opravdoví boj mezi těmito aliancemi budu se moc těšit na výsledek, i když si myslim že při počtu tolika měst ani jedna z aliancí tu druhou nedokáže nikdy porazit.
 

DeletedUser

Guest
Dovolím si přidat pár slov k poslednímu příspěvku...
Pokud aliance trochu spolupracuje a chce bránit někeré město, může tam útočník nechat klidně celou armádu a neprojde. Jako v každé alianci se však najdou slabší články, kterým město lze vzít bez obrovských ztrát.
Je pravda, že některé útoky Tygříků jsou opravdu hezké a připravené, ale to jsou pořád ti stejní hráči, o kterých se ví, že umí, bohužel jejich aliance trpí tím, že podstatná část jejich hráčů už nehraje nebo hraje málo a nebo neumí (ano i v této alianci se najdou lamy, které posílají 20 útoků naplněných transportních lodí bez doprovodu jediné ohnivky, rozložených do deseti hodin, ano i v této alianci se najdou hráči útočící v nočním bonusu...)
Je tomu 14 dní, co nás opustil jeden z jejich hráčů, proti kterému byla čest bojovat, teď má půjku jeho měst jeho bývalá aliance a půlku HoG, škoda ho :) Tento boj nebude mít vítěze, budou pouze poražení, ti, jenž to přestane bavit a ukončí hru...Pak přijde čas, pro hráče druhého sledu, kteří si poberou jejich města a nebudou vědět, co s ni a tak to půjde až do konce této dlouhé a časem už nudné hry...
 

DeletedUser

Guest
Ani bych neřekl, že tento boj nebude mít vítěze.
Vedení KT svojí namyšleností a povýšeností proti sobě úspěšně sjednocuje svět delta. Jak psal sfvk... maj pár opravdu dobrých a kvalitních hráčů, ale maj i hráče jejichž obrana sestává hlavně z přepnutí do režimu dovolený o transportech bez ohnivek či nočním bonusu ani nemluvě.
Myslím, že se můžeme na světě delta těšit na velké změny.
 

DeletedUser

Guest
Hm, je sice pravda že se někteří i takoví najdou, ale HoG je to samý :) Nechci tím nikoho urazit, ale když vidím reporty na fóru tak taky nejsou zrovna k mání :)
Když se podíváte, je to tak na stejno mezi KT-C a Hog..
Červeně-KT-C
Zeleně-HoG
c04d111f2eb027d5fb8cee956fd28a5bc84acdf7.png


Je pravda že zachvilu zmizí i těch pár hráčů z HoGu na Severozápadě/Severovýchodě, a pak začne ten boj, navíc HoG není jediný nepřítel KT-C
 

DeletedUser

Guest
Jak už tady někdo psal tak HoG se už jenom brání :) . Možná tak útočí kecama ..

Škoda ,že nejsi na mapě někde poblíž...

No nic ,jak tady zmínil kaczmi,tak KT-C si proti sobě sice znepřátelila mnoho aly ,ale i oni mají své spojence,takže porazit je nebude nic lehkého.
 

DeletedUser

Guest
Duriel, to bych moc neřekl, spojenectví mezi KT-C a *ROMA* načisto upadne, a s Angel Voices nic .. obě aliance si hrají na vlastním písečku, jenom někteří hráči spolupracují, nic víc, nic míň :)
 

DeletedUser

Guest
Stále mají solidní obranu ,kterou se mnohdy těžce proráží ,takže nebude nejlehčí je porazit a jak to mají se spojenci nevím a nechci hrát ,že jo ,ale mají je..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jakákoliv obrana prorazit jde, jen se musí vědět jak na to. Obrana každé aliance má sví silný i slabí stránky. jde jen o to najít slabiny a využít je.
Spojenectví KT a romy upadne proto, že roma za chvíli nebude existovat.
Mocenský rozložení 3.největších frakcí na deltě je teď velmi vyrovnané a výsledky se daj těžko předvídat.
 

DeletedUser

Guest
Jakákoliv obrana prorazit jde, jen se musí vědět jak na to. Obrana každé aliance má sví silný i slabí stránky. jde jen o to najít slabiny a využít je.
Spojenectví KT a romy upadne proto, že roma za chvíli nebude existovat.
Mocenský rozložení 3.největších frakcí na deltě je teď velmi vyrovnané a výsledky se daj těžko předvídat.

No mně by zajímalo jak to bude mezi SUPERNOVOU , RČV a HoGem ? Protože až RČV se SUPERNOVOU zničí Romu tak co bude dál ??? Hráči budou už jen zakládat nová města ?? To si nemyslím , podle mého RČV pude do SUPERNOVY na m63 :-/
 
Nahoru